Nuxe, Aroma-Perfection, Soin anti imperfections (Emulsja przeciw niedoskonałościom skóry)

Delikatnie złuszcza, hamuje rozwój bakterii, zwęża pory, nawilża Dla skóry mieszanej i tłustej. Na dzień i na noc

Bardzo lekka, aksamitna emulsja o skoncentrowanej formule zawierającej drobinki kwasu salicylowego wszczepione w polisacharydy pochodzące z akacji, które dzień po dniu eliminują niedoskonałości. Wyciąg z wiązówki błotnej oczyszcza skórę. Fiołek trójbarwny przyczynia się do zredukowania aspektu rozszerzonych porów, podczas gdy cynk i puder ryżowy zapewniają doskonałe zmatowienie cery. Gliceryna pochodzenia roślinnego zapewnia doskonałe wygładzenie i nawilżenie skóry.
Po 28 Dniach stosowania:
- skóra jest zmatowiona / 89%
- pory są zwężone / 90%

Cena: 52zł / 40ml
/in/

Prawie ideał

Ostatnio pokochałam produkty Nuxe za naprawdę fajne składniki aktywne, dlatego postanowiłam także wypróbować ten kremik przeznaczony do cery z niedoskonałościami :)

Na początku nie byłam do niego zbytnio przekonana, wydawało mi się, że oprócz przyjemnego zapachu i komfortowej konsystencji, tak właściwie nie robi nic... Jednak różnice zauważyłam, gdy go odstawiłam na kilka dni i zamieniłam na inny krem - stan skóry znacznie się pogorszył. Wróciłam do Nuxe\'a i na drugi dzień stan skóry momentalnie się polepszył!

Kremik mimo, że zawiera kwas salicylowy w składzie nie wykazuje widocznego efektu złuszczania skóry. Skóra po jego zastosowaniu jest natomiast długo zmatowiona, gładka, jednocześnie bije od niej zdrowy blask, a świeże wypryski rzadziej się pojawiają.

Jedyną małą wadą jaką w nim znalazłam jest może zbyt małe nawilżenie skóry, jednak to łatwo można załatwić za pomocą nawilżającego serum pod krem :)
Dlatego na razie pozostane mu wierna!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

nie polecam

W związku z tym, ze mój krem do twarzy się skończył, udałam się do parapharmacie w poszukiwaniu nowego. Pani po obejrzeniu mojej cery poleciła mi stosowanie serum z tej serii + właśnie tej emulsji zamiast kremu na dzień, pod makijaż.
Minusy:
- zdecydowanie nie nadaje się pod pokład, roluje się tak, ze nie da się na niego nałożyć nic więcej
- nie zwęża porów, wypryski nadal się pojawiają
- nie daje się na dzień ze względu na kwas w składzie

+/- nie matuje, ale nie pozostawia tez tłustego filmu na skórze

Podsumowanie: używam go tylko na noc i nie mogę się doczekać kiedy się skończy

Rozczarowanie

Kolejny produkt na długiej liście Nuxe którym się rozczarowałam. Słaby mat i słabe nawilżenie. Nie zauważyłam aby znacząco walczył z niedoskonałościami a pory jak widoczne tak widoczne- bez kremu czy z kremem.

Używam tego produktu od: 5 msc.

Trójka z plusem

Jestem osobą z grupy docelowej, to jest mającą problemy ze skórą, na zasadzie zaskórników, rozszerzonych porów i drobnych krostek.

Niestety pomimo używania regularnego etgo kremu, nie odnotowałam żadnej poprawy stanu cery. Zaraz ktoś powie, że po to się chodzi do dermatologa. Owszem, ale opis kremu zapowiada walkę z niedoskonałościami, co niestety nie ma miejsca. Jako inne minusy wskazałabym średnio dobrze rozprowadzająca się konsystencję, trzeba sporo kosmetyku zaaplikować aby objąć nim całą buzię, jest taki jakby gęsty, ścisły (choć jak już się człowiek namęczy to wchłania się bardzo szybko). SPecjalnego nawilżenia nie odczułam, ot, taki średniaczek,ani w jedną, ani w drugą stronę - co dla mnie jest niewystarczające na krem określający się mianem nawilżającego. Cena to 55-60 zł, więc niemało.

Plus dla tego kremu to zdecydowanie skład - naturalny, bez parabenów oraz szybko wchłaniająca się konsystencja. Można powiedzieć, że dość długo (kilka h) skóra po nim się nie świeci.

Wielkość (40ml) oraz zapach szału nie robia - pozostawiam jako czynniki neutralne.

Całościowa ocena - trójczyna z plusem.

Używam tego produktu od: 3 mieś.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nawilza i matuje

Krem otrzymałam w wersji probek choć nie szaleję za Nuxe, chetnie testuje ich produkty.

+ konsystencja lekka
+ szybko sie wchłania
+ pozostawia skórę miekką i gladką
+łatwa i przyjemna aplikacja
+ lekko matuje
+ nie pozostawia lepkiej powloki
+ dobry skład
+ dobrze nawilza
+ dość wydajny
+ nie zapycha
+ nie podraznian nie uczula
+ lekko zweza pory

- cena
- roluje się

Krem mnie zachwycił poczatkowo i byłam skonna dac mu 5 gwiazdek ale kiepsko wspołpracuje z serum i zaczal sie rolowac- dla mnie niedopuszczalne! Obnizam za to notę. Niemniej krem jest dobry- swietny i krotki sklad, lekko matuje, wogole nie zapycha ani nie uczula. Ma lekka konsystencje lotionu, swiezy zapach i jest szalenie wydajny. Duzym plusem jest sklad oraz wplyw na cerę: jest gładka a koloryt ujednolicony.
Idealny dla cer mieszanych

Ponizej skład:
Aqua (water), glycerin, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf water, butylene glyucol, gluconolactone, phenoxyethanol, zinc PCA, parfum (fragrance), sodium benzoate, PPG-26-buteth-26, tetrasodium glutamate diacetate, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, sodium hydroxide, acacia senegal gum, enantia chlorantha bark extract, salicylic acid, PEG-40 hydrogenated castor oil, sodium hyaluronate, benzyl alcohol, calcium gluconate, iris florentina roqt extract, tropolone, dehydroacetic acid, oleanolic acid, potassium sorbate.

Używam tego produktu od: miesiac

Ilość zużytych opakowań: 2x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

porządny

Bardzo fajny, skuteczny krem.
Pięknie pachnie, matuje i naprawdę zapobiega wyskakiwaniu różnych niedoskonałości. Mega wydajny i przyjazny dla środowiska.

Ogólnie bardzo cenię sobie markę Nuxe a ten kosmetyk ówcześnie to zapoczątkował.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Świetny

Jeden z moich ulubionych kremów pod makijaż, odkryty kilka miesięcy temu. Zaczęło się od próbki i szybko kupiłam pełnowymiarowe opakowanie w zestawie z innymi kosmetykami z tej serii.
Krem nie należy do tanich, jednak warto zainwestować. Z pewnością przedłuża trwałość makijażu, matuje świetnie, makijaż trzyma się dobre kilka godzin w zależności oczywiście od podkładu, jeśli mam na sobie np. Double Wear Estee Lauder to bez poprawek mogę śmiało tańczyć na parkiecie całą noc, jeśli jest to lekki podkład, to 8 godzin również mam z głowy.
Emulsja ma delikatną konsystencję, ekspresowo się wchłania, nie pozostawia filmu, nie błyszczy się. Jedyne co – to wolałabym opakowanie z pompką, poza tym nie mam się do czego przyczepić. Cera jest ładna, więc widocznie w jakimś stopniu pomaga zwalczać niedoskonałości.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Wspaniały

Ten krem jest fantastyczny. Jego największy plus to cudowny zapach. Używam go zawsze na noc, dlatego ważny jest zapach, bo gdy coś fajnie pachnie, to też fajnie się zasypia. Bardzo szybko się wchłania i skutecznie zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Rano po umyciu skóra jest bardzo delikatna. Stan skóry znacznie się poprawia już po tygodniu używania.
Jednak nie wiem jak sprawuje się przy skórze z większymi problemami. Dla mojej jest idealny, bo ogólnie nie narzekam na stałe niedoskonałości. Jeśli stosuję się całą gamę Aroma-Perfection, to na prawdę cera jest mniej tłusta.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

taki sobie

Liczyłam, że ta emulsja widocznie mi pory zmniejszy. Przy stosowaniu całej serii faktycznie są trochę zwężone, ale w sumie nie za mocno. Na dzień się nie nadaje, bo ma w składzie kwas, więc musiałabym na to wpakować filtry. Na noc z kolei jest za słabo nawilżający. Stosuję go więc co którąś noc z nadzieją, że oczyszcza mi zaskórniki i jednak zwęża pory, ale nie zauważyłam tego szczególnie. Krem ma lekką konsystencję emulsji, szybko się wchłania i mocno i długo pachnie - tak ziołowo-roślinnie, jak cała seria. Mi się ten zapach nie podoba i kremu więcej nie kupię, bo potrzebuję czegoś, co lepiej nawilża

Używam tego produktu od:3 miesiące

Słaby.

Krem miał zmniejszyć niedoskonałości... cudu nie oczekiwałam, ale chciałam mieć mniej widoczne pory. Skóra jest ściągnięta po zastosowaniu kremu i ten męczący zapach... powiedziałabym roślinny, dla mnie nie do przyjęcia bo długo czuć go do twarzy. Pewnie za tą cenę można kupić lepszy specyfik.

Używam tego produktu od: 8 m-cy sporadycznie