Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Professionnel, Pędzel do nakładania cieni nr 22

Professionnel, Pędzel do nakładania cieni nr 22

Pojemność 1 szt

Pędzel z naturalnego włosia, do nakładania cieni na całą powiekę. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i zaokrąglonej końcówce jest wielofunkcyjny. Można nim nakładać cień na całą powiekę, cieniować zagłębienie powieki, rozświetlać łuk brwiowy lub też podkreślać linię rzęs. Doskonale spisuje się przy wykonywaniu poprawek makijażu oraz w podróży.

Trwały

Jeden z moich pierwszych pędzli Sephora. Długo na jego temat nie trzeba rozpisywać się: trwałość i uniwersalność. Często myję ten pędzel a nie stracił ani jednego włoska.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979158].usefull || 0 }}% pomocna.

profesjonalny

Jest to cudo. Kupiłam pędzel w Sephorze, za śmieszną cenę 10,90zł - na wyprzedażach. Nie żałuję! Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, którym wykonamy praktycznie cały makijaż oka - wycieniujemy, nałożymy, rozblendujemy każdy zakamarek. Niech nie zmyli was spłaszczona skuwka - pędzel ma sporo włosia, które jest idealnie przystrzyżone. Włosie jest miękkie, delikatne ale nie jest ZBYT delikatne - świetnie radzi sobie z cieniami w kremie, jak i z tymi sypkimi oczywiście. Co więcej, włosie nie wypada podczas prania, nie reaguje negatywnie na dezynfekcję alkoholem, nie odkształca się, no i jest elastyczne, więc dopasowuje się idealnie do załamania, do łuku brwiowego, do "rysów" oka. Trzonek jest krótki (do skuwki 12,5cm+długość włosia 1,2cm) i gruby - ogromny plus, ponieważ jest niezmiernie poręczny i wygodny, jest matowy, wygląda profesjonalnie i taki jest cały pędzel - polecam, i żałuję, że był tylko jeden, bo kupiłabym jeszcze 5.

Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978939].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny i uniwersalny!

Jeden z tych pędzelków którym mogę sobie praktycznie zrobic cały makijaż oka;) Bardzo uniwersalny i często korzystam z niego podczas podróży,również ze względu na jego malutką wielkość rączki.Pędzelek wykoanany bardzo porządnie,myje się i schnie bezproblemowo,żadne włoski z niego nie wypadają! Można się nim malować praktycznie w każdy sposób.Dobrze nakłada cienie,nie osypują się z tego pędzelka.Można nakładać nim cienie na całą powiekę,w samym załamaniu czy warstwowo.Radzi sobie ze wszystkim.Do tego pięknie rozciera cienie między sobą.Mogę powiedzieć że to mój tańszy odpowiednik mac 207 i radzi sobie oprócz niego z tym najlepiej ze wszystkich moich pędzli.Polecam wam serdecznie,tym bardziej że cena nie powala..

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835950].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Idealny

Tak jak wyżej, idealny dla mnie.

+idealnie się sprawdza do nakładania cieni

+szybko schnie

+mięciutki

+porzadnie wykonany

+mam go bardzo długo i nic się z nim nie dzieje

Ilość zużytych opakowań: jeden, ciągle w uzyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818233].usefull || 0 }}% pomocna.

wszystko ok :)

Pędzelek fajnie nakłada cień na całą powiekę, włosie nie odkształca się, nie puszy. Używam go praktycznie codziennie, nawet gdy nie mam ochoty szalec z makijażem i nakładam tylko jeden neutralny cień.
Ogromny PLUS za szybkość schnięcia! :> Zawsze wysycha jako pierwszy.
Uważam, że jakość jest w 100% adekwatna do ceny.
Polecam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799483].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał :)

+włosie po ponad pół rocznym użytkowaniu jest w stanie nienaruszonym

+łatwośc aplikacji

+odpowiednio dobrany kształt

+solidnie wykonany

+włosie dobrej jakości, nie za twarde nie za miękkie

Używam tego produktu od: 0,5 r.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761339].usefull || 0 }}% pomocna.

Znakomity

Świetnie rozprowadza produkt, potrafi być bardzo precyzyjny. Nie jest ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Łatwo do utrzymać w czystości, szybko schnie, nie traci kształtu ani włosków. Uniwersalny, do wielu zastosowań. Wygląda bardzo elegancko.

Nie należy do najtańszych, ale uważam, że warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750009].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry pedzelek

Jak dla mnie jest to cudny pendzelek
Dostalam go jako jeden z kompletu w prezencie i jestem z niego calkiem zadowolona

Zalety:
+ wlosie jest mocne, nic nie wypada, nic sie nie łamie ani nie odstaje w zlych kierunkach
+ łatwo się go myje
+ pedzelek nie odkszcalca się w zaden sposob
+ nie uczula

Wady:
- nałozenie cienia nanoszonego na sucho jest tragedia

Używam go po zrobieniu makiazu, by rozetrzec granice pomiedzy poszczegolnymi odcieniami, w tej funkcji sprawuje sie genialnie. Dla mnie nie nadaje sie do samego nakladania poniewaz "zbiera" cien z powieki

Używam tego produktu od: grudnia 2012

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747496].usefull || 0 }}% pomocna.

Moglo byc lepiej

Mam ten pedzel w wersji podroznej, krotszy od oryginalu. I to samo, co z pedzlem Sephory do rozcierania cieni...

Nie wiem z jakiego wlosia jest (w sensie z jakiego zwierzecia), ale jest dla mnie za twardy i orze, bo juz nawet nie rysuje mi powieke... Jestem dosc zawiedziona, bo mialam dosc spore oczekiwania.

Dobrze nabiera cienie, no ale co z tego jak nie moge cienia nalozyc, bo niestety pedzel jest za twardy i uczula.

+ dobrze lapie cien
+ podrozny rozmiar sprawia ze zmiesci sie do kazdej torebki

- zdecydowanie za twardy
- wlosie mnie uczula

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746484].usefull || 0 }}% pomocna.

Taak!

naprawde wielofunkcyjny!:) do tego nie wypadaja włoski, jest poręczny i stosunkowo nie drogi:0 ponadto ładnie utrzymuje kształt i... cóż, az chce sie nim malowac;)

Używam tego produktu od: 4mc
Ilość zużytych opakowań: jeden, wicaz w uzyciu:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[599588].usefull || 0 }}% pomocna.