Endless Lenght & Lift (Tusz wydłużający i podkręcający)

Endless Lenght & Lift (Tusz wydłużający i podkręcający)

Maskara maksymalnie wydłuża i trwale podkręca rzęsy. Zawiera pantenol i wit. E, które chronią i nawilżają rzęsy. Można stosować przy wrażliwych oczach i szkłach kontaktowych. Przebadany oftalmologicznie.

Najlepszy tusz jaki miałam!

To był jeden z pierwszych tuszy, które zaczęłam używać \'za gówniarza\'. Dostałam od bratowej \'resztkę\' bo jej nie podpasował- mi za to bardzo! Kupowałam następne opakowanie, gdy mi się skończyło...
Pięknie wydłużał rzęsy, były wyraziste, nie sklejały się, szczotkę miał rewelacyjną- jednak od 2-3 lat nie mogę go nigdzie znaleźć :(

- pięknie podkręcał i wydłużał rzęsy
- rzęsy się nie sklejały
- miał ładny \'zapach\' ;)
- był tani i dla mnie rewelacyjny!

Używam tego produktu od: około 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Dobry, ale nie najlepszy - Przeciętny

Kupiłam zachwycona innym tuszem Rimmela. Niestety ten wypadł tak samo jak tanie tusze za 8 zł... Tęsknię szczególnie za Bella XXL z kategorii "tańsze, najtańsze, lepsze" :P

Ale do sedna.

Tusz nie wyróżnia się niczym spośród tysiąca, jakie stosowałam:
- nie wydłużył rzęs,
- sklejał (ale czasami pomagam sobie taką igiełką i "rozklejam" rzęsy,
- sypał się i pozostawiał grudki,
- wydłużał? może tak trochę.

Generalnie ani nie jestem zachwycona, ani do niego przekonana. Wiem tylko jedno, że już go więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Bardzo fajny

Nie wiem, czy można go jeszcze gdzieś dostać.
Ja go miałam jakieś 7-8 lat temu, był to mój pierwszy tusz do rzęs i kosztował wtedy nie 19 jak w opisie, ale około 40 zł.
Pamiętam, że wydłużał wręcz spektakularnie.
Gdybym natknęła się gdzieś na niego, to z pewnością bym kupiła, mimo, że teraz gustuję raczej w kosmetykach pogrubiających.

Używam tego produktu od: używałam 8 lat temu przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: bodajże dwa

depilacja jak się przygotować

Super

Miałam go jakieś 3 lata temu i bardzo mi odpowiadał. Jak dla mnie idealna szczoteczka. super podkręcał i wydłużał. Niestety nigdzie nie mogę go juz dostać :(

Używam tego produktu od:3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko jedno

dla mnie baardzo przeciętny

Kupiłam ten tusz ze względu na kredkę, która była gratis. Okazało się jednak że kredka jest lepsza niż on sam. Na moich rzęsach efekt był naprawdę minimalny.

Zalety:
-ładne opakowanie
- przystępna cena
-nie rozmazuje się

Wady:
-brak porządanego efektu

Używam tego produktu od:kiedyś uzywałam

Wydłuża

Tusz ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuza w widoczny sposób. Lubię tusze Rimmela za to, że nie rozmazują się Te zalety posiada również i ten tusz. Zwykły tusz, tylko troszkę droższy. Ja zapłaciłam za niego kiedyś ok 30zł.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1-2

Godny polecenia!

Łatwo się nakładał, nie sklejał rzęs, chociaż trzeba było uważać, żeby nie zostawić grudek na rzęsach. Trzymał długo, chociaż czasem zostawiał sińce pod oczami, co było zdecydowanie nieestetyczne. Jednak w miarę użytkowania, kiedy jego żywot dobiegał końca, sprawiał coraz więcej problemów. Był gęstszy i naprawdę ciężko było nałożyć go tak, by nie skleił rzęs.

Kupiłam tylko raz dla spróbowania, więcej nie kupię, gdyż wolę eksperymentować z innymi.

Używam tego produktu od: dwóch lat

super

Mój ideał, fantastycznie pogrubia i wydłuża, nie wiem czy podkręca bo z natury mam podkręcone rzęsy
Nakładam go dwiema, czasami trzema warstwami bo lubię spektakularny efekt i nawet wtedy nie kruszy się, nie osypuje i nie rozmazuje. Dobrze się zmywa
Cudowny, ciągle do niego wracam

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Też go kiedyś lubiłam

Ten tusz to kiedyś lubiłam. Wydłużał, podkręcał, pogrubiał. Był nawet nawet, ot jak tusz. Nie uczulał, tylo momentalnie kończył się i nie nadwał się już do użycia.
Miałam go dwa razy i już drugi raz nie zachwycał mnie, ale na codzień nie jest zły. Nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa opakowania i koloru brąz

kiedys lubiłam

Juz dobre kilka lat temu uzywałam tego tuszu z 5lat na pewno. Pamietam go jako tusz dobrze podkrecajacy i wydłuzajacy naprawde na moich rzesach wtedy wygladal fantastczynie. Obecnie uzywam tylko tuszow pogrubiajacych i one najlepiej wygladaja na moich oczach rimmela na tamte czasy byl dobre, ale teraz sa juz o wiele lepsze.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Mój KWC wśród tuszy

Nie skleja rzęs, ładnie wydłuża i nadaje kolor. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu (noszę szkła kontaktowe), dobrze się zmywa, nie rozmazuje się. Spełnia wszystkie moje oczekiwania za niską cenę:)

Używam tego produktu od:4 miesiące

jak dla mnie KWC :)

jestem nim zachwycona :) bardzo ciężko jest mi znaleźć tusz, który wydłużyłby i podkręcił moje niesforne rzęsy. jest to mój ulubiony tusz do ktorego zasze z chęcia wracam.

Używam tego produktu od:2lat