Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Versace pour Homme EDT

Versace pour Homme EDT

'Versace pour Homme' to zapach z 2008 roku. Niezwykle elegancki i wyrafinowany, dla mężczyzn ceniących modny styl oraz klasę. Ta woda toaletowa to męski odpowiednik zapachu Versace 'Signature'. Inspiracją dla projektantów tych perfum była chęć stworzenia unikalnej kompozycji, czegoś zupełnie odmiennego i oryginalnego. 'Versace pour Homme' powstał na bazie składników pochodzących z rejonu Morza Śródziemnego. Ten zapach jest naprawdę inny, dodaje pewności siebie i pozwala mężczyźnie realizować swoje pragnienia.

Nuty zapachowe: bergamotka, liść pomarańczy, neroli, cedr, geranium, szałwia, hiacynt, ambra, fasola tonka, piżmo

Cena: ok. 230zł / 100ml

Najpiękniejszy zapach jaki znam!

Sprezentowałam te perfumy mojemu tacie na Święta - kupiłam je, bo już kiedyś miałam okazję wąchać je na żywo i byłam nimi zachwycona. Nie było to mylne wrażenie. Perfumy pachną obłędnie, jedno psiknięcie wystarczy, by zapach rozniósł się po kilku pomieszczeniach. Kiedy tata przechodzi popsikany nimi przez dom, piękna woń opanowuje cały dom. Zapach jest mocny i trwały. Ma skromną, klasyczną butelkę. Atomizer rozpyla bez zarzutu. POLECAM!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507386].usefull || 0 }}% pomocna.

Seksualny i zabawowy

Sami wiecie, że po pierwszym razie nie zawsze jest fajnie (a powinno;)). Pierwotnie oceniłem go jako zwykłego, przeciętnego, którym pachnie co drugi koleś w klubie. Z czasem coś się jednak zmieniło i zaczęło się...Plaża na wyspie na Pacyfiku, a ja w hamaku między palmami. Radość, słońce, bryza od morza i on...typowy wakacyjny zapach, z którym chce się uprawiać wakacyjną miłość (niekoniecznie fizyczną:)).
A sprawców tego uniesienia jest kilku. Cytryna, bergamotka, neroli, geranium, hiacynt i róża...Świetny band, co wygrywa radosną kompozycję. "Melodię", którą chce się nucić, trzymać w pamięci i przywoływać w chwilach melancholii.
Dodać trzeba, że na finiszu kapela trochę zaczyna fałszować i wychodzi "mydełko Fa" z wielkiego Versace, ale to nie zarzut, gdyż mydlano-świeży powiew jest jak najbardziej na miejscu. To tak, jakby Buena Vista Social Club przy ostatnim utworze na koncercie, zmienił linię melodyczną. I tak nikt nie zauważy, a jak zauważy to pomyśli, że tak miało być...W końcu konwencja zabawy wybacza wszystko...

Używam tego produktu od: 1 rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025950].usefull || 0 }}% pomocna.

słabiutko, kioskowo ;-)

UUu kiepsko z tym zapaszkiem oj kiepsko. Trwałośc i moc pozostawia wiele do zyczenia. Porównanie do Allure Sport jest błędem. u tamtego smierdzielka trwałosc jest powalajaca i ogólnie zapach jest oryginalny. Tutaj mam doczynienia z kiepską tanią wodą z atomizerem. Flakonik jedynie ciekawy ale sam zapach... Cytrusy od samego początku biją po nozdrzach i własciwie tylko je daje sie tu wyczuc z jakimis przebyłskami czegoś słodkiego. Nie dla Meduzy -ten zapach jak tysiace innych-jedynie piękno flakonu wzbudziłoby podziw.

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: testy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700551].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

cytrusowe uniwersum

To był dobry wybór na tę wiosnę! Zapach, jak dla mnie, jest niemal kopią Chanel Allure Sport, z tym że popularna Medusa wydaje się być troszkę bardziej wyrafinowana. Całkiem dobra trwałość (do 6h), na ubranich znacznie dłużej. Zapach należący do tych uniwersalnych(śmiało do codzinnego użytku, w obiegu także flaszki 200ml) , klasyczny, cytrusowo-piżmowy. Śmialo można kupić w ciemno, jeśli któś lubuje się w świeżuchach:)

Ilość zużytych opakowań: 100ml w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[623478].usefull || 0 }}% pomocna.