Alga Kontur, Peeling do ciała z mikrogranulkami myjąco-tonizujący

Alga Kontur, Peeling do ciała z mikrogranulkami myjąco-tonizujący

Doskonale zastępuje mydło i tradycyjne żele myjące. Myje i jednocześnie złuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę miękką i jedwabiście gładką. Żel zawiera wyciąg z alg morskich bogaty w witaminy i mikroelementy.

Cena: 10,50 zł / 150 ml

może być

+/- jeśli chodzi działanie - peeling z prawdziwego zdarzenia. Dobrze złuszcza martwy naskórek. Porządnie oczyszcza i przywraca skórze świeżość oraz naturalną czystość. Jednak mam zastrzeżenia do tego produktu, ponieważ jest on nieco ostry i podrażnia skórę, więc trzeba z nim uważać, nabierać niewielką ilość i nie masować zbyt długo. Nie wiedziałam tego na początku i skóra zareagowała alergią. Myślę, że nie nadaje się do skóry wrażliwej, suchej;

+/- średnio nawilża, spodziewałam się więcej, natomiast nie obeszło bez dużej ilości kremu w celu zredukowania zaczerwienienia, dobrze wygładza, ale pozostawia skórę trochę uszkodzoną, wobec czego trzeba zająć się jej dalszą pielęgnacją;

Myślę, że warto stosować ten peeling nie częściej niż 1 w tygodniu, tak by zachować bezpieczny odstęp i nie narazić skóry na uszkodzenia. Ogólnie produkt średni, poszukam po jego zużyciu czegoś delikatniejszego;

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Rewelacja

A ja dam *****. Taki mam widocznie dzień - przyszło mi oceniać same świetne kosmetyki. W sumie się nie dziwię, bo kupuję zawsze po konsulatacjach z KWC :).

Peeling jest naprawdę naprawdę ostry. Aż się bałam, czy przypadkiem się nie podrapię do krwi. Ale nie, choć chyba po żadnym nie miałam tak zaczerwienionej skóry. Drapie aż miło! Uwielbiam takie zdecydowane peelingi :D. Pienić się nie pieni za bardzo, ale rozprowadza bardzo dobrze i jest w miarę wydajny. Ma przyjemny kolor soczystej zieleni, za to zapach zupełnie nie przypadł mi do gustu; opakowanie też jest niespecjalnie ładne.

Polecam wszystkim lubiącym porządne ścieranie. Wielbicielkom żeli peelingujących natomiat odradzam, bo to proszę Pań jest Peeling przez duże P :D.

ilość zużytych opakowań: jedno

liczyłam na więcej

Kupiłam go bo chciałam spróbować czegoś innego niż peeling z Lirene ale nie przypadł mi do gustu. Owszem, fajny kolor - zielony, zapach też dość przyjemny ale myślałam że będzie więcej polerował, ostrości mu producent trochę poskąpił, liczyłam że będzie bardziej drapieżny. Pozatym z wydajnością u niego cieniutko... Taki sobie przeciętniak

Well 01

ostrzak !

Bardzo lubię ostre peelingi, chociaż pierwszy kontakt z tym zakończył się rozlewem krwi... Żartuję, po prostu nie wiedząc jak ostry jest ten peeling potraktowałam nim podrażnioną skórę, przez co cosik tam rozdrapałam.Poza tym peeling jest znakomity, te drobiny naprawdę trą jak szalone. Jest ich dużo i są gęsto zawieszone. Zapach jest przyjemny, peeling jest dość wydajny i niedrogi.Zalecam jednak ostrożność osobom o wrażliwej skórze.Ilość zużytych opakowań: 1

prawie doskonały

potwierdzam: wspaniały zapch, ciekawy kolor, świetnie oczyszcza. być może niektórych odstrasza polietylenowe kdrobinki ale wierzcie mi że to jest zaleta w moim przypadku. dzięki temu nie powoduje uczuleń a skóra nie szczypie po jego użyciu ( naturalne drobiny są twarde i ostre przez co lekko kalecza skóre). ja stosuje go raz na tydzien - tak jak ogolnie sie zaleca peelingi i dzikei temu nie wrastaja mi wloski po depilacji. bardzo go lubie.

świetny

Gęsty, dobrze się rozprowadza. Zapach ładny, choć trochę dziwny. Drobinki są ostre i jest ich dużo, raczej nie do codziennego stosowania jak zaleca producent. Nie pieni się. Świetnie ściera i złuszcza, skóra jest po nim zaróżowiona i pije balsam, tak jak lubię. Czuję przy nim, że robię peeling i złuszczam naskórek, zdecydowanie nie jest delikatny.

polecam

Bardzo dobry peeling, ładnie ściera, wygładza. Przyjemnie się nim masuje, szkoda, ze peelingi rzadko się pienią... Ma fajny zielony kolor, taki jak kolor opakowania, przyjemny wiosenny zapach. I ma przystępną cenę - ja zapłaciłam 10,50. Mógłby być ciut gęstszy.

Bardzo dobry

Świetny peeling za rozsądną cenę. Dobrze się rozprowadza po ciele, myje jak zwykłe mydło w płynie, więc robi dwie rzeczy za jednym zamachem, co odpowiada mojej praktycznej stronie osobowości, poza tym ma ciekawy kolor (taka wściekła zieleń) i bardzo dobrze ściera - skóra po uzyciu jest gładziutka i pachnąca. No i właśnie zapach - moim zdaniem rewelacja, bardzo oryginalny, jakby cukrowo-świeży. Jak oni robią te zapachy w DC? Naprawdę trafiają w mój gust - wszystko z tej firmy ślicznie pachnie. Jedyne co mi nie odpowiada w tym peelingu to materiał, z którego wykonane są drobiny ścierające - jest to jakiś polietylen, co mi się kojarzy od razu z plastikiem. Wolałabym, żeby drobiny były bardziej naturalne, z jakimś olejkiem w środku na przykład, albo, żeby były z cukru - zresztą zapach spowodował, że byłam prawie pewna, że to cukier, i nie pasowało mi to, że się nie rozpuszczał w wodzie, dlatego sprawdziłam skład, czego żałuję... ta plastikowość jakoś mnie odstręcza - stąd jedna gwiazdeczka mniej. No ale to tylko moje fanaberie, więc śmiało kupujcie - naprawdę polecam.Ilość zużytych opakowań: 1 i będą następne.

wart zainteresowania :)

He he, szybsza byłam :DTo moj pierwszy peeling do ciała (aaa, proszę mnie nie linczować, eyelinera tez nie posiadam i kilku innych rzeczy też nie :-) ). To znaczy miałam kiedys taki żel pod prysznic "ścierny",ale nie nazywał sie peeling. Jak dla mnie to produkt Daxa jest delikatny, ale sprawia, że skóra jest gładziutka (zwłaszcza na biuście, mmmmmm....), ładnie sie rozprowadza, ładnie sie pieni (można się nim normalnie umyć), łatwo sie zmywa. Po prostu bardzo dobry. Jedna * odejmuje za zapach. Ładny, ale akurat nie "w moim typie". No,a le cóż, nie mozna mieć wszystkiego. Na razie nie czuję się jakoś szczególnie ponaglona do posiadania peelingu, ale jeśli sobie takowy sprawię, to kupię właśnie ten :-)Ilość zużytych opakowań: ... 2 próbki po 25 ml każda (starczyło na jakis tydzień codziennego używania)

Swietny

Ozesz! Ja to chcialam dodac:):PAle peeling jest fajowy, ostry, sciera az milo, tylko tych drobinek mogloby byc ciut wiecej. Wedlug mnie duzo lepszy od L'oreala, Yves Rocher i wielu innych.