Color Wear (Witaminowy preparat podkładowy)

Color Wear (Witaminowy preparat podkładowy)

Pojemność 13,3 ml

Baza pod lakier. Chroni płytkę paznokcia przed przebarwiennami. Zwiększa przyczepność lakieru. Zawiera witaminy i przy okazji dziala jak odzywka. Bardzo szybko schnie!!!!! I równomiernie sie rozprowadza sama jak i lakier kolorowy na niej.

Cena: 30 zł / 13,3 ml

Nie

Nie przedłuża trwałości lakieru wcale. Inne cechy OK: dobrze się nakłada, w miarę szybko schnie, ale po co jak lakier jak się ścierał tak się ściera. A w cudowne właściwości witamin w lakierach do paznokci, które są samą chemią, nie wierzę.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

bardzo przydatny

Preparat jest świetny! Naprawdę chroni płytkę paznokcia przed wszystkimi niebezpieczeństwami związanymi z malowaniem paznokci.
-konsystencja raczej rzadka, powiedziałabym nawet ze płynna
-bardzo dobrze się nakłada, wygodny pędzelek równomiernie rozprowadza preparat
- bardzo szybko wchłania się w płytkę paznokcia zostawiając cieniutką warstwę na powierzchni
- nie gęstnie nic a nic, mam go prawie rok, a jego konsystencja w ogóle nie uległa zmianie
- zapobiega żółknięciu paznokci
- moim zdaniem trochę przedłuża trwałość lakieru
- jest tani, bardzo wydajny i co najważniejsze skuteczny

Polecam, dobry podkład to rzecz niezbędna :)

Używam tego produktu od:10mies.
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

GENIUSZ!!

Paradoksalnie znalazłam ten skarb w Waszej kategorii "zapomniane kosmetyki". To fenomanalny wynalazek. Przywrócił moją wiarę w to, że jako młoda mama mogę mieć zawsze piękne,zadbane pazurki i nienaganny manicure. Płytka nie żółknie a lakier trzyma się jak oszalały. Stosuję w połączeniu z lakierkami YSL i HR oraz Insta Dri. Dzięki tym pomocnikom potrzebuje na zaczarowanie moich dłoni 10-15 minut!! Bosko!!

WŁOSY lokówka objętość

broni i chroni

Uwielbiam czerwony/ciemnoczerwony/fioletowy manicure i pedicure a sa to kolory, ktore powoduja najsilniejsze zolkniecie plytki paznokciowej.
Ratuje sie wiec moje paznokcie tym preparatem od Sally Hansen.
Najpierw stosowalam zwykla odzywke bezbarwna, ale niestety okazalo sie, ze nie dziala ochronnie na paznokiec, mimo 2 warstw, natomiast Color Wear chroni przed przebarwieniami idealnie. Preparat jest bardzo wodnisty, mam wrazenie, ze wsiaka w paznokiec, wiec jesli ktos ma paznokcie nierowne, niech raczej nie liczy na wyrownanie=zagruntowanie nim przeznaczonej do malowania powierzchni.
Jest tez bardzo wydajny, w lecie maluje paznokcie kilka razy w miesiacu (raz u rak raz u stop :) ) i ubytek cieczy w buteleczce - minimalny. Dlugi, gietki pedzelek ulatwia staranne rozprowadzenie a sam plyn nie zasycha wokol otworu buteleczki.
Nie zauwazylam zeby dzialal jakos spektakularnie na trwalosc makijazu paznokci (trzeba uzyc ochranianiacza powierzchniowego, moze byc tez od SH) ale od jakiegos roku, odkad go uzywam, nie mam wreszcie problemu z zolknacymi od lakieru paznokciami.
Jest tez niesamowicie wydajny i nie gestnieje - opakowanie mieszka juz w lodowce z rok, zuzylam dopiero jakas 1/3 i nie ma sladu zmiany konsystencji.
Polecam!

Używam tego produktu od:rok albo i dluzej
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

naj!

odżywka ma konsystencję wody jest bardzo żadka na paznokciach nie tworzy tak grubej warstwy jak lakier, szybko schnie, powstrzymuje moje paznokietki przed przebarwieniami ( cały czas są pomalowane)
dzięki temu produktowi lakier do paznokci dłużej trzyma się na pazurkach
jest wydajny- przy częstym malowaniu opakowanie wystarczyło mi na rok
jedyna wada to cena ale raz na rok to można się szarpnąć :)

najlepszy*****

To najlepszy podkład jaki miałam, przedłuża żywot nawet najgorszym lakierom, a razem z tymi trwalszymi, bardzo długo trzyma. Najlpiej działa w tandemie z Mega Shine. Jeśli używam obydwu naraz to pozwalam sobie wtedy na tańszy lakier.Jest bardzo wydajny.

Oceniam na 5.00

Chyba wszystko Dominika już napisała, nie chce się powtarzać, po prostu się z nią zgadzam. Dla mnie najlepsza baza pod lakier.

Oceniam na 5.00

Nic nie mogę mu zarzucić... Pędzelek bardzo wygodny, baza szybko schnie, "przysysa" wręcz lakier do siebie:-) Nawet zupelnie przęciętny lakier innej firmy trzyma sie na niej juz 4 dzien (normalnie odpada po 3 godzinach). Na tipsach dziala tak samo jak bezposrednio na płytce paznokciowej. Rozprowadza się bardzo równomiernie (z innymi bazami miałam z tym problem ) Chroni przed przebarwieniami - szczególnie ważne w przypadku intensywnych lakierów o intensywnej barwie.