Inglot, Corrective Illuminator (Korektor rozświetlający)

Inglot, Corrective Illuminator (Korektor rozświetlający)

Cena już od 60,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,5 ml

Rozświetlający korektor w pędzelku zawierający satynowe, perłowe pigmenty, których zadaniem jest rozświetlenie cieni pod oczami.

Skład: Aqua/Water, Isododecane, Nylon-12, Bismuth Oxychloride, Cyclomethicone, Cycopentasiloxane, Synthetic Wax, Titanum Dioxide, Butylene Glycol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Chloride, Mica, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Dimethicone Crosspolymer,-3, Caprylyl Glycol, Disteardimonium Hectorine, Potassium Sorbate, Isopropyl Titanum Triisostearate, SD Alcohol 40, Hexylene Glycol, [+/- (May Contain): Yellow 5 Lake (CI 19140, Blue 1 Lake (CI 42090), Iron Oxides ( CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (27.10.2010)

Cena: 37zł / 2,5ml

Bardziej rozświetla niż kryje

Mimo że nie spodziewam się po rozświetlających korektorach większego krycia, to muszę przyznać, że krycie tego produktu jest na prawdę średnie.

Zaletą jest na pewno wybór kolorów, te które ja miałam - 51 - jest na prawdę jasny i w lekko żółtej tonacji, i 52 jasny z bardziej różowymi tonami (mi bardziej jednak pasował ten drugi).
Rozświetlenie jest ładne, bez żadnego brokatu albo perłowego efektu, korektor faktycznie ładnie odbija światło.

Krycie średnie, ja nie mam dużych i mocnych sińców pod oczami, ale często mam zaczerwienioną skórę wokół oczu i nie był to wystarczająco kryjący dla mnie produkt. Nadawał się do nałożenia dodatkowo w wewnętrznych kącikach albo do rozświetlania wybranych partii twarzy. Samodzielnie nie zawsze dawał radę.

Miałam z nim jeszcze jeden problem - był dla mnie zbyt wysuszający, czułam często spory dyskomfort i ściągniecie skóry po jego aplikacji.

Po zużyciu obu kolorów w spory odstępie czasu mogę powiedzieć , że żaden odcień nie był wystarczający do zakrycia moich przebarwień i oba powodowały wysuszenie skóry pod oczami.
Cena również nie jest najniższa, płaciłam niedawno za niego już prawie 50 zł...

Produkt dla osób, które nie potrzebują mocno kryjącego korektora, jeśli macie ciemne sińce pod oczami, to ten omijajcie szerokim łukiem ;)

Używam tego produktu od: około dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa różne kolory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108436].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia!!

Jak wspomniałam w tytule tragedia!!
Od dziecka mam problem z dużymi zasinieniami wyraźnie widoczna żyłka oraz wyraźnie zaznaczona "doliną łez".

Ten korektor był pierwszy po jaki sięgnęłam i okazał się totalną klapą i ROZCZAROWANIEM.
Nie kryje praktycznie w ogóle, możliwe że jest delikatny o rzadkiej konsystencji nie wysusza skóry ale niestety nie kryje tego co powinien zakryć!!!!!
Sądziłam, że produkt z "wyższej pułki" rozwiąże mój problem jednak okropnie się zawiodłam. Użyłam go raz teraz leży w szafce i się kurzy.
Postanowiłam zaopatrzyć się w produkt bardziej drogeryjny postawiłam na Revlon mam ogromną nadzieję, że tym razem nie pozostaną zarówno i zasinienia i rozczarowanie kolejną marką.

Plusy:
+wygodne opakowanie
+może rozswietli minimalne cienie pod oczami
+delikatny nie wysusza
Minus(jest ich mniej Ale o wiele bardziej znaczące)
-cena
-ZEROWE KRYCIE

Ilość zużytych opakowań: Powiedzmy, ze 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080561].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

To był mój pierwszy korektor pod oczy. Mam bardzo duże sińce,myślałam,że to moje zbawienie. Okazał się totalną klapą. W ogóle nie krył moich cieni,lekko rozświetlał. Do dzisiaj myślałam,że to dlatego bo nie używałam podkładu jedynie ten korektor,czytając Wasze opinie utwierdziłam się,że jest słaby!
Nie kupię go więcej,odradzam osobom,które mają duże cienie pod oczami!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025983].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

Dla mnie wystarczający ;)

Nie mam problemu z cieniami pod oczami, potrzebuje jedynie lekkiego rozświetlenia i u mnie ten kosmetyk się sprawdza.

+ Bardzo ładne i eleganckie opakowanie
+ Wygodna aplikacja
+ Bardzo lekki
+ Ładnie stapia się ze skórą
+ Spełnia swoje zadanie - rozświetla.
+ Trwały

- Mógłby być tańszy jak na taką ilość (2,5 ml)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017480].usefull || 0 }}% pomocna.

nietrafiony zakup

Mam dość duże sińce pod oczami, więc potrzebowałam dobrego krycia. Niestety, ten korektor mogę polecić tylko osobom z małymi sińcami, bądź osobom które nie mają ich wcale, inaczej się nie sprawdza.

+ spory wybór odcieni
+ eleganckie opakowanie

- cena
- małe krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002662].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę kryje, a trochę rozświetla

Mam już drugie opakowanie tego korektora mimo, że nie jest idealny. Gdyby był bardziej kryjący to na pewno został by ze mną na dłużej, ale może wtedy nie stapiał by się ze skórą tak dobrze i nie wyglądał tak naturalnie...

Zalety:
- delikatnie rozświetla
- idealnie stapia się ze skórą
- dobrze nałożony nie wchodzi w załamania powieki
- daje bardzo naturalny efekt

Wady:
- mógłby być bardziej kryjący

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986609].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ok.

Korektor ten na tle korektora Dax Cosmetics ( istna katastrofa ) jest bardzo dobry. Ma duży wybór odcieni. Bardzo gustowne i eleganckie opakowanie. Trochę kryje, trochę rozświetla ( obie te funkcje na poziomie dobrym ). Cena trochę wysoka, ale znam droższe, a sto razy gorsze. Polecam, bo produkt jest fajny i wrócę do niego na 100% jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od: od listopada.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972552].usefull || 0 }}% pomocna.

HMMMMM.....

no właśnie...to jest korektor rozświetlający...a powinien się nazywać "emulsja rozświetlająca w pisaku".

Nie daje ŻADNEGO KRYCIA. To jest czysty rozświetlacz w pisaku. Do tego bardzo niewydajny rozświetlacz, starczył mi na ...3 tygodnie? za 40 zł ????

Wchodzi w zmarszczki mimiczne i jakiekolwiek inne, zważa się na skórze, wygląda się w nim nieeestetycznie. Wyglądałam jak cudak z nadal niezakrytymi cieniami/worami pod oczami, ale za to bombką w tych rejonach.

z deka dramat.

No chyba że ktoś szuka rozświetlający płyn, co będzie chciał stosować akurat pod oczami.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968205].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak narazie używam bo jest

Jest, hm, znośny. Po żmudnych poszukiwaniach nowego delikatnego i niezawodnego korektoru po Dax Cashmere, którego przestali mi produkowac, a którego używam od 5 lat (!), znalazłam coś o podobnej konsystencji we w miarę rozsądnej cenie (tej samej co niezawodny Dax).

Niestety jest mały wybór kolorów, a na korektor należy nałożyc puder, ponieważ w przeciwnym razie wygląda się podejrzanie - jakby się było zapłakaną albo nie umyło oczu po nocy (efekt zapuchniętych i tłustych okolic powiek). Próbowałam zostawiac to tak, ale efekt jest fatalny i za każdym razem muszę nałożyc choc odrobinę pudru od wewnętrznego kącika. Poza tym efekt mi się podoba. Korektor jest delikatny, nie osadza się w zmarszczkach (to bardzo ważne), można go bez obaw rozetrzec na zewnętrzne okolice pod oczami, lekko tuszując zasinienie i nie wysuszając ani nie obciążając skóry tam. To zapewne za sprawą lekkiego świecenia się. Więc właściwośc ta ma swoje zalety.

Dodam, że jestem wybredna i nie lubię chodzic na kompromis, dlatego każdy z korektorów, który przetestowałam, oceniałam bardzo rygorystycznie. Okolice oczu to coś, czego nie można "spaprac", bo będzie po efekcie.

Zalety korektora Inglot w pędzelku:

+ jest lekki! To bardzo ważne, ponieważ nie zostawia przy uśmiechaniu się zaznaczonych zmarszczek pod zewnętrznym kącikiem oka. Jest to pierwszy korektor, który nareszcie będę nakładac pod całą dolną powiekę, a nie tylko w wewnętrznych kącikach, bojąc się uczucia przeciążenia skóry, uwydatnienia zmarszczek, niechcianych prosaków, czy zbyt widocznego koloru na jasnej i delikatnej skórze w tym miejscu.

+ NIE JEST MATOWY ! Matowiące skórę pod oczami korektory wyglądają bardzo nieestetycznie. Młoda, zdrowa skóra, nie tylko pod oczami, jest naturalnie lekko błyszcząca ze względu na kolagen, jaki w niej występuje, lekki błysk dodaje nie tylko młodzieńczości, ale i pomaga ukryc pojawiające się zmarszczki, suchy korektor natomiast uwydatnia je.

Dlatego Inglot mi się podoba, w przeciwieństwie np. do korektorów mineralnych w proszku.

Wątpliwości:

+ ma całkiem ładny kolor (ja wybrałam nr 53 - ponieważ w tym odcieniu produkowany jest Dax i ten odcień wygląda u mnie najnaturalniej, niestety korektory jaśniejsze, tzw biało-różowe "1" czy żółtawe "2" nadają znienawidzony "efekt pandy") Jednak niekiedy wydaje mi się, że jest nieco za ciemny czy też odcień jest zbyt pomarańczowawy

+ a nawet daję plus za opakowanie - czarny pisak jest bardzo elegancki. Choc myli mi się z linerem ;P

+ 40zł to przystępna cena, którą warto wydac na dobry produkt. Chociaż mógłby kosztowac ze 30 ;P

Wady:
- mogłoby byc więcej odcieni, pomiędzy moją trójką a dwoma pandowymi jaśniejszymi odcieniami jest wg mnie spora różnica, a ja bym chciała miec coś pośredniego... Ale byc może pośredni kolor wcale nie jest potrzebny? Nie jestem wizażytką, żeby to wiedziec, za to jako zwyczajna konsumentka - mam taki kaprys :P

W zasadzie to wad nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923625].usefull || 0 }}% pomocna.

Calkiem dobry

Plusy:
- lekka konsystencja;
- bardzo latwe nakladanie;
- rozswietla i koryguje okolice oczu;

Minus jest taki, ze kiedy jestem naprawde niewyspana i oczy sa podkrazone, ten korektor sie nie sprawdza, wiec nie polecalabym go dziewczynom, ktore normalnie maja problem z "podkrazonymi" oczami. Uwazam tez, ze cena jest delikatnie wygorowana w stosunku do jakosci.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877659].usefull || 0 }}% pomocna.