Erpas (Balsam łagodzący do ust)

Erpas (Balsam łagodzący do ust)

Balsam pochodzenia roślinnego, który łagodzi objawy wysuszenia ust, wskazany jest przy problemach związanych z zajadami i wypryskami, wykazuje bardzo dużą skuteczność w leczeniu opryszczki wargowej. Nawilża usta i natłuszcza je.
Głównymi składnikami preparatu są:
- ekstrakt z łopianu - składnik stosowany w dermatologii jako środek przyspieszający gojenie się wszelkich podrażnień,
- olejki eteryczne - działające przeciwzapalnie i ściągająco,
- olejek migdałowy - wygładzający i natłuszczający wargi.

Cena: 8 zł / 2 ml

skuteczny

Jak dla mnie jest to idealny produkt do zwalczania opryszczki (na szczęście nie zdarza mi się ona zbyt często), działa zawsze, najszybciej w początkowej fazie pojawiania się tego pasudztwa. Opryszczka wcale się nie pojawia, gdy zastosuję go kilkakrotnie w fazie gdy czuję znajome mrowienie wróżące tą nieprzyjemną "niespodziankę".
Zapach - kwestia gustu, najważniejsza jest dla mnie jego skuteczność.
Nawilża i daje na ustach miły dla oka "lustrzany blask" ;)

Używam tego produktu od: sporadycznie, parę miesięcy

źle go wspominam

Dziwny produkt - kulka się zacina, na ustach pozostaje mokrawa warstewka. A zapach... no cóż, wszystko zostało już powiedziane przez inne Wizażanki:)Na usta mojej mamy podziałał dość skutecznie, choć nie przypominam sobie jakoś jej szczególnego entuzjazmu, gdy go stosowała:PNatomiast mnie szczypał i piekł! Okropność!Ilość zużytych opakowań: użyłam 2-3 razy.

yyy

okropny smak i zapach-wszyscy w domu pytali co tak smierdziladne opakowanie z kuleczka-chlodzidobrze radzi sobie z roznymi problemamiz jednej strony jest bardzo dobry,bo nie wysusza ust,wygladza je itp,a z drugiej az wstyd wyjsc z domu z tak potwornie smierdzacymi ustami,ja go uzywalam w zaciszu domowym

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

kdo do wybyślił? ;)

ależ to śmierdzi!!! mam jadno opakowanie chyba jeszcze od liceum ;) nie pamiętam więcej niż to, że fatalnie pachnie (łopian!) i że pozostawia ohydny smak na ustach - w domu testowaliśmy go wszyscy i nie przeszedł przez próby. Poza tym jest mokry i miałam wrażenie że zaraz usta spierzchną mi z powrotem.

brrrr...

Stosuję tylko na zajady, ale znam na to też lepsze środki. Śmierdzi nieprzytomnie, poza tym dla mnie to zaprzeczenie balsamu: zostawia mokrawą, zupełnie nie nawilżającą warstwę. Ponieważ na zajady i spękane wargi działa trochę gojąco, daję dwie **. A, mam jedno opakowanie od conajmniej 2 lat.

Śmierdzioszek, ale działa

Kupiłam ten produkt w aptece po tym jak na mrozie załatwiłam sobie tak usta, że wstyd było wychodzić z domu. Smarowałam balsamem usta cały dzień- efekt rewelacyjny. Aż nie do wiary, ale wystarczył jeden dzień i w 100% pozbyłam się problemu. Teraz smaruję nim usta sporadycznie, na noc, zapobiegawczo i nie ma żadnego problemu ze spierzchniętymi ustami.Dalszymi zaletami (oprócz tego, że działa) są: wygodne małe opakowanie- zmieści się wszędzie bez problemu; aplikator "roll-on" zakończony jest metalową kulką i tak fajnie chłodzi usta- przyda się latem; dobrze nawilża i natłuszcza usta.Jedyną wadą jaką dostrzegam jest jego smrodek (producent nazywa to przyjemnym zapachem :) )- taki typowo lekarski, kojarzy mi się z jakimś syropem i nie radzę oblizywać ust :D- ale czuć go tylko przy otwieraniu buteleczki i kilka chwil po nałożeniu.