Styling Effect (Jedwab do włosów (nowa wersja))

Styling Effect

Cena już od 13,31 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

najlepszy

Używam go od kilku lat, nie codziennie, ponieważ przy codziennym używaniu potrafi przetłuszczać włosy. Jenak przy "rozsądnym" stosowaniu sprawia, że włosy są elastyczne, miękkie, połyskujące. Naprawdę je odżywia i nadaje im niesamowity wygląd. Szybko się wchłania, pozostawiając delikatne, gładkie końcówki.
\\nJedyny minus jest taki, że włosy są mniej podatne na układanie, ale i tak to mój nr 1.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1121026].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Świetny

Najlepszy jedwab. Dzięki niemu włosy są delikatne, fajne w dotyku i łatwo się rozczesują. Opakowanie jest mocne, więc przy upadku jest mała możliwość, że się zbije. Ponadto, jedwab posiada "pompkę", która umożliwia szybkie wydostanie się zawartości. W przesadnej ilości rozprowadzenia jedwabiu na włosach, włosy stają się przetłuszczone, ale to chyba jak zawsze przy dużej ilości.

Używam tego produktu od: lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006935].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Dobry.

Szukałam czegoś co zabezpieczy moje strasznie łamiące i rozdwajające się końcówki i tak oto wpadł mi w ręce jedwab z Joanny :)

+ faktycznie dobrze zabezpiecza końcówki
+ opakowania z mocnego tworzywa
+ wygodny dozownik
+ zapach
+ ułatwia rozczesywanie
+ baaaardzo wydajny

- niestety po długim stosowaniu wysusza, rozjaśnia końcówki, mimo że scalone robią się sztywne, nieprzyjemne w dotyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005635].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Napisanych recenzji: 21

Bardzo poprawny

Jedwab z Joanny był jednym z pierwszych tego typu produktów, które zaczęłam używać na co dzień. Niestety pierwszy był jedwab Chi, który kompletnie nie sprawdził się na moich włosach, więc do tego podeszłam z ogromną rezerwą.
Jedwab zdecydowanie robi swoje, czyli wygładza włosy i zabezpiecza końcówki.

Zalety:
+ całkiem ładnie pachnie, choć zapach nie utrzymuje się na moich włosach jakoś szalenie długo (dla mnie to plus, zapach takich kosmetyków zazwyczaj mnie męczy na dłuższą metę),
+ wygładza włosy,
+ dostępność, wydajność i cena – używam go już minimum pół roku a jego nadal jest dużo,
+ trwała buteleczka z pompką,
+ odkąd używam go po każdym myciu, zdecydowanie zmniejszyła się ilość rozdwojonych końcówek,
+/- nie nawilża włosów ( nie oczekuję tego od niego), ale także nie przesusza włosów, co zdarzyło mi się przy innych tego typu produktach.

Wady:
- parę razy gdy nałożyłam jedwab na całą długość włosów to okropnie je obciążył i tuż po wyschnięciu były już tłuste,
- jedwab… nie ma w sobie jedwabiu :)

Moim zdaniem produkt wart przetestowania. Jednak nie wiem, czy jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo lubię eksperymentować z nowymi kosmetykami.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980100].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 147

Warto wypróbować!

Produkt umieszczony jest w bardzo estetycznym opakowaniu, które zrobione jest z grubego szkła (w razie upadku nie grozi rozbiciem).

Buteleczka jest przeźroczysta dzięki czemu zawsze widzimy ile nam ubyło kosmetyku.

Podoba mi się, że jedwab do włosów ma przyjemny, łatwy w użyciu aplikator. Dzięki nie mu nie mam problemu z wydobyciem odpowiedniej ilości produktu. Pompka jeszcze nigdy mi się nie zacięła.

Kosmetyk jest odpowiednio gęsty, bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach, a potem na włosach.

Ja używałam go zarówno na mokro jak i na sucho, wyłącznie na końcówki.

Tuż po zastosowaniu włosy są bardzo lśniące, gładkie, pięknie pachną i są miłe w dotyku. Produkt ułatwia także rozczesywanie.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Naprawdę godny polecenia jedwab do włosów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967739].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 148

bardzo dobry kosmetyk do kręconych włosów

Największy plus za poręczne opakowanie, z którego produkt się nie wylewa. Świetnie sprawdza się na moje rozjaśnione kręcone włosy. Sprawia, że się nie puszą, ładnie się kręcą, nie obciąża ich oraz nie przetłuszcza. Opakowanie starczyło mi prawie na rok. Świetna cena i jakość. Bardzo lubię produkty do włosów firmy Joanna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967206].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Rewelacja

Na moje włosy ten jedwab wpływa rewelacyjnie. Nakładam go po myciu na wilgotne włosy i po tym jak mi wyschną lub je wysuszę. Stosuję go od bardzo dawna, jedno opakowanie wystarcza mi na około 4 miesiące przy codziennym użytku. Nigdy nie zastąpie go już innym jedwabiem czy olejkiem. Wlosy są miłe w dotyku, jedwabiste i miękkie.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961424].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 26

Ok, ale tylko na końcówki.

Nie jest to kosmetyk z mojego "must have". Dobrze ochrania końcówki włosów, przyjemnie pachnie, ma w składzie przyjemne dla włosa silikony. Jestem posiadaczką blond włosów, niedawno rozjaśnianych i bardzo wymagających. Można nawet powiedzieć kapryśnych. Produkt pozostawia na włosach przyjemnie śliski film, dzięki któremu moje włosy nawet podczas związywania w kok nie "gniotą się".

Plusy:
+ cena
+zapach
+ skład (choć dlaczego nie ma w nim czystego jedawbiu??)
+ buteleczka z wygodnym atomizerem
+opakowanie
+ konsystencja

minusy:
- na moich włosach działa jedynie osłonowo
- nie ma właściwości nawilżających
- w zbyt dużej ilości zostawia tłusty osad

Używam tego produktu od: sporadycznie przez ok 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ale ciągle jestem w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957540].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 100

3*TAK!

Genialny kosmetyk! Polecam każdemu. Jestem posiadaczką puszacych kręconych włosów których nigdy nie umiałam ujarzmić. Dzięki temu cudeńku mi się to udało. Włosy są lnisace, wyglądają na zdrowe i nawilżone, genialnie zabezpiecza! Można z nim przesadzić, ale jest się w stanie nauczyć jak go nakładać. Dla mnie ideał. :) wydajny!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950946].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Średniak

Jedwab jak większość na rynku. Nie mogę doszukać się szczególnego działania choć jego dużym plusem jest to, że faktycznie nie obciąża włosów. Poza tym wygładza, ujarzmia niesforne moje kręcioły ;), ułatwia rozczesywanie. Ale nie ma tego czegoś, co sprawia, że moje włosy zdecydowanie lepiej wyglądają. Nie mogę powiedzieć żebym zaobserwowała jakiś super efekt.
Wydajność przyzwoita. Używam od ok 7 miesięcy i właśnie kończę to opakowanie. Raczej nie skuszę się na kolejną butelkę, może spróbuję czegoś nowego.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943049].usefull || 0 }}% pomocna.