Lavita, Pomadka regenerująca

Lavita, Pomadka regenerująca

Pomadka do ust w różowym opakowaniu. Zawiera witaminę E oraz olejek różany. Regeneruje i uelastycznia naskórek delikatnej skóry ust. Posiada faktor ochronny 15.

Cena: 7,50 zł

Obrzydliwa

Kupiłam sobie kiedyś te pomadkę.Nie ma ona żadnych zalet ma same wady.
śmerdzi czymś bliżej nieokreślonym a fuj! nie lubie takich!
smak tez ma obrzydliwy,sama chemia ale to jest coś okropnego! zbiera sie na wymioty
nie nawilża,nie natłuszcza na szczęście nei uczula
Nie polecam,jest do niczego! nie kupie więcej choć nie kosztowała dużo bo jakiejś 6 zł.nie dla mnie nie polecam!

Używam tego produktu od: dawno

Brawa Dla Cellii

Pomadka slicznie pachnie jest wydajna kupilam ja kolo pazdziernika czy listopada tamtego roku a skonczyla mi sie nie dawno(zuzylam co do milimetra) czyli po 10 miesiacach,Uzywalam czesto i ustom nadawala lekki blask w kolorze rozu ale nie nachalny.Nawilzala usta i chronila przed mrozem,Mysle ze kupie ja ponownie,Nie dam jej statusu KWc poniewaz po 1 upadku nieco polamalo sie jej opakowanie.Ale i tak do niej wroce.Polecam

Używam tego produktu od:10 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 cale

mój osobisty KWC

do tej pory najlepsza moja pomadka ochronno-regenerująca. błyskawicznie radzi sobie z wysuszeniem i spierzchnięciem ust. łatwo, delikatnie się nakłada, ślicznie pachnie. mój numer jeden.

Makijaż Maybelline

super

kupilam ją na lato ze wzgledu na obecnosc filtrow słonecznych, wybralam Regenerację, czyli pomaranczowe opakowanie (dla mnie pomarańcz, nie róż;) ) takze dlatego ze miala barwić czy dawac delikatny połysk, i daje oba efekty. ślicznie pachnie, b. przyjemnie sie używa. mnie ze środkowym sztyftem nic się nie dzieje, trzyma się, zużywa sie wolniej niz ten bezbarwny. opakowanie moze niezbyt piekne, ale warto!! (Nivea sie nie umywa, zreszta ona sie do niczego nie umywa :))..w trakcie pierwszego.

super

Składa się z dwóch części, w środku jest różowy, z zewnątrz bezbarwny sztyft. Dość miękka i śliska, dobrze się rozprowadza. Przepięknie pachnie. Dobrze nawilża i chroni, ale jest nietrwała. Mało wydajna. Środkowy sztyft podczas używania chyba wciskał się do środka, bo pod koniec jakby wyskakiwał ponad poziom bezbarwny i musiałam go zdrapywać palcem, bo inaczej znowu wciskał się do środka. Po skończeniu jej rozkręciłam opakowanie i rzeczywiście był tam jeszcze wciśnięty, ale zachował swój kształt. W czasie używania nie było tego widać, ale ten różowy ma chyba dawać kolor, bo gdy go kładłam pod koniec samego, barwił na delikatny różowy, ale nawet gdyby nie wciskał się do środka, w połączeniu z warstwą bezbarwną nie byłoby tego widać. Mimo to bardzo mi się podoba, zwłaszcza ze względu na zapach.