System Professional, Volume Mousse

System Professional, Volume Mousse

Odżywka w piance nadająca objętość do włosów cienkich i delikatnych.

Volume Mousse zawiera specjalny, aktywny kompleks Body Plus, w skład którego wchodzą składniki wzmacniające włos od wewnątrz i nadające objętość oraz elastyczne polimery, które zapewniają długotrwały efekt puszystości. Włosy są mocniejsze, bardziej puszyste i lepiej sie rozczesują. Odżywka działa antystatycznie i lekko utrwala fryzurę.

Do kupienia w salonach fryzjerskich.

Godna polecenia

Pianka bardzo fajna w stosowaniu, zgodnie z obietnicą producenta włosy są podniesione u nasady, wydaje się jakby ich było więcej. Nie obciąża i nie powoduje przetłuszczania. Zużyłam ją do ostatniej kropelki, niestety nie kupiłam po raz drugi a szkoda...ale na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od:2 lat

Spełnione obietnice !

Daje jej 5 gwiazdek poniewaz pianka pasuje mi pod kazdym względem.
- zwiększa objętość, ale nie w sposób typowy dla tego rodzaju pianek. Włosy nie są napuszone, sklejone , usztywnione ani obciązone. Zyskują naprawde bardzo naturalną objętość i niezwykłą lekkość.
- pianka spełnia sie takze jako odżywka. Włosy po jej uzyciu b.dobrze sie rozczesuja, sa nawilzone i miekkie, łuski są podomykane
- CUDOWNIE PACHNIE
- jest wydajna
- bardzo delikatna, nie ma mowy o podrażnieniu

Jest to chyba najlepsza pianka volume jaką dotychczas miałam i napewno kupie ją ponownie :)Używam tego produktu od:ok 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1wszego

Nigdy więcej!

Świetna odżywka w piance. Z szamponem z tej samej serii tworzą zgrany duet (Wella SP 1.3 Volume Shampoo - recenzja w odpowiednim miejscu). Pianka jest bardzo wydajna, ma piękny zapach, kompatybilny z szamponem. Włosy po użyciu tego duetu wyglądają naprawdę rewelacyjnie - są miękkie, lśniące, zdrowe, świetnie się układają. Im dłużej używam tych kosmetyków, tym włosy wyglądają coraz lepiej - a muszę zaznaczyć, że traktuję włosy prawie codziennie suszarką! Pianka warta swojej ceny. Gorąco polecam!

EDIT: Wella testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od ok. roku
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 3

Peeling do ciała

delikatna

Jest to bardzo delikatna pianka lub jak ktoś woli odzywka do delikatnych włosów.Uzywam jej od czasu do czasu,polecił mi ja fryzjer razem z szamponem z tej samej serii.Rzeczywiście włosy po niej są delikatnie miękkie,nie obciążone,w żadnym wypadku nie przesuszone lub posklejane.Są puszyste i ślicznie się układaja i wyglądaja.Jednak minusem jak dla mnie jest to że przy dłuższym stosowaniu jest ona jednak zbyt delikatna,nie lubię mieć na glowie puchu vel piórek a czasem tak właśnie się dzieje niewiedzieć czemu.No i olbrzymi plus za piekny specyficzny zapach :)))) Zreszta całej serii :))))No i za wydajność także duży plusik :)))