Garnier, Fructis Style, Volume Injection Mousse Pump Up, Extra Volume - pianka extra objętość

Formuły Fructis Style zawierajace mikrowoski z owoców, które zostały wyselekcjonowane ze względu na ich moc utrwalającą, zapewniają fryzurze utrwalenie ultradelikatne, ultramocne i ultratrwałe. Pianka ta została specjalnie stworzona aby nadać objętość włosom. Bardzo łatwa w użyciu, pozwala nadać objętość każdemu rodzajowi włosów.

Skład: Aqua, alcohol denat, isobutane butane, acrylates copolymer, propane, peg-40 hydrogenated castor oil, triacetin, polyquaternium4, aminomethyl propanol, vinyl caprolactam/pvp/dimethylaminoehtyl methacrylate, copolymer, propylene glycol, amodimethicone, peg-192 apricot kernel glycerides, peg-70 mangoglycerides, niacinamide, panthenol,trideceth-12, cetrimonium chloride, citrus limonium, actinidia chinensis, citrus dulcis, parfum (c14027/1)

150 ml

super objętość

Mam pianke XXl. Jest świetna, włosy sprawiają wrażenie gęstszych. Zapach jest śliczny :) Pianka na długo utrwala fryzure. Osobiście rzadko nakładam ja, jedynie wtedy kiedy planuje chodzić w rozpuszczonych włosach, gdyz dzeki nałozeniu jej, nie boje się, że będą mi wisiały "straki " :) Sa długo puszyste, nie musze ich czesac co 5 min :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

chyba tak:)

Faktycznie zwieksza objetosc włosa, jednakze troszke je niszczy. Po za tym brzydko pachnie.........Zapach sie mi kompletnie nie podoba. Dosyc wydajna. Nie jest zła Mysle ze moge ja polecic:)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

bardzo dobra ! :)

mam piankę objętość XXL :) jest świetna , ma ładny zapach,przystępną cenę naprawdę robi świetną objętość , bardzo dobrze utrwala , ma ładny zapach , przyjemne opakowanie ale mały minus za to że jest trochę klejąca , skleja ciutkę włosy niemniej długo działa :) polecam !!!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:troszkę pierwszeho

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

fajniutka

największą jej zaletą dla mnie jest to,że jak normalnie myję włosy codzień to po jej użyciu mogę to robić rzadziej! pianka ładnie pachnie, nie skleja włosów. dodaje objętości ale nie tyle na ile liczyłam; niemniej efekt utrzymuje się bardzo długo.

kiepska

Ładnie pachnie i na tym kończą sie jej zalety. Skleja i mocno obciąża włosy. Może dlatego że mam cienkie włosy?? Ekstra objętosci też nie zuważyłam.

lubię

Zacznę od zalet - ładnie pachnie, dobrze utrwala fryzurę, nadaje objętość (mam włosy cienkie i delikatne). Krótko mówiąc działa. A teraz wady - jest trochę ciężkawa, ja nakładam ją na dobrze uczesane wilgotne włosy i zostawiam jak wyschnie, potem czesze szczotką z miekkiego włosia. Inaczej cięzko byloby je rozszesać.

taka sobie

Nic specjalnego :( spodziewałam się, że będzie lepsza. Usztywnia włosy, są bardzo nienaturalne i nieprzyjemne w dotyku, a w dodatku pianka strasznie sie klei. Efektu volume tez specjalnie nie widac...
Zapach dość ładny, baaardzo wydajna :)

czy ja wiem?

jakaś koszmarna to ona nie jest. w sumie może być, ale raczej więcej jej już nie kupię. usztywnia włosy, jest dosyć mocna, ale niezbyt trwała. jednak jeśli to ma być pianka zwiększająca objętość, to to jest pomyłka, bo ona tego nie robi. w sumie jest trochę zbyt nachalna jak dla mnie, wolę lekie pianki. :)

fajna

Pianka ta zwiększa objętośc włosów. Włosy są uniesione, ale bardzo sztywne. Niestety, aby rozczesać włosy trzeba je najpierw umyć.

w porządku

Fajna pianka, która ładnie pachnie i właściwie spełnia swą rolę. Przeszkadzały mi w niej dwie rzeczy - to jest: trochę za bardzo się lepi, tak więc trochę skleja włosy - trzeba ją rozczesać an włosach, i dwa: na drugi dzień włoski już trzeba wspomagać żelem, lub płynem, bo troszkę oklapują :( Ale generalnie jest w porządku, choć wolę leciutką piankę Welli lub Taft.

pierwsza dobra

To pierwsza pianka, która nie poleciała do kosza przed zużyciem połowy opakowania. Powiem więcej,ona nie poleciała w ogóle do kosza. Nie skleja włosów ani ich nie usztywnia. Mam ładnie ułożoną i naturalną fryzurkę. Poza tym pianka pachnie ładnie, jak cała ta seria.