Dabur, Vatika, Enriched Coconut Hair Oil (Olejek kokosowy do włosów)

Dabur, Vatika, Enriched Coconut Hair Oil (Olejek kokosowy do włosów)

Cena już od 15,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie działająca odżywka, która sprawi, że włosy staną się zdrowe i lśniące. Stosowany regularnie zapobiega łupieżowi, zwiększa ukrwienie głowy, stymuluje porost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Masaż skóry głowy przy użyciu olejku kokosowego uwalnia od stresu i napięć.

najlepszy!

Miałam suche, zniszczone włosy po rozjaśniaczu i farbach blond. Olejek zdziałał cuda! Moje włosy stały się miękkie, lśniące i co najważniejsze przestały mocno wypadać.

+wspaniale nabłyszcza
+tani

Naprawdę gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992527].usefull || 0 }}% pomocna.

Odradzam

Mieszkam w Indiach i mam tu ogromny wybor olejkow do wlosow i ciala, z tego rzecz jasna najwiecej kokosowych ;)

Hinduski (i Hindusi) uzywaja go codziennie -
dla moich wiecznie suchych, puszacych sie i kreconych wlosow kompletnie sie nie nadaje
Zostawia tlusta warstwe, nie nawilzajac wlosa, jest zdecydowanie za ciezki,
po 2- 3 dniach wlosy sa szorstkie, przykleja sie do nich kurz , wygladaja na niemyte od tygodni
Poza tym olej ma tendencje do migrowania na cere twarzy, tworzac w moim przypadku pryszcze i cysty na czole
Generalnie , nie nadaje sie do europejskich, delikatniejszych wlosow
Mala rada-jesli ktos kupil nie jest zadowolony-mozna uzyc do ciala w czasie upalow- ma dzialanie chlodzace!
Przetestowalam wiele razy ;)

Używam tego produktu od: ok 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (polowa)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913350].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie na moje włosy

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami, z nadzieją że uratuje moje końcówki i przyspieszy porost włosów. Niestety nastąpiło rozczarowanie. Miałam wrażenie, że olejek tylko oblepia moje włosy. Były po nim ciężkie, robiły się dziwne ni to fale ni to loki i szybko się przetłuszczały.
Do moich kręconych włosów, o wysokiej prowatości, niestety się nie nadaje :<

Duży plus za zapach i wydajność.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[843823].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Uwielbiam!

Mniej więcej 1,5 roku temu zaczęłam się wgłębiać w tematykę włosową. Zaczęłam się bawić zwykłym olejem rycynowym, później próbowałam robić swoje mieszkanki (z pomocą przyszła Alterra), aż w końcu zdecydowałam sie na ten olejek.

Na początku odrzucił mnie zapach - tak, jakby kostkę do kibla o zapachu lasu wrzucić do rafaello. Ale z czasem się przyzwyczaiłam do tego zapachu, ba! Pokochałam!

Olejek stosuję mniej więcej od wakacji 2012 (sierpnia?). Przeważnie zostawiam na całą noc, ale czasem mi się zapomni lub nie chce, to ok. 30 min przed myciem włosów (no, co najmniej 30 min).

Efekty są niesamowite:
+ włosy są odżywione i nawilżone
+ są niesamowicie sypkie
+ wypada mi ich DUŻO mniej
+ nie rozdwajają mi się końcówki
+ włosy mi szybciej rosną
+ włosy dłużej pozostają świeże
+ nie mam żadnych problemów, żeby zmyć olejek (najpierw myję włosy odżywką, a później płynem facelle intim z rossmanna)
+zapomniałam co to swędząca skóra głowy

Spośród innych opinii wyczytałam, że jak się odstawi na jakiś czas olejek, to włosy znów bardziej wypadają - muszę się tutaj zgodzić, ale nie jest to jakaś dramatyczna ilość tych włosów. Zanim zaczęłam się bawić w porządną pielęgnację włosy mi wychodziły prawie garściami, więc i tak jest duża poprawa :)

Uwielbiam ten olejek, niedawno po przerwie ok. miesięcznej znów do niego wróciłam i dalej na mnie działa :)
Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: 5 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737920].usefull || 0 }}% pomocna.

Było OK, ale następnego opakowanie nie kupię...

Zachwycona opiniami "Nissix83" i innych internautek, zamówiłam go na "Allegro". Użyłam jeden, drugi, trzeci raz i... efektów zero.

+ przed użyciem trzeba go roztopić ;)

+/- cena

- brak dostępności
- zapach
- konsystencja
- brak działania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[683381].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra rzecz, ale...

Bardzo lubię ten olejek, kiedy tylko zaczęłam go używać, włosy miałam błyszczące i bardzo miękkie, zdziałał naprawdę cuda. Olejek stosowałam na noc. Po jakimś czasie zauważyłam, że olejek działa na moje włosy lepiej, kiedy na głowie mam go ok. 3h, a nie całą noc. Teraz natomiast w ogóle nie działa... Na początku naprawdę świetnie nawilżał i odżywiał, ale moje włosy najwidoczniej się na niego uodporniły, za to odejmuję pół gwiazdki. Na pewno do niego wrócę, ale dopiero za jakiś czas, na razie poużywam czegoś innego.

Używam tego produktu od: początku tego roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml i pół 300ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[581391].usefull || 0 }}% pomocna.

Wymarzony olejek.

Ostatnio zrobiło się bardzo głośno o tym olejku do włosów. Dlaczego nie spróbować?

+ powstrzymuje wypadanie włosów,
+ po użyciu olejku włosy są lśniące,
+ dość dobrze nawilża włosy,
+ ułatwia rozczesywanie ( choć na ogół nie mam z tym porblemów),
+ likwiduje łupież,
+ pięknie pachnie, co działa jak dobra kuracja antystresowa,
+ włosy stają się bardziej gęste i szybciej rosną,
+ bardzo wydajny,
+ cena - kupiłam go za 15zł.

Niestety olejek ma jedną, dość poważną wadę. Jeśli przestanie się go używać, włosy zaczynają znowu wypadać. Co prawda, nie tak, jak przedtem, ale wypadają. Nie spodziewałam się też, że nagle nie będą mi w ogóle wypadać, bo to nierealne, ale szkoda, że efekt nie trwa dłużej. Dlatego odejmuję pół gwiazdki i mimo wszystko ląduje w moich ulubieńcach :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki (150ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[556570].usefull || 0 }}% pomocna.

Płaskie i bez zycia

Skusilam sie rezygnujac ze wszystkich odzywek, perlowych szamponow i uprzednim stosowaniu olejku rycynowego, ktory byl dobry jako intensywnie regenerujacy kompres z czasem stal sie za ciezki. Stad zakup Vatiki.
Wlosy przed:
-szorstkie
-elektryzujace
- plaskie
+ przestaly wypadac
Mialam 2 podejcia. Za pierwsza kuracja wlosy strasznie elektryzowaly i byly bez zycie- wisialy sobie smetnie mimo iz byly dobrze wymyte i b blyszczace staly sie super lekkie i pod wplywem woDy byly jak \'\'pajęczyna"Odstawilam na wiele mies. Wrocilam, bo nie lubie wyrzucac produktu, w duecie z rycyna bylo o niebo lepiej. 2 gwiazdki za powstrzymanie wypadania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[488742].usefull || 0 }}% pomocna.

treściwy olejek

Vatika jest dla moich włosow mocniejsza niz olejek kokosowy naturalny, pewnie za sprawa ziól ,które ma w skladzie.
po Vatice moje włosy sa
- nawilzone,czego naturalny olejek kokosoy nie robil tylko odzywiał
-gładkie
-prostsze,mam proste włosy z wywijacym sie końcami,ale ten olejek sprawia ,ze całosc jest prościutka
-mocniejsze
- nieprzyklapniete, nie obciaza moich cieniutkich,delikatnych włosow
Ogólnie włosy wygladaja na zdrowsze.
Działa zbawiennie na przesuszona skóre głowy,nawilża ,nie podraznia,choc mam wrazliwy sklap.
Jedynym minusem jest dostepnosc -musze zamawiac w necie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[472527].usefull || 0 }}% pomocna.

Ach!

Postaram się, aby było krótko i zwięźle, bo chyba o Vatice zostało napisane już wszystko :D

Olejku używam od około dwóch lat i życia bez niego sobie nie wyobrażam. Jest wspaniały, jedyny, niezastąpiony. Moje włosy dzięki niemu są piękne i zadbane.

+nawilża, nawilża, nawilża (!)jak nic innego
+włosy są miękkie, odżywione, pięknie się układają
+utrzymuje włosy w zdrowiu - mniej się rozdwajają, ją mocne
+dba o nie, pielęgnuje
+łagodzi podrażnioną skórę głowy
+łatwo i bez problemu się zmywa
+wydajny
+tani - 20zł za takie cudo to naprawdę grosze :)

Włosy mam długie, gęste, podstawą w mojej pielęgnacji jest solidne nawilżanie. Olejku używam średnio raz w tygodniu, trzymam tyle, ile aktualnie mam czasu, zazwyczaj 1 - 2 godziny.

Co do przyspieszenia wzrostu włosów - niczego takiego nie zauważyłam, poza tym olejek wcieram w skórę głowy tylko wtedy, gdy jest podrażniona.
Polecam wszystkim ten produkt - zwłaszcza włosom takim jak moje - gęste i falowane ;)

Używam tego produktu od: Około dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[470569].usefull || 0 }}% pomocna.