"Tęczowy Blask" - błyszczyk lekko koloryzujący

"Tęczowy Blask" - błyszczyk lekko koloryzujący

Błyszczyk do ust składający się z trzech kolorów: od najjaśniejszego - prawie bezbarwnego poprzez troszkę ciemniejszy rożowawy do zupełnie ciemnego. Wszystkie kolory zawierają drobinki. Dostępny jest w 4 kompozycjach kolorystycznych, bardzo naturalnych. Zawarty w błyszczyku olej lanolinowy i witamina E odżywiają usta.
Efekt rozświetlonej tęczy powstaje dzięki obecności w błyszczyku trzech różnych odcieni różniących się rozmiarem odbijających światło cząsteczek. Błyszczyk nadaje ustom delikatną, mieniącą się poświatę, uwydatnia usta poprzez mocne nabłyszczenie.
Może być stosowany także na szminkę.Jest w podłużnym, przezroczystym opakowaniu (widać wszystkie trzy kolory) z aplikatorkiem z gąbki.

Cena: ok. 9 zł / 7 ml

pamiętam pamiętam :)

kupilam go w sklepie 1001 drobiazgów kuuupę lat temu. pamietam fajny zapach , lekką konsystencję. efekt koncowy byl zadowalający. podobalo mi sie fikuśne polaczenie trzech kolorow w jednnej buteleczce :) nie kupie ponownie bo nie ma juz ich,ale pamietam go milo!

Używam tego produktu od ok 6 lat temu

Fajny gadżecik :)

Skusiłam się na niego kilka lat temu będąc w drogerii. Szukałam wtedy czegoś, co będzie ładnie podkreślać usta, a przy tym nie będzie zbytnio rzucać się w oczy. No i znalazłam :)
Błyszczyk delikatnie połyskuje na ustach mieniąc się maleńkimi drobinkami a przy tym naprawdę delikatnie koloryzuje usta.
Zapach przyjemny, malinowy (taki sam, jak błyszczyków "Magic holography" Vipery).
Miałam wersję różową ( ciemny róż, potem nieco jaśniejszy a na końcu taki prawie perłowy ).
Być może jestem jakąś szczęściarą ;) ale mój nie zmieszał się od razu na początku, tylko dopiero pod koniec, kiedy musiałam nieco w nim pogrzebać, żeby go wydostać z opakowania ( później jest to naprawdę trudno zrobić ).
Ps: Zarzuty, że prawie nie widać koloru na ustach uważam za bezzasadne (błyszczyk lekko koloryzujący - patrz nazwa produktu)

Używam tego produktu od: miałam kilka lat temu

Przyjemny

Używałam mnóstwa błyszyków i ten całkiem dobrze na ich tle wypada :) Mam kolorek pomiędzy różem a pomarańczą, coś w stylu brzoskwinki (numerek się niestety starł). Błyszczyk jest gęsty, tłusty, nawilża, ładnie pachnie, ale już gorzej smakuje. Opakowanie jest zwyczajne, ale aplikator jest świetny. Błyszczyk nadaje mocny połysk i bardzo deliaktny, półprzejrzysty, specyficzny kolorek o ciekawej poświacie. Trzyma się przeciętnie, ale i tak dość długo jak na błyszczyk. Nie klei się. Jestem z niego zadowolona, ale nie wiem czy skuszę się na inne kolorki.

Bordowe usta H&M

Średni...

Dosyć tłusty, gęsty, klejący. Efekt? Błyszczykowy ;) Bez rewelacji. Nietrwały, nie nawilża, nie pielęgnuje. Zapach i smak mi się nie podobają. Opakowanie nietrwałe, ściera się, nakrętka pęka... Ot, taki błyszczyk najzwyklejszy. Nie kupię, bo są dziesiątki lepszych.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

nie lubię go

Niestety skusiłam się od razu na dwa kolory-nr21(transparentny,ten co na zdjęciu) i 11(transparentny z brokatem)A oto plusy i minusy:
Plusy
-cena
-konsystencja(w sam raz- nie za gęsta ale tez niesplywa z ust)
Minusy:
-okropny niby-malinowy zapach,który tak naprawdę jest chemiczny(dałam do powąchania paru osobom,wszystkie stwierdziły że aż dusi chemią)
-kolory po kilku użyciach mieszają się tworząc szaro-burą maź co nie zachęca do używania
-opakowanie słabe-napisy się ścierają,nakrętka pęka,szyjka się złamała w obydwu opakowaniach
-w wersji z brokatem drobinki są stanowczo za duże.
Jeśli chodzi o efekt i trwałość to są typowe dla bezbarwnego błyszczyka-ujdą ale niczym też nie zachwycają.Błyszczyk ten moim zdaniem zasłużył akurat na dwie ** .

Fajny!

Ładnie, delikatnie się błyszczy. :) Nie klei się, co jest niewątpliwie dużą zaletą. Ale jak dla mnie mógłby być troszkę bardziej trwały ;)

Nawet nawet

Szkoda ze sie kolory w nim mieszaja. Poza tym niedrogi, wydajny, fajnie pachnie, dobrze sie naklada. Napisy sie z opakowania szybko zdzieraja, co wyglada nieestetycznie.

napewno jeszcze kupie:)

na początku byłam zachwycona-dopóki kolory nie pomieszaly się...ten kolor był taki zabardzo złoty..ale moja koleżanka ma inny kolor i jest naprawde super!poza tym dobrze się rozprowadza,delikatnie nawilża,zapach nie jest taki fajny,ale da się przezyć:)

nie podoba mi sie

mi osobiscie ten blyszczyk nie pasuje. nie odpowiada mi aplikator,nabiera sie bardzo malo i jest to denerwujące . druga wada jest to,ze okropnie smierdzi. ja lubie,jak blyszczyk ma zapach,jeszcze lepiej jak smak, a w tym czuje tylko i wylacznie chemie. Mam odcien beżowo-brązowy,jednak dla mnie ejst zbyt transparentny,prawie nie widoczny. wole water shine diamons lub palome..
nie poleciłabym.

Boski

Super, kolory piękne, na ustach fajnie mieni się brokatem, konsystencja akurat.Jedyna wada że nie mogę go wygrzebać do końca

ujdzie w tłoku

Taki sobie, srednio mi sie podoba. Troche wysusza usta, nie zauwazyłam zeby koloryzował, cena jest odpowiednia dla jego jakosci, no ale zapach ma przynajmniej ładny...

calkiem calkiem

wysoka ocena ze wzgledu na jakosc za niewielkie pieniadze:) Blyszczyk jest przyjemny w uzyciu - nie klei sie zbytnio, dosyc dobrze trzyma, usta ladnie sie mienia i ladnie pachnie...

fajnie wyglada w momencie zakupu :) te 3kolory :) ktore potem zlewaja sie w jeden:) mimo wszytsko uwazam ze fajny:) skonczylam jeden i kupie nastepny:)