Babydream, Natural, Lotion (Delikatny balsam do ciała)

Babydream, Natural, Lotion (Delikatny balsam do ciała)

Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Wszystkie dobrane składniki produktu podlegają procesowi biologicznego rozkładu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Olejek oliwkowy pielęgnuje i chroni skórę. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących wywoływać uczulenia. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

Prawdziwy tłuścioch

Balsam chociaż ma rzadką konsystencję jest naprawdę tłusty.
Oczywiście długo się wchłania (mimo, że mam suchą skórę) i pozostawia tłustą warstwę. Mam wrażenie, że smaruję się oliwką.
Dlatego nadaje się wyłącznie na noc.
Bardziej natłuszcza niż nawilża.
Również zapach nie przypadł mi do gustu.

O ile się orientuje został wycofany ale nawet gdyby tak nie było nie kupiłabym ponownie.
Nie odpowiada mi.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwszego i ostatniego.

Super!!!!

Naprawdę super produkt, jak cała seria nagietkowa. Przepiękny zapach. Mimo, że produkt w pierwszym zetknięciu ze skórą wydaje się nieco lepki i gęsty, to po chwili okazuje się, że rewelacyjnie się wchłania, pozostawiając na skórze ten piękny i delikatny nagietkowy zapach :) Bardzo dobrze sprawdza się jako balsam do ciała ale także jako produkt do pielęgnacji strefy intymnej. Nie podrażnia skóry i super ją wygładza.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wspaniały

Cudowny kosmetyk za małe pieniądze. Skóra jest po nim odżywiona, gładka, nawilżona. Ziołowy zapach bardzo mi odpowiada. Gęsta konsystencja czyni go słabo wydajnym, ale za tę cenę i właściwości można przymknąć oko. W ogóle seria z nagietkiem jest moim zdaniem wyjątkowo udana.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny:)

Zaszalałam i kupiłam go do towarzystwa do kremu do twarzy z tej samej serii :D

Niestety to nie jest mój hit, bo nie poprawia stanu mojej skóry, ale również jej nie szkodzi.
Mam zapalenie okołomieszkowe, nogi często w czerwonych kropkach i krostkach, balsam nieco je redukuje, dobrze nawilża i fajnie się go rozprowadza.
Jest stosunkowo rzadki i czasem może się go trochę wylać na nakrętkę.
Także ma specyficzny zapach, takiego środka do czyszczenia, ale mi to nie przeszkadza.
WYdajny.

Cena i pojemność na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Lubię go.

Przyzwoity balsam. Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia, nawilża. Pozostawia skórę miękką. Trudno się go rozsmarowuje i długo się wchłania. Pięknie pachnie :love: Wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: 1-250ml

Polecam!!!

Intensywny natluszczacz, ale nie zatyka skóry, jak to maja w zwyczaju kosmetyki parafinowe. Bardzo polecam alergikom. Balsam likwiduje suchość skóry, podrażnienia. Pozostawia skórę gladką i lśniacą. Trochę toporny w rozsmarowywaniu, ale ja najpierw go nakladam na cala powierzchnie skóry wklepując, a potem delikatnie wcieram. Czasem używam do twarzy po kapieli slonecznej i na podrażnienia. Mój syn uwielbia kosmetyki Babydream. Pomimo, że nie pachną zbyt zachęcająco, to mają to coś w sobie. Po prostu przynoszą ulgę wysuszonej skórze. Prawdziwe perelki w calym tym zakonserwowanym biznesie. W dodatku nie drogie i wydajne. Polecam!!!

Bardzo dobry.

O kilku lat szukam dla siebie balsamu idealnego - mocno nawilżającego, niepowodującego podrażnień i alergii, takiego, który szybko by się wchłaniał, był ogólnodostępny. Oczywiście miło byłoby, gdyby cena nie odstraszała ;) Babydreamowi trochę brakuje do ideału, ale i tak myślę, że jest godny polecenia.
Ma lejącą się konsystencję, jednak dość topornie się rozsmarowuje. Mam wrażenie, że lepiej to wychodzi, gdy skóra jest jeszcze lekko wilgotna. Z szybkością wchłaniania jest średnio, jednak to produkt dla dzieci, więc można mu to wybaczyć. Używany regularnie bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje.
Ma miły, nieco trawiasty i delikatny zapach. Jest dość wydajny, kosztuje grosze i można go upolować w każdym Rossmannie.
Polecam, jednak nie wiem, czy jeszcze go kupię, bo Babydream kusi mnie jeszcze kilkoma innymi balsamami... ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

tego tlusciocha polubilam :)

Mam ogromna niechec do tlustych, tresciwych balsamow i masel do ciala - ale ten jest wyjatkiem!
Uzywam go co 2 dni na noc i nareszcie mam nawilzona, niewysuszona, zadbana skore - czego chciec wiecej? Z pocztaku draznil mnie zapach, ale teraz uwazam, ze jest b.mily i uspokajajacy :) Wg mnie wydajny. Cena tez przyzwoita. Cala seria z nagietkiem jest godna polecenia i duzym i malym.

Używam tego produktu od: 1 mc

Znakomity nawilżacz

Balsam stosuję u mojego dwulatka i u siebie. Oboje mamy atopowe zapalenie skóry, a więc łatwo "podsychamy" i musimy solennie pilnować nawilżania. Ten balsam bardzo nam w tym pomaga. Skóra po jego użyciu po wieczornym myciu jest rano nawilżona i zdecydowanie bardziej miękka oraz przyjemna w dotyku. Obserwuję to i u malucha i u siebie i ten efekt jest naprawdę spektakularny. A inne cechy? Zapach jest "apteczny", mnie to odpowiada. Balsam jest treściwy, gęsty, nieco tępy, ale dzięki temu otula skórę "kołderką", co ja osobiście bardzo lubię - czuję, ze skóra dostałą porządną dawkę nawilżania:)Zarazem wchłania się dość szybko i nie tworzy lepkiego filmu.
Znakomity jest skład tego produktu - przyjazny i naprawdę wartościowy.
Używamy tego balsamu od zimy do chwili obecnej, nie wiem jak sprawdzi się w letnie upały. Jednak i tak produkt zasługuje na 5 gwiazdek.

Zapomniałam dodać, że wykorzystuję ten balsam także do demakijażu - znakomicie sprawdza się i w tej roli, działa kojąco i relaksująco:) Oczywiście wymaga zmycia z twarzy. Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

TAAAAAK!

Byłby to mój KWC, ale ze względu na to, że jest tak treściwy i ciężko się nakłada odejmuję gwiazdkę... Skład idealny (brak parafiny i parabenów!:) ) Skóra po nim jest cudownie miękka i delikatna! Nie podrażnia, jest bardzo delikatny. Do trawiasto - nagietkowego zapachu już się przyzwyczaiłam:) Wygodne, poręczne opakowanie, niska cena. Skóra po nim jest świeża i wszyskie ranki na ciele lepiej się goją. Bardzo dobry balsam, spełnia moje oczekiwania!

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Trójka :)

Moja skóra jest sucha, wrażliwa, atopowa.
Balsam jest tani, wydajny, ma świetny skład, a to bardzo ważne. Opakowanie jest małe i sprytne. Jest gęsty i treściwy, strasznie ciężko się rozsmarowuje, jednak ładnie się wchłania. Pozostawia miły film na skórze. Efekt nawilżenia jest dobry i długotrwały.
Zapach nawet mi się podoba i nie jest zbyt intensywny (a tego nie lubię ;) ). Wylewa się przez tę felerną nakrętkę.
Poza tym gorąco polecam.

Kocham go

Balsam ma bardzo bogatą konsystencję, ciężko się rozsmarowuje (choć jest bardzo lejący) ale warto się trochę pomęczyć dla tak miękkiej skóry jaką zapewnia ten balsam. Podoba mi się jego zapach. Taki naturalny ziołowo-eteryczny, świeży, nie drażniący, nie chemiczny.No i działa na trądzik na plecach i ramionach!

Używam tego produktu od:2 miesiecy