Żel aloesowy do skóry suchej

Żel aloesowy do skóry suchej

Żel aloesowy nawilża i uelastycznia skórę. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu łagodzi istniejące podrażnienia i poprawia ukrwienie skóry. Jest przeznaczony do pielęgnacji całego ciała, a w szczególności skóry twarzy i szyi.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Panthenol, Triethanolamine, Carbomer, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone.

Cena: ok.10zł / 50ml

Niezastąpione cudo do mojej skóry

Mam "uczulenie" na zarost mojego faceta. Nie pomagały kremy, maści. Nic. A ten żel pomógł. Leżał w domu, i nikt go nie używał. Stwierdziłam że spróbuję i tym sposobem nie mam już praktycznie żadnych problemów z cerą.
Stosuję na noc i na dzień, pod makijaż.
Ultraszybko się wchłania. Od kiedy go używam moja cera, jest gładka, nawilżona a krostki wyskakują maksymalnie raz w miesiącu.
Używam go też po depilacji okolic bikini. Jest super!
Łagodzi każde podrażnienie, idealny na każdy problem ze skórą, w każdym miejscu.
Mega wydajny. Opakowanie 200ml straczyło mi na 1,5 roku. Codziennego stosowania.
Cena jak za taką wydajność wydaje się śmieszna.
POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135381].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne smarowidło

Szukałam czegoś lekkiego do smarowania na twarz.

Plusy :
+ fajna konsystencja ( lubie żele choć ten jest lejący)
+ nie uczula
+ nawilża w małym stopniu ale wyrównanie kolorytu jest juz u mnie zauważalne
+ nie zapycha
+ fajne opakowanie
+ dobry na noc
+ szybko się wchłania

Minusy :
- niestety odpadł z funkcji kładzenia pod makijaż, gdyż przyczynia się do strasznego świecenia nawet najlepszych produktów
- mało wydajny, choć to kwestia używania bardzo szybko ginie mi z tubki

Jeżeli nie znajdę niczego innego jak narazie bardzo fajne smarowidło na noc :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096711].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie nawilża, ale...

nie jest to aż taki tragiczny produkt, chociaż chyba nie do końca przemyślany przed producenta.
Po nałożeniu strasznie się klei, skóra "wypija" go tylko trochę, a reszta... chyba ulatnia się?
Jego wielkim plusem jest uspokajanie mojej skóry (bardzo suchej) na całym ciele.
Nie jest to jednak produkt do skóry suchej, nie używałabym go jako mojego codziennego kremu na noc (próbowałam), bo do tego potrzebny jest jednak porządny krem.
Używam go do całego ciała po kąpieli, po depilacji, czasami rano jako baza pod makijaż.
Nie podrażnił, nie zapchał (na szczęście!).
Nie jest zbyt wydajny, chyba przez to "ulatnianie się".
Taka oto ciekawostka, nie polecam jednak.
Moim zdaniem ten potencjał aloesu nie jest w ogóle wykorzystany (kiedyś miałam jakiś żel z aloesem, który był bardzo dobry, niestety nie pamiętam jaka to była firma...).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023591].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Psujek!

początkowo działał dobrze - redukował zaczerwienienia, pomagał w leczeniu drobnych krostek, później zaczął strasznie zapychać, dosłownie zaskórnik na zaskórniku.. myślałm że cera się oczyści i później będzie tylko lepiej, a było coraz gorzej. jednocześnie uzywałam olejku z drzewa herbacianego, po pewnym czasie to polaczenie zaczelo doslownie wypalac mi skóre, jakbym dostała uczulenia! odstawilam olejek, uzywalam tylko zelu, po kilku dniach powtorka - cala czerwona buzia, skórki, wokol warg taki susz, ze najlepszy balsam do ust sobie nei radzil, zrezygnowana zuzylam zel do smarowania lokci ;/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017923].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mojej cery

Zacznę może od tego, że moja cera jest mieszana, czyli na policzkach sucha i głównie do tej części zakupiłam ten produkt na lato.
Ale niestety się nie sprawdził. Co prawda:
- nawilża błyskawicznie
- świetnie się wchłania
- rozświetla twarz
- szybko się wchłania
Ale:
ZAPYCHA!!! A mojej cery nawet olej kokosowy nie zapchał, a tu proszę żel aloesowy zapchał i to już po dwóch użyciach. No więc niestety ale zostaje zuużyty do rąk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945522].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby nawilżacz, ale naturalny!

Szukałam kremu/żelu nawilżającego na dzień bez zbędnej chemii. Znalazłam taką opcję, kupiłam.

DOSTĘPNOŚĆ i CENA: kupiłam w sklepie z naturalnymi produktami za jakieś 12 zł.

SKŁAD: w porządku, krótki, bez parabenów, silikonów, itp.

KONSYSTENCJA: żelowa, produkt jest przezroczysty (super, że nie zawiera zbędnych barwników).

ZAPACH: bezzapachowy!

DZIAŁANIE: oczekiwałam zdecydowanie większego nawilżenia - ten żel niestety nie spełnia moich oczekiwań.
Jeśli wsmarujemy go, wchłania się do matu (ale nie całkowicie, zostaje jego warstewka na skórze). Jeśli nie wsmarujemy będzie się lekko błyszczeć.
W porządku pod makijaż, podkład ma się czego \'trzymać\'.
Stosowałam na twarz, do rąk i suchej skóry nóg. Naprawdę słabo nawilża.
Dobry po opalaniu - zawiera pantenol. Generalnie ładnie \'uspokaja skórę\' i NIE ZAPYCHA.
Można też powiedzieć, że ujednolica koloryt twarzy.

Jestem ciekawa żelu z GorVity i ten będzie kolejnym, jaki kupię.
Flos lek słabo nawilża, a tego głównie oczekiwałam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwszego mojego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941240].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Kosmetyk kupiłam z ciekawości. Mam cerę mieszaną.
Żel nawilża przeciętnie- stosowany samodzielnie nie sprawdził się. Zużyłam go na włosy i jako serum pod krem do pielęgnacji dekoltu.
Spodziewałam się większego nawilżenia. Sądziłam, ze żel będzie fajnym zamiennikiem na lato dla ciezkich kremów na noc. Niestety ale nie sprawdził się. Nie nawilza skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871040].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Stosuję do twarzy i jako żel do włosów.

Nawilża, jest lekki, łągodzi podrażnienia. Szybko się wchłania - idealny pod makijaż. Lekko matuje i ujednolica cerę. Muszę wypróbować po goleniu.

Polecam do wypróbowania!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858220].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na podrażnianą czy poparzoną skórę

Konsystencja jest dość gęsta, ale nie spływa z dłoni, trochę przypomina gluta :D Żel nie pachnie. Dobrze się rozsmarowuje i momentalnie wchłania, przez co genialnie się nadaje pod makijaż.
Żelu używałam głównie w Egipcie, pod makijaż jak i na noc. Miałam strasznie spieczoną skórę, przez co była jeszcze bardziej wrażliwa. Po nałożeniu żelu, uspokajała się, zaczerwieniania się zmniejszały. Przez ten żel, moja skóra czuła się odprężona i nie straszne jej było podrażnienie słońcem, czy innymi czynnikami. Dodatkowo, po nałożeniu żelu skóra zostaje matowa na długi czas, nawet jeśli nałożymy później podkład, przy czym cały czas buzia jest nawilżona. Sprawdza się również na ciele, chociaż nawilżenie jest trochę za słabe. Dobrze sobie radzi na skórze poparzonej słońcem, świetnie ją \\\'wycisza\\\'. Jak dla mnie to idealny produkt na lato, przede wszystkim kiedy się opalamy. Oczywiście, nie zatyka porów, a wręcz mam wrażenie, że pomaga w gojeniu się małych ranek i po jego użyciu cera wygląda po prostu lepiej, bardziej jednolicie. Żel nie spowodował również wysypu krostek na ramionach - czyli zdał egzamin :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801450].usefull || 0 }}% pomocna.

takie must have

Wchłania sie szybko. Początkowo to tylko lepka przeżroczysta maż ale po jakims czasie skóra go wchłania. Pozostawia po sobie niedosyt. Mam po nim ściagniętą skórę. Dlatego muszę zastosować coś jeszcze.

Opatentowałam go jeszcze inaczej bo mieszam go z kwasem hialuronowym. Znacznie lepiej nawilza.

Ma prosty skład. Aloes i pantenol. Nie zapycha ani nie uczula. W razie drobnych ranek czy pieczenia bardzo koi- zreszta nie tylko na twarzy.
Małe opakowanie i średnia wydajność.

Traktuje ten kosmetyk jako bazę przed połozeniem innych kosmetykow. Stosuje tylko dorażnie, dla odmiany lub jako lek w razie jakis małych zmian na skórze. To takie "must have" w łazience. Napewno sie przyda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745285].usefull || 0 }}% pomocna.