Planet Spa, Greek Seas, Peel - Off Mask with Algae Extracts (Odświeżająca maseczka do twarzy `Greckie morza`)

Odświeża , oczyszcza, przywraca skórze równowagę, zmniejsza widoczność porów.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Poloxamer 185, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Extract, Methylparaben, Parfum, Sea Salt, Algae Extract. (02.03.2010)

/bw/

nic ciekawego

Kupiłam ja w cenie promocyjnej i żałuję wydanych 10 złotych

Plusy+
+ w miarę wydajna
+ szybko zasycha i łatwo się ściąga

Minusy-
- oczyszczenie prawie niewidoczne
- nic nie robi z porami, myślałam że sobie nieco poradzi z zatkanymi porami szczególnie w strefie nosa, ale nie zauważyłam żadnych zmian, ani poprawy
- skóra po niej jest wysuszona, po ściągnięciu maseczki muszę dobrze umyć twarz i nałożyć krem
- czuć od niej alkohol

Napewno do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900917].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

+ fajnie odświeża
+ dość dobrze oczyszcza
+ troszeczkę wygładza
+ konsystencja - żelowa, lekka, z kawałkami alg (chyba) ale nie spływa z twarzy
+ zapach - ładny, delikatny, morski, ale trochę alkoholowy
+ szybko się nakłada i łatwo zdejmuje
+ wydajna, jak inne z tej serii

- troszkę wysusza
- ten alkoholowy zapach drażni w oczy, albo to co jest w składzie

Jest dobra, ale nie rewelacyjna

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887932].usefull || 0 }}% pomocna.

Niedobra

Trudno mi określić od czego ta maseczka jest, bo nie była od niczego. Taki sobie gadżecik, który łatwo się zdejmowało z buzi ;) ale nie przynosił żadnych efektów.

I byłam lekko przerażona informacją na opakowaniu: "produkt łatwopalny"

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859155].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

nie jest warta swej ceny

Maseczkę kupiłam w promocji za niecałe 10 zł i nie wyobrażam sobie bym mogła zakupić ją w cenie regularnej. Sądzę, że nie jest ona warta nawet swojej promocyjnej ceny. Podczas nakładania rzeczywiście czuje się odświeżenie, ale jeśli ma się jakies podrażnienia na skórze to zarasz zaczyna szczypać - bo zawiera w swoim składzie alkohol. Po zastosowaniu skóra jest może matowa w dotyku, ale w wrażliwszych miejscach przesuszona. Maseczka dobra tylko i wyłącznie dla osób o bardzo tłustej cerze, w przeciwnym razie wysusza i podraznia. Już nie mogę doczekać się aż ją wykończę i wyrzucę opakowanie do kosza. Nigdy więcej nie chcę jej widzieć w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852915].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Dostałam maseczkę od koleżanki - ona miała dwie więc jedną oddała mi. Jednak żałuję, że ją wzięłam. Dla mnie to nie maseczka - to KOSZMAR!!!!!

Zalety:
- wygodna tubka
- ładny zapach
- przyjemna aplikacja
- typ peel off - lubię ten rodzaj maseczek
- wydajna

Wady:
- po 5 minutach od nałożenia skóra okropnie swędzi i trzeba ją zdzierać bo nie można wytrzymać
- szczypie w oczy
- bardzo wysusza skórę na twarzy
- powoduje wyskok nowych nieprzyjaciół
- dość wysoka cena w cenie regularnej

Cieszę się, że dostałam ją za darmo, bo bym żałowała każdej wydanej złotówki na ten bubel!

Używam tego produktu od: Używałam ostatnie 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedna tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846259].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropieństwo!

Z chęcią próbuję maseczek Planet Spa to i postanowiłam wypróbować też tą, niestety okazała się niewypałem... przynajmniej dla mnie.

Zaraz po otwarciu po prostu śmierdzi od niej alkoholem. Po nałożeniu jej na twarz mało kto wytrzyma ten bijący zewsząd smród... oczy po prostu łzawią od tych oparów! Skoro alkohol to i twarz jest mocno podrażniona. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania, stwierdziłam, że odświeżająca maseczka zrobi jej dobrze, ale mocno się pomyliłam... Nie dość, że zapach jest mocno alkoholowy, to do tego twarz piecze i jest po prostu podrażniona. Nie polecam wrażliwcom...

Efekt matujący i odświeżający to chyba tylko zasługa alkoholu, który niesamowicie wysuszył mi policzki już po pierwszym użyciu. Muszę przyznać, że twarz jest odświeżona, ale jakim kosztem... dziękuję bardzo za taki bubel ;(

Oprócz tego zauważyłam, że maseczka jest mało wydajna, gęsta, ciężko ją rozprowadzić na twarzy. O ile jest w promocji to być może jest to opłacalne dla kogoś, komu ta maseczka spasowała. Poza promocją cena jest mocno kontrowersyjna, ponieważ maseczka tak właściwie może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768798].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja jestem zadowolona!

jest to jedna z moich ulubionych maseczek z avonu, kupuję ją zawsze jak pojawi się w promocyjnej cenie za 9,90, bo w regularnej to raczej nie. maseczka jest wygodna w użyciu- czyli nie muszę się męczyć z jej zmywaniem bo jest typu peel-off i szybko się ściaga. jedyny minus to zbyt ostry jej zapach tuż po aplikacji, który nawet szczypie w oczy. ale szybko sie ulatnia. maseczka ładnie wygładza i oczyszcza buzię, skóra jest gładka i wolna od wszelakich wyskaujacych "intruzów", uzywam jej 3 razy w tygodniu. maszeczka jest gęsta, ale jak dla mnie szybko ubywa- mogłoo by być jej wiecej. Ja polecam :-)

Używam tego produktu od: odkąd pojawiła się w sprzedaży
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731223].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiedziona

Po pierwsze przy nakładaniu masakrycznie czuć alkohol, co mnie bardzo przeszkadza. Po drugie nie lubię maseczek typu peel-off, ale chciałam szybkiej maseczki na wakacje, bez koniecznosci zmywania gąbeczką. Nie lubię, bo zawsze mi coś zostaje na twarzy, potem się klei, na włosach itd. Długo zasycha, jest mało wydajna, śmierdzi alkoholem. Żadnych spektakularnych efektów, no może niewielkie uczucie odświeżenia jest. Nie nawilża, nie ściąga porów, nie oczyscza, nie rozjaśnia. Kiepska...

Używam tego produktu od: około pół roku, stosuję bardzo żadko, zamiennie z innymi, których mam kilka
Ilość zużytych opakowań: pół 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719360].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna

Fajna , lekka maseczka . Bardzo ladnie sie rozprowadza i zasycha , bardzo ladnie schodzi z twarzy po wyschnieciu .
Delikatnie oczyszcza , rozswietla i wygladza cere . Cena regularna jest zbyt wysoka , ja kupuje w promocjach za 10 zl i robie zapasy . Malo wydajna . Polecam

Używam tego produktu od: od tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[717858].usefull || 0 }}% pomocna.

jako odświeżająca jest super

Maska fajna. Działa delikatnie, rzeczywiście odświeża i przywraca skórze blask. Fajnie pachnie. Opakowanie wygodne. Maseczkę też się super ściąga z twarzy. Polecam ja nałożyć po maseczce oczyszczającej.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[696144].usefull || 0 }}% pomocna.