Unicolor, Paloma Color, Mascara Super Volume (tusz pogrubiający)

Unicolor, Paloma Color, Mascara Super Volume (tusz pogrubiający)

Pogrubia rzęsy i zwiększa ich objętość, długotrwała, odporna na rozmazywanie. Specjalna szczoteczka pozwala na dokładne wytuszowanie rzęs i nie powoduje ich sklejania. 3 kolory.

Cena: 11,50 zł / 8 ml

koszmarek

Dostałam od koleżanki, która miała go serdecznie dosyć. U mnie też długo nie pobył i wylądował w koszu. Co mogę powiedzieć: same minusy. Wszystkie grzechy mascary: smołowaty, szczoteczka do niczego, długo schnie, osypuje się, efekt pomalowanych rzęs mało widoczny

Zniszczył mi rzęsy

Na rzęsach wyglądał nawet fajnie: pogrubiał, przyciemniał, nie sklejał, nie osypywał się, nie było muszych łapek... Jest jednak jedno "ale", które go w moich oczach przekreśliło na zawsze - strasznie mi zniszczył (wysuszył i "wykosił") rzęsy. Może to przez tą wodoodporność. Gdyby nie to, to kto wie.... No i jeszcze podobała mi się szczoteczka, bo była na długim "kijku".

był moim pierwszym

Kiedy to było? Może pięć lat temu? Kupiłam mój pierwszy tusz i to był właśnie ten Palomy, kupiłam bo miał najładniejsze opakowanie z tych tańszych. Pomalowane nim rzęsy stawały się czarne jak smoła, sztywne i wyraźne, ale przy jednej warstwie i tak wyglądały jako tako naturalnie. Dobrze się trzymał, ale osypywał się na przykład przy nieopatrznym potarciu oka dłonią. Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie aż do wyschniętego końca

Salon fryzjerski

szerokim łukiem...

Oj kiepski, kiepski. Ja rozumiem, że tani, ale...Nawet taka suma mnie boli, bo wyrzucona w błoto. Skleja rzęsy (strasznie skleja...), osadza się na dolnej powiece szybko po nałożeniu (tak szybko, że używanie go jest kłopotliwe), "wodoodporność" należy zaliczyc do pobożnych życzeń. Jedyne, co musże mu przyznać, to że naprawdę pogrubia rzęsy (za to **). No, ale w obliczu tych skutków ubocznych, to ja jednak tej maskarze podziękuję...