Styling Effect (Jedwab do włosów (nowa wersja))

Styling Effect (Jedwab do włosów (nowa wersja))

Cena już od 13,31 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Jedwab do włosów Joanna styling effect

Szklana buteleczka. Jedwab jest gęsty. Nakładam go najczęściej przed myciem na suche włosy lub po umyciu na mokre - tylko na końcówki i naprawdę malutko. Z początku dawałam zbyt dużo przez co obciążał i przetłuszczał włosy. Teraz daje malutko i końcówki są wygładzone, miękkie i błyszczące. Produkt bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345761].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny zapach, ale przesusza

Ładne, szklane opakowanie z całkiem bezawaryjną pompką. Pachnie naprawdę fajnie, ale zapach nie trzyma się długo. Testowałam na suchych i na mokrych włosach. Po użyciu na mokrych, efektu nie było żadnego. Nałożony z umiarem na suche (dosłownie dwie pompki na moje długie włosy i zaczynam nakładanie od końcówek stopniowo idąc w górę, żeby skalp "tylko musnąć" już prawie bez produktu na rękach) - daje na chwilę ładne rozświetlenie i błysk. Ale efekt trzyma się tylko od kilku do kilkunastu minut.

Do tego potwornie wysusza włosy przy codziennym stosowaniu. Robią się sianowate i matowe. Efekt jest dosłownie zaprzeczeniem tego, co powinien robić jedwab.

PLUSY:
+dostępność,
+dość wydajny,
+przyjemny zapach, ale nie utrzymuje się długo.

MINUSY:
-błysk na włosach trwa tylko kilka minut,
-przepotwornie wysusza włosy przy codziennym stosowaniu!!
-zapach szybko się ulatnia,
-do stosowania chyba tylko na suche włosy,
-nie wydaje mi się, żeby zabezpieczał mi końcówki,
-opakowanie jest szklane i ładne, ale ma bardzo grube dno, przez co zawsze mi się wydawało, że mam więcej produktu, niż było w rzeczywistości (człowiek sobie chce użyć, myśląc, że w opakowaniu jeszcze jest sporo, a tu ni ma nic i zawsze to samo zaskoczenie) ;)

Przerzuciłam się na Sleeka i jak na razie jest dużo bardziej zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338111].usefull || 0 }}% pomocna.

Zero cukru w cukrze.

Jest dobrym kosmetykiem maskującym problem. Nie byłam z niego zadowolona gdy miałam włosy naturalne, które sklejał i obciążał. Jednak na farbowane suche końcówki sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie przy włosach gęstych.

Cechy:
- przyjemny, kosmetyczny zapach
- gęsta konsystencja
- wydajny
- opakowanie z pompką
- wygładza włosy i je dyscyplinuje

jednak:
- zapach przy dłuższym stosowaniu może być męczący
- brak jedwabiu w jedwabiu
- przy nieostrożnej aplikacji obciąża włosy
- nie regeneruje, nie zwalcza istoty problemu jedynie go kamufluje
- przy dłuższym używaniu wysusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336216].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Poprawny

Bardzo lubię kosmetyki Joanny ale niestety ten produkt mnie do końca nie przekonał. W porównaniu z moim ukocham CHI wypadł nieco blado.

PLUSY:
+ ładnie pachnie
+ wygodne i estetyczne opakowanie z pompką
+ nie spływająca z rąk konsystencja
+ wygładza włosy
+ nadaje im połysk
+ delikatnie je "rozmiękcza"
+ powiedzmy, że poprawia wygląd końcówek

MINUSY:
- zbyt duża ilość (zwłaszcza na długości) powoduje obciążenie włosów
- moje końcówki zrobiły się suche
- jak tutaj ktoś wcześniej napisał "brak jedwabiu w jedwabiu"

Zużyć go zużyję do końca ale na pewno nie będę go używać na co dzień, ponieważ boję się przesuszenia włosów. Po CHI takiego uczucia jeszcze nie miałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294776].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Używam go od kilku lat, nie codziennie, ponieważ przy codziennym używaniu potrafi przetłuszczać włosy. Jenak przy "rozsądnym" stosowaniu sprawia, że włosy są elastyczne, miękkie, połyskujące. Naprawdę je odżywia i nadaje im niesamowity wygląd. Szybko się wchłania, pozostawiając delikatne, gładkie końcówki.
\\nJedyny minus jest taki, że włosy są mniej podatne na układanie, ale i tak to mój nr 1.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121026].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Najlepszy jedwab. Dzięki niemu włosy są delikatne, fajne w dotyku i łatwo się rozczesują. Opakowanie jest mocne, więc przy upadku jest mała możliwość, że się zbije. Ponadto, jedwab posiada "pompkę", która umożliwia szybkie wydostanie się zawartości. W przesadnej ilości rozprowadzenia jedwabiu na włosach, włosy stają się przetłuszczone, ale to chyba jak zawsze przy dużej ilości.

Używam tego produktu od: lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006935].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Szukałam czegoś co zabezpieczy moje strasznie łamiące i rozdwajające się końcówki i tak oto wpadł mi w ręce jedwab z Joanny :)

+ faktycznie dobrze zabezpiecza końcówki
+ opakowania z mocnego tworzywa
+ wygodny dozownik
+ zapach
+ ułatwia rozczesywanie
+ baaaardzo wydajny

- niestety po długim stosowaniu wysusza, rozjaśnia końcówki, mimo że scalone robią się sztywne, nieprzyjemne w dotyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005635].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo poprawny

Jedwab z Joanny był jednym z pierwszych tego typu produktów, które zaczęłam używać na co dzień. Niestety pierwszy był jedwab Chi, który kompletnie nie sprawdził się na moich włosach, więc do tego podeszłam z ogromną rezerwą.
Jedwab zdecydowanie robi swoje, czyli wygładza włosy i zabezpiecza końcówki.

Zalety:
+ całkiem ładnie pachnie, choć zapach nie utrzymuje się na moich włosach jakoś szalenie długo (dla mnie to plus, zapach takich kosmetyków zazwyczaj mnie męczy na dłuższą metę),
+ wygładza włosy,
+ dostępność, wydajność i cena – używam go już minimum pół roku a jego nadal jest dużo,
+ trwała buteleczka z pompką,
+ odkąd używam go po każdym myciu, zdecydowanie zmniejszyła się ilość rozdwojonych końcówek,
+/- nie nawilża włosów ( nie oczekuję tego od niego), ale także nie przesusza włosów, co zdarzyło mi się przy innych tego typu produktach.

Wady:
- parę razy gdy nałożyłam jedwab na całą długość włosów to okropnie je obciążył i tuż po wyschnięciu były już tłuste,
- jedwab… nie ma w sobie jedwabiu :)

Moim zdaniem produkt wart przetestowania. Jednak nie wiem, czy jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo lubię eksperymentować z nowymi kosmetykami.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980100].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto wypróbować!

Produkt umieszczony jest w bardzo estetycznym opakowaniu, które zrobione jest z grubego szkła (w razie upadku nie grozi rozbiciem).

Buteleczka jest przeźroczysta dzięki czemu zawsze widzimy ile nam ubyło kosmetyku.

Podoba mi się, że jedwab do włosów ma przyjemny, łatwy w użyciu aplikator. Dzięki nie mu nie mam problemu z wydobyciem odpowiedniej ilości produktu. Pompka jeszcze nigdy mi się nie zacięła.

Kosmetyk jest odpowiednio gęsty, bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach, a potem na włosach.

Ja używałam go zarówno na mokro jak i na sucho, wyłącznie na końcówki.

Tuż po zastosowaniu włosy są bardzo lśniące, gładkie, pięknie pachną i są miłe w dotyku. Produkt ułatwia także rozczesywanie.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Naprawdę godny polecenia jedwab do włosów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967739].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry kosmetyk do kręconych włosów

Największy plus za poręczne opakowanie, z którego produkt się nie wylewa. Świetnie sprawdza się na moje rozjaśnione kręcone włosy. Sprawia, że się nie puszą, ładnie się kręcą, nie obciąża ich oraz nie przetłuszcza. Opakowanie starczyło mi prawie na rok. Świetna cena i jakość. Bardzo lubię produkty do włosów firmy Joanna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967206].usefull || 0 }}% pomocna.