Niger, 14-dniowa Intensywna kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów

Niger, 14-dniowa Intensywna kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów

Pojemność 15 szt

Kuracja witaminowo --ziołowa w ampułkach do włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji. Odżywka zawiera kompleks witamin grupy B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych. Dobrano je tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi. Dodatkowo ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łagodzące, a ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy działają normalizująco na gruczoły łojowe skóry i przetłuszczanie się włosów. Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamując nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu i innych zmian skórnych. Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy oraz żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu, włosy stają sie widocznie mocniejsze i zdrowsze.

Nie dla mnie

Włosy coraz bardziej mi wypadały, więc stwierdziłam, że chce zastosować coś co może mi poprawi kondycję włosów. Postawiłam na te ampułki. Nie był to zbyt dobry wybór. Te ampułki w niczym mi nie pomogły - włosy nadal wypadają mi garściami. Wydaje mi się nawet że mi zaszkodziły, bo czułam że mam podrażnioną skórę głowy.
Na początku zużywałam tak jak trzeba czyli całą ampułkę na raz, ale wydawało mi się, że mam wtedy tłustawe włosy, więc stosowałam jedną na dwa razy.
Na pewno nie kupię ich więcej. Może poszukam czegoś innego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564841].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Wcierkę nabyłam, gdy włosy zaczęły lecieć mi garściami, ale p 14 dniach przerzuciłam się na wersję Forte, która lepiej się u mnie sprawdziła.Nie mniej jednak ta wersja dostarczyła mi mnóstwo nowych babyhair i nieznacznie zmniejszyła wypadanie. Zapach bardzo nie w moim guście. Kojarzył mi się z kosmetykami babci.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425281].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę pomaga

Kurację z ampułkami Seboradin Niger rozpoczęłam ze względu na bardzo intensywne wypadanie włosów podczas wakacji. Ampułki aplikowałam na skórę głowy na 2-3h przed każdym myciem (czyli co drugi dzień). Pierwsze efekty pojawiły się już mniej więcej po dwóch tygodniach regularnego wcierania. Włosów rzeczywiście zaczęło wypadać mniej, zwłaszcza podczas mycia. Po 2 miesiącach czyli po zużyciu 2 pełnych kuracji włosy praktycznie nie wypadają wcale, efekt utrzymuje się mimo odstawienia ampułek, a dodatkowo włosy nabrały pięknego blasku.
Wcierka mimo zawartego w składzie alkoholu nie spowodowała u mnie podrażnienia czy przesuszenia skalpu.
Jeśli chodzi o zapach, dość specyficzny ale z czasem można się przyzwyczaić. Jedyny minus to niska dostępność.
Cena, jak na takie działanie naprawdę przystępna.
Przy problemie jakim są mocno wypadające włosy naprawdę warto wypróbować. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313031].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kucyk Beyonce

Świetny produkt!

Ampułki używałam wraz z szamponem oraz odżywką. Efekty zauważyłam po miesiącu regularnego stosowania. Obecnie włosy odzyskały dawny blask! Jestem bardzo zadowolona i polecam cały zestaw Seboradin Niger ;)

Zaznacze, że rozpoczęłam kurację ze względu na nadmierne wypadanie włosów spowodowane najprawdopodobniej częstym używaniem prostownicy i suszarki. Dodatkowo farbuję włosy, także to również działało na ich niekorzyść.

Po kuracji włosy stały się gęstsze, mniej łamliwe i przede wszystkim przestały wypadać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla moich włosów, mojego problemu, Seboradin okazał się wybawieniem :)

Może zacznę od początku: około rok temu z moimi włosami zaczęło dziać się coś złego. Od razu zaznaczam, że nigdy nie robiłam z nimi żadnych cudów: raz na miesiąc użyłam prostownicy, to samo tyczy się lokówki, jak i suszarki. Włosy nigdy nie farbowałam i w gruncie rzeczy nigdy, niczym ich nie męczyłam. Zauważałam coraz więcej włosów: to w odpływie, to na ubraniach, na dywanie, na szczotce, a coraz mniej na głowie. Doszło nawet do takiego stanu, że na czubku głowy powstało, jak to czule nazwałam "łyse pole". Włosy nie nadawały się też do kucyka: zaczęły robić mi się prześwity. Pewnego dnia powiedziałam koniec i ruszyłam do apteki. Zaopatrzyłam się właśnie w ampułki Seboradin Niger, maskę do włosów L\'biotica (której tak naprawdę zaprzestałam stosować po pierwszym użyciu) i tabletki ze skrzypem(które także łykałam nieregularnie).

I pomogło! Ampułki wcierałam sumiennie każdego dnia przez trzy miesiące. Pierwsze efekty zauważyłam już po paru tygodniach, jednak na wielkie wow musiałam zaczekać cały kwartał. Włosy stały się gęstsze, było ich więcej, wyrosły babyhair (zakola niemalże zniknęły), były bardziej śliskie, gładkie i zwyczajnie zdrowsze, poza tym kolejny plus: zniknął mi łupież, co prawda lekki, ale zniknął. Co najważniejsze: problem już nie powrócił, a niedługo minie rok od zakończenia kuracji.

Głównym powodem wypadania moich włosów był stres i hormony, więc jeśli macie podobny problem, to być może Seboradin Wam pomoże. U mnie efekty przerosły oczekiwania :)

Minusy? No cóż, dla mnie ich nie ma, bo wyratował mnie z ogromnej opresji. Jak wiemy, piękne i zdrowe włosy dla wielu kobiet są czymś bardzo ważnym, dla mnie również. Jedyne co przychodzi mi na myśl to intensywny zapach, trudny do określenia. Mi kojarzył się z ziołami i zarazem czymś chemicznym. Za ziołami nie przepadam, jednak mimo wszystko zapach mnie nie zraził. Wydaję mi się, że zależy to od gustu.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: sześć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963507].usefull || 0 }}% pomocna.

nie pomogło

Jestem posiadaczką grubych gęstych włosów, ale za każdym razem po umyciu głowy włosów wylatują mi dwie garści. Oprócz tego między myciem a myciem znajduję je wszędzie-w torbie, na swetrze, ręcznikach, poukrywane na biurku, w butach. Kurację dzielnie przechodziłam przez kilkanaście dni do końca. Niestety mój stan włosów nie poprawił się. Być może wypadanie włosów leży po innej stronie, i mieszanka witaminowo-ziołowa nie dała rady sprostać moim oczekiwaniom. Szczególnie do gustu nie przypadł mi ostry ziołowy zapach mieszanki wyczuwalnej nie tylko przeze mnie, ale zakładałam że nieważne jak pachnie, ważne żeby pomógł.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: cały

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953328].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdzi!

Produkt paskudnie śmierdzi, ciężko jest to wytrzymać :(
Na opakowaniu zalecane jest codzienne stosowanie, ja nie dawałam rady, bo jeszcze na drugi dzień czułam ten produkt na włosach.
Nie zahamował wypadania włosów, nie zauważyłam tez jakiś spektakularnych efektów wzrostowych.
Plus za gumowe zatyczki do ampułek, można zużyć część produktu i zamknąć. Nie ma obawy też o skaleczenie przy otwieraniu.
Plus za to iż ampułki nie podrażniły skóry głowy.
Produkt jest drogi, więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917906].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny kosmetyk, idealnie wzmacniający włosy.

MOJE WŁOSY:
Moje włosy z natury są bardzo cienkie, do tego non stop traktuję je farbami, w tym rozjaśnianiem, są plączące, rzadkie (do tego stopnia, że widać łyse prześwity) - generalnie włosy jakich nikt nie chciałby mieć. Do tego koszmar przetłuszczania - muszę je myć codziennie.

Po pół roku z seboradinem:
Poprawa jest ogromna. Stosowałam całą kurację ampułki + szampon + balsam, z czego ampułki i szampon codziennie, balsam czasem zastępowałam maską z kallosa lub jakąś inną. Całość kuracji dała genialne efekty - włosy są mocniejsze, wytrzymalsze, przestały być sianowate.

Plusy ampułek:
- wygodne opakowanie,
- jednorazowe ampułki sprawiają, że zawsze nałożysz idealną ilość preparatu na głowę,
- razem z szamponem i balsamem wzmacnia włosy,
- włosy przestały wypadać! (cud)
- ładnie pachnie (choć wiem że wielu osobom zapach przeszkadza - kwestia gustu),
- włosy rosną szybciej
- rosną nowe "baby" włosy - na całej skórze głowy mam krótkiego jeża :) - mam wrażenie że to głównie dzięki ampułkom właśnie, na pewno znacznie przyspieszają działanie całej kuracji,
- łatwo dostępne (polecam kupować bezpośrednio od producenta na jego allegro - dużo taniej i dużo darmowych próbek)

Minusy:
- jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić jest wielkość ampułki - czasem musiałam się mocno wysilić żeby starczyło na całą skórę głowy

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4 całe, 5 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865843].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny przeciw wypadaniu włosów

Przesilenie jesienne może nie tylko wprowadzić w depresję przez pogodę ale również przez ilość wypadających włosów. Po przeczytaniu dość pozytywnych opinii stwierdziłam, że wypróbuję Seboradin.
Ampułki są całkiem duże i spokojnie starczą na cały skalp. Zatkane koreczkiem- jest wygodne przy otwieraniu.
Jeśli chodzi o zapach dużo osób na niego narzeka, jak dla nie był dosyć przyjemny, ziołowy (po 2 tygodniach stosowania rzeczywiście może zacząć drażnić).

Plusy:
+ zatrzymanie wypadania włosów;
+ włosy stały się lśniące;
+ włosy wyglądają zdrowo;
+ nie obciążają włosów;
+nie podrażniają skóry głowy;
+ łatwo się aplikuje;

Baby hair zauważyłam dopiero po jakimś czasie (ok 2 tygodni) po zakończeniu kuracji. Czy ampułki przyśpieszają porost włosów? Tego nie wiem...
Najważniejszą rzeczą było wstrzymanie nadmiernie wypadających włosów i ogólne poprawienie kondycji włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (1 kuracja)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844774].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo skuteczna kuracja !

Jeszcze w lutym tego roku moje włosy były długie i piękne nie miałam z nimi większych problemów do momentu jak przyszła do nas moda na ombe... Tu zaczęły się schody... moje włosy od lutego przeszły ok. 25 farbowań (farby drogeryjne, rozjaśniacze, farby fryzjerskie, szamponetki) jak można się domyśleć ich stan był fatalny były wysuszone i zaczął się ich problem z wypadaniem... (duży problem moje włosy były wszędzie a odpływy w łazience były ciągle zatkane włosami) włosy ścięłam do brody ale problem osłabienia i wypadania pozostał aż do momentu przeczytania recenzji Seboradinu ! Zakupiłam przez apteke internetową 1 kurację (ok.22zł) później w aptece stacjonarnej (za 48zł !!) - zależało mi na czasie :) dwutygodniowa seria bardzo poprawiła stan moich włosów (rosły jakby szybciej) używałam do tego również balsam z czarną rzodkwią, lotion i szampon :) a także serum Regenerum ! POLECAM

Używam tego produktu od: 28dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838177].usefull || 0 }}% pomocna.