Too Much Champs Elysées

Too Much Champs Elysées

Wylansowany przez dom mody Guerlain w 2000 roku, Champs-Elysées Too Much jest klasyfikowany jako świeży, świetlisty, energetyczny, przejrzysty, kwiatowy zapach.
Too Much Guerlaina jest trwałym, nietypowym, lekkim, kwiatowym zapachem z łagodnie pobrzmiewającymi dolnymi nutami piżma. Otula noszącą go kobietę mgiełką tajemniczości. Uosabia nowoczesnego Kopciuszka, skorą do zabawy, młodą dziewczynę "która z pąka przemienia się w kwiat" :).
Pola elizejskie, Champs-Elysées, miejsce narodzin domu Guerlain, zainspirowało powstanie zapachu, który oddaje ducha rozbawionego Paryża. Iskrzące się i pełne życia, pachnące mimozą i pokruszonymi płatkami róż, Champs-Elysées zostały stworzone dla kobiety, która spontanicznie i bez wachania podąża za swoim instynktem.
Mistrz perfumiarstwa, Jean-Paul Guerlain dokonał powtórnej interpretacji swojego zapachu Champs-Elysées, tworząc Too Much - młodzieńczego ducha, świeżą frywolność i niebywałą jakość, która odpowiada echem duchowi i energii bijącej od młodej (duchem :) ) kobiety noszącej ten zapach. Too Much jest wibrująco kwiatowy i skrzący. Flakon jest prawie taki sam, jak ten siostrzanego zapachu, pierwszego Champs-Elysées, różni się jedynie nowoczesnym, opalizującym lśnieniem powierzchni.

Mówi się, że to właśnie w Paryżu rozgrywają się najpiękniejsze miłości. A Pola Elizejskie to oczywiście jedno z miejsc odwiedzanych przez kochanków najchetniej. Te niezwykłe, spędzone razem momenty czynią życie tak przejmująco pięknym, że czasem aż trudno to znieść. Każda sekunda jest ekscytująca, każdy moment bucha intensywnością - jest tych emocji aż "za dużo"! "Za dużo", czyli Too Much - to własnie chciał wyrazić twórca poprzez swój nowy zapach.

Styl: świeży, przejrzysty, rekomendowany na wieczór (a ja rekomenduję nosić zapachy wtedy, kedy ma się na to ochotę :) ).

Nuty głowy: bergamota, jaśmin, bez i pomarańcza.
Nuty serca: brzoskwinia, frezja, heliotrop, hiacynt i cytrusy.
Nuty bazowe: róża, narcyz, bursztyn i piżmo.

Cena: ok. 220 zł / 50 ml

wyrazisty i trwały

*mocny zapach , elegancki jednak trochę podchodzące pod tzw. babcine perfumy

*elegancki, wygodny flakon

*bardzo trwałe

*nie brudzą ubrań

*łatwo dostępny

Ilość zużytych opakowań: jeden flakon

Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty

Ach Guerlain

Uwielbiam wszystkie zapachy tej firmy. Cos w nich jest, jakas wspolna baza, sama nie wiem co dokladnie.

Ten zapach, to wiosna, mlodosc, radosc i szalona milosc.
To zawrot glowy, szalony bieg i wspanialy, szczery smiech.

Jest w nim iskierka, cos magicznego.

Piekny zapach, do ktorego chetnie wracam wiosna i latem.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba ze dwie

Wyjątkowy zapach...

dla wyjątkowych kobiet. O tak, tak miłe panie, niejedna rzekłaby -babciny ale pozwólmy temu zapachowi dojrzeć. Na początku jaśmin, nieznośny jaśmin...wręcz siuśkowaty. Lecz po godzinie zapach w swej podstawie wyłania typową woń Champs w oryginale lecz już jakby lżejszą, zwiewną wręcz niezauważalną. Teraz takich perfum już się nie robi. To gatunek zapachów, które dostrajają sie do kobiety. Zapach typowo na wiosne i lato. Stosować tylko na ciało do zwiewnej sukienki. Uwielbiam.

Używam tego produktu od:5lat

TOP 10 męskich perfum

wiosna radosna

Z reguły nie przepadam za lżejszymi wersjami klasyków,ale Champs-Elysees Too Much to wyjątek od tej reguły.

Zapach jest lekki,migoczący,nieuchwytny.Wyczuwam w nim delikatną brzoskwinię i mieszankę kwiatów,którym przewodzi mimoza.Nie zmienia się-właściwie cały czas wibruje ta lekka,kwiatowo-owocowa nuta.Czasem pojawia się jedynie w oddali odrobina migdałów i wanilii.

Nie różni się zbytnio od klasycznego Champs-Elysees-jest po prostu jego lżejszą,rozcieńczoną wersją.Ta lekkość sprawia,że zapach jest dużo bardziej wdzięczny i dziewczęcy.

Jedyną wadą jest kiepska trwałość,ale rozpylony we włosach przetrwa z pewnością pół dnia.

Używam tego produktu od:w trakcie 30 ml
Ilość zużytych opakowań:

Ekskluzywny.Piękny.Niedostępny

W 2000 roku, kiedy to wprowadzono ten zapach do sprzedaży, byłam mieszkanką powiatowago miasta w wieku licealnym. W owym czasie Sephory dopiero nieśmiało wkraczały na naszą polską ziemię a mekką wszystkich dziewcząt w wieku licealnym (i nie tylko) była perfumeria Empik (tak, to właśnie tam chowano w piątek wieczorem popularniejsze testery, bo pospólstwo wszystko wypsika w drodze na randki i imprezy).

No więc, jak to na ogół w mazowieckich liceach bywa, odbywałam z klasą rytualne wycieczki do Stolicy (teatr, muzeum, "czas wolny", Mc Donalds). "Czas wolny" w moim wykonaniu polegał na szaleńczym pędzie do najbliższego Empiku i....ekstazie pośród setek cudnych flakonów, eleganckich klientówi, unoszących się wyrafinowanych woni.
Tak, przyznaję się: to ja byłam tą miotającą się po sklepie małolatą, testującą zapachy zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych (z braku miejsca) stronach nadgarstków, swetrze i 10 blotterkach w garści.

"W czymś pomóc? Dziękuję, ja tylko oglądam"

Biedna byłam wtedy przeokropnie. Nawet na miniaturkę nie byłoby mnie stać. Aukcje internetowe nie istniały.
Później całą drogę powrotną rozklekotanym autokarem, nieco jeszcze oszołomiona, wwąchiwałam się w siebie i delektowałam tymi przecudnymi zapachami.
Najpiękniejszym wśród nich był Too Much.

Od tamtej pory kompozycja ta kojarzy mi się z czymś luksusowym i absolutnie poza moim zasięgiem. Nawet jeżeli, obiektywnie rzecz biorąc, jest to po prostu lżejsza wersja znanej wody; klasyczne, marketingowe odcinanie kuponów.

I co? Mieszkam teraz w Centrum, od perfumerii aż się roi, pieniądze też by się znalazły.....a Too Much nadal jest niedostępne bo WYCOFANE!!!

Długo ich szukałam. Nie interesowały mnie obłędnie drogie testery bez korka dostępne gdzieniegdzie online. Chciałam pójść, obejrzeć i kupić.

"W czymś pomóc? Tak, poproszę te perfumy"

Długo ich szukałam. I znalazłam. W małej, śródmiejskiej dziurce z perfumeryjnymi unikatami dokonał się cud i stałam się posiadaczką własnych 30 ml.

I wiecie co? Zapominam ich używać, nie pamiętam o nich. Stoją sobie, pysznią się na półce pod lustrem, przeterminowuja się powoli a ja nie zwracam na nie większej uwagi.

Używam tego produktu od: od 2000 testy, od 2 mcy flakon 30 ml
Ilość zużytych opakowań:

zapach ponadczasowy i elegenac

To Much używam juz od kilku lat, oczywiście nie codziennie - lubię od niego odpocząc i poznać inne wonie, jednak zawsze wracam do niego z sentymentem i muszę przyznać, że po tych powrotach doceniam jego klasę, wyrafinowanie, szyk i ponadczasowość. Chcoć jestem zwolenniczką zapachów cięzkich i słodkich, to Too Much urzekł mnie swoim pięknem odrazu - ma w sobie to nienazwane coś - nutkę tajemniczości. Przy tym jest bardzo trwały i pięknie komponuje się z wonią skóry, roztaczając wokół zapach luksusu. Zawsze będę do niego wracała i nigdy nie będę żałowac pieniędzy na jego zakup. jednym slowem zapach godny polecenia, dla kobiety eleganckiej, zdecydowanej, ale zarazem romatycznej. Doskonaly na codzień i na wieczór. Rzeczywiście w Polsce juz nie do kupienia, ale czasem udaje mi się zakupić wersje testerową przywiezioną z zagranicy.

Używam tego produktu od:6
Ilość zużytych opakowań:trudno policzyć

klasycznie piekna

Dostałam te perfumy pod choinke od bliskiej mi osoby, pierwsze wrazenie, że zbyt intenysnw,e ale wystarczy kropleka i zapach po kilku godzinach staje sie ciepły, otula, poprawia nastrój. Kojarzy mi się z ciepłymi krajami, pomarańczami, słońcem i letnia miłością. Szkoda, że w Polsce go już nie można dostać:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

akurat na 4 gwiazdki

Zapach jest naprawdę urzekający. Zresztą jak wszystkie Guerlaina... Delikatny, kwiatowy, świeży, roztacza nad noszącą go subtelną mgiełkę kobiecości. Zapach jest niesamowicie trwały, bardzo długo można się cieszyć cudowną nutą lata. Romantyczny, kuszący, intrygujący - jak Paryż, po którym spacerując, można napawać się widokami tak, jak napawam się każdą nutką tych perfum...

Używałam tego kosmetyku przed dwoma laty/ ilość zużytych opakowań: 50 ml

a ja się w nim zakochałam

Już kiedyś wąchałam go w perfumerii ale było to jesienią więc nie zastanawiałam się nad nim bo na zimę poszukiwałam "mocniejszych" zapachów...

Dzisiaj znów "próbowałam" go na nadgarstku i... zakochałam sie :lol:
Bez dwóch zdań to mój zapach na lato :jupi:

Ten zapach otula mnie magią kwiatów i jakąś nutką która uderza w samo "serce" mojego wrażliwego nosa;) Czuję się w nim jak piękna zmysłowa kobieta a przecież o to chodzi ;)
Cały dzień czułam się wyśmienicie mając te perfumy pod nosem - chciałabym aby przez całe lato tak było ;)

Tylko na lato

Uwielbiam klasyczne Champs Elysées to mój ukochany zapach. Ten jest nadal ładny ale według mnie dużo gorszy od oryginału. Używałam go głównie latem, jest to dla mnie zapach typowo swieży, na dzień, doskonały właśnie na upały. Kupiłam go też po części dlatego iz cała seria jest bardzo ciekawa - jest olejek do ciała czy talk o tym zapachu... Przyjemny, bardzo lekki i średnio trwały, faktycznie zapach jest ciekawszy z czasem. Teraz podoba mi się dużo mniej niż kieyś, i nie sądzę abym już do niego wróciła nawet latem. Jak dla mnie dużo gorsze od oryginału.

sliczna slodycz

dalabym 5 gwiazdek, gdyby nie byly tak ciezkie.Idealne na wieczor, specjalne okazje, bardzo trwale, wspaniale rozwijaja sie na skorze.Jedne z nielicznych slodkich zapachow, ktore pieknieja z czasem i nabieraja nowych "odcieni".