Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Cudowny

Używałam go na wilgotne włosy zawsze przed suszeniem lub prostowaniem i efekt był powalający. Włosy były bardzo wygładzone i wydawały sie dużo zdrowsze. W dotyku tez były bardzo przyjemne. Opakowanie straszyło mi na rok, także jest bardzo wydajny

Oblepia

Fuu strasznie dziwny jedwab.Wlosy po aplikacji sa oblepione,w ogole nie wchlania sie a o wlasciwosciach pielegnacyjnych mozna zapomniec.Plusem jest na pewno cena,ale dzialanie tragiczne

Sztuczniak

Kupiłam go na promocji. I wiecie co? Miałam dziwne uczucie, że z tym "jedwabiem jest coś nie tak". Miałam wrażenie, że to nie do końca jedwab... No i czytając Wasze recenzję cieszę się, że nie tylko ja miałam takie zdanie. Produkt jest mega ciężki na włosach, trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić. I do tego... WYSUSZA MOJE WŁOSY! Ja się pytam... jak?! Jak to możliwe?
Sztuczniak i tyle

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Dobry

Używałam go bardzo długo, ładnie obciąża moje włosy do ramion, które bez serum lubią się wywijać. Wydajność jest średnia, na wilgotne włosy nie ma co stosować, o czym nie wiedziałam zaczynając go używać w wieku około dwunastu lat (No chyba, ze zależy nam tylko na ułatwieniu rozczesywania).

Super

Na spokojnie mogę ją porównać do jedwabiu z firmy Marion. Nie przetłuszcza włosów nawet jak da się trochę za dużo. Włosy stają się sypkie, łatwo się rozczesują. Końcówki po farbowaniu odzyskują miękkość. Produkt wydajny, starczy jedna pompka na długość włosów do pasa.

Uwielbiany przez kobiety w mojej rodzinie.

Jak wyżej, wszystkie kobiety od strony mojej mamy go uwielbiają i używają. A że większość z Nich czyli babcia, mama i jej dwie siostry siedzą w DE kupują go w hurtowych ilościach już od kilku lat. To samo ja, też ciągle mu wierna. Mogę użyć najzwyklejszego szamponu i do tego jedwabiu Joanny a moje włosy wyglądają jak po zabiegu odżywczym u fryzjera. Dodatkowo pięknie pachnie, wygłada włosy, są mięciutkie i mięsiste w dotyku.
Ujarzmia końcówki i jest bardzo wydajny.

Przyjemny

Kupiłam ten jedwab do włosów ze względu na promocję.
Pierwsze wrażenie słabe dlatego, że produkt wylał mi się w reklamówce.. Później zauważyłam, że opakowanie jest zepsute... Byłam rozczarowana...

No ale cóż postanowiłam wypróbować..
Zapach ładny
Wydajność ok
Zabezpiecza końcówki, choć nie tak wspaniale jak mój ulubieniec :)

Ale trzeba uważać z ilością nakładanego produktu, może obciążać zwłaszcza cienkie włosy.

W cenie regularnej trochę sporo kosztuje..

Reasumując dla odmiany, warto wypróbować

Jedwab do włosów Joanna styling effect

Szklana buteleczka. Jedwab jest gęsty. Nakładam go najczęściej przed myciem na suche włosy lub po umyciu na mokre - tylko na końcówki i naprawdę malutko. Z początku dawałam zbyt dużo przez co obciążał i przetłuszczał włosy. Teraz daje malutko i końcówki są wygładzone, miękkie i błyszczące. Produkt bardzo wydajny.

Fajny zapach, ale przesusza

Ładne, szklane opakowanie z całkiem bezawaryjną pompką. Pachnie naprawdę fajnie, ale zapach nie trzyma się długo. Testowałam na suchych i na mokrych włosach. Po użyciu na mokrych, efektu nie było żadnego. Nałożony z umiarem na suche (dosłownie dwie pompki na moje długie włosy i zaczynam nakładanie od końcówek stopniowo idąc w górę, żeby skalp "tylko musnąć" już prawie bez produktu na rękach) - daje na chwilę ładne rozświetlenie i błysk. Ale efekt trzyma się tylko od kilku do kilkunastu minut.

Do tego potwornie wysusza włosy przy codziennym stosowaniu. Robią się sianowate i matowe. Efekt jest dosłownie zaprzeczeniem tego, co powinien robić jedwab.

PLUSY:
+dostępność,
+dość wydajny,
+przyjemny zapach, ale nie utrzymuje się długo.

MINUSY:
-błysk na włosach trwa tylko kilka minut,
-przepotwornie wysusza włosy przy codziennym stosowaniu!!
-zapach szybko się ulatnia,
-do stosowania chyba tylko na suche włosy,
-nie wydaje mi się, żeby zabezpieczał mi końcówki,
-opakowanie jest szklane i ładne, ale ma bardzo grube dno, przez co zawsze mi się wydawało, że mam więcej produktu, niż było w rzeczywistości (człowiek sobie chce użyć, myśląc, że w opakowaniu jeszcze jest sporo, a tu ni ma nic i zawsze to samo zaskoczenie) ;)

Przerzuciłam się na Sleeka i jak na razie jest dużo bardziej zadowolona.

Zero cukru w cukrze.

Jest dobrym kosmetykiem maskującym problem. Nie byłam z niego zadowolona gdy miałam włosy naturalne, które sklejał i obciążał. Jednak na farbowane suche końcówki sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie przy włosach gęstych.

Cechy:
- przyjemny, kosmetyczny zapach
- gęsta konsystencja
- wydajny
- opakowanie z pompką
- wygładza włosy i je dyscyplinuje

jednak:
- zapach przy dłuższym stosowaniu może być męczący
- brak jedwabiu w jedwabiu
- przy nieostrożnej aplikacji obciąża włosy
- nie regeneruje, nie zwalcza istoty problemu jedynie go kamufluje
- przy dłuższym używaniu wysusza

Poprawny

Bardzo lubię kosmetyki Joanny ale niestety ten produkt mnie do końca nie przekonał. W porównaniu z moim ukocham CHI wypadł nieco blado.

PLUSY:
+ ładnie pachnie
+ wygodne i estetyczne opakowanie z pompką
+ nie spływająca z rąk konsystencja
+ wygładza włosy
+ nadaje im połysk
+ delikatnie je "rozmiękcza"
+ powiedzmy, że poprawia wygląd końcówek

MINUSY:
- zbyt duża ilość (zwłaszcza na długości) powoduje obciążenie włosów
- moje końcówki zrobiły się suche
- jak tutaj ktoś wcześniej napisał "brak jedwabiu w jedwabiu"

Zużyć go zużyję do końca ale na pewno nie będę go używać na co dzień, ponieważ boję się przesuszenia włosów. Po CHI takiego uczucia jeszcze nie miałam.

najlepszy

Używam go od kilku lat, nie codziennie, ponieważ przy codziennym używaniu potrafi przetłuszczać włosy. Jenak przy "rozsądnym" stosowaniu sprawia, że włosy są elastyczne, miękkie, połyskujące. Naprawdę je odżywia i nadaje im niesamowity wygląd. Szybko się wchłania, pozostawiając delikatne, gładkie końcówki.
\\nJedyny minus jest taki, że włosy są mniej podatne na układanie, ale i tak to mój nr 1.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10