Lavita, Pomadka intensywnie nawilżająca

Lavita, Pomadka intensywnie nawilżająca

Pomadka w niebieskim opakowaniu. Intensywnie nawilża dzięki witamine E i olejkowi z orzeszków madacamia. Zawiera faktor ochronny 15.

Cena: 7,50 zł

bardzo fajny kosmetyk

Rewelacyjna pomadka! Spełnia obietnice producenta w 100%
Praktyczne opakowanie w sztyfcie. Bardzo przyjemny zapach, który porównałabym do kokosa. Nawilża usta zapobiegając ich pierzchnięciu i wysuszeniu przez cały rok. Zostawia ładny połysk. Jest bardzo wydajna. Zdecydowany plus! :)

Pełne, gładkie usta... KWC!!

Wczesniej mialam żółtą, była rewelacyjna, ale ta jest bombowa! Usta są lekko lśniące, wygładzone, spręzyste... mam pełne usta ale ciągle mam wrazenie ze ta pomadka je POWIEKSZA!
Nałozona na najbardziej spieszniete usta po 2 minutach czyni je gładkimi i pełnymi! Nie zjada sie szybko, nie klei sie, zapach jest delikatny, pomadkowy ale miły.
Nie wiem co zawiera ze tak super działa, ale kocham ja i nie chce nic innego.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nieostatnie! :D

jestem zachwycona!

ja mam troszkę inne opakowanie niż na zdjęciu, ale to chyba chodzi o tę pomadkę. moja jest grejpfrutowa, co prawda koło grejpfruta to chyba dość daleko leżało, ale pomadka sama w sobie jest świetna. miałam bardzo spierzchnięte usta, które po kilku posmarowaniach tą pomadką zmieniły się nie do poznania. na lepsze! pomadki z Nivea nie umywają się do niej :P Używam tego produktu od: początku stycznia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

3 rodzaje dolnej kreski

a mi bardzo odpowiada

Moim zdaniem bardzo dobra i tania pomadka ochronna po 2 posmarowaniach sucha skora zaminiła sie w mięciutką wiec chyba nie mozna wiecej oczekiwac choc zapach nie jest najpiekniejszy ale równiez nie najgorszy nie zauwazyłam aby sie swieciła ale na moich ustach delikatnie sie błyszczy i to mi odpowiada wczesniej uzywałam nivei i uwazam ze jezeli ta by miała odrobinke ładniejszy zapach i smak to bym dała 5;)no ale moze jeszcze to dopracują
zapłaciłam za nią 3.80zł

Taki sobie

Rozczarowałam się, chociaż dużo nie potrzeba aby nawilżył usta, ale koszmarnie się po nim świecą ( nie, nie błyszczą, świecą). Ten niebieski sztyft w środku nadaje moim ustom niebieski kolor, a w połączeniu z białym wychodzi bliżej nie sprecyzowany kolor.

skuteczna

Bardzo przyjemna pomadka ochronna, usta sa po niej miekkie i elastyczne. Smak mi troce nie odpowiada ale za ta cene go zniose. opakowanie troche toporne ale moze sie nie rozleci. ja zaplacilam niecale 4 zl. ...

w porządku

Podobna do tej regenerującej różanej. Przyjemnie pachnie, choć nie tak ładnie jak tamta. Dość miękka i śliska, dobrze się rozprowadza. W środku ma niebieski sztyft, który niestety trzeba wydrapywać palcem, bo inaczej zostaje i pod koniec wyskakuje i mocno barwi, a używany po trochu nie barwi tak mocno. Dobrze nawilża i chroni, choć jest nietrwała. Po prostu mi się podoba.