Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal, True Match, Concealer (Korektor dopasowujący się do skóry)

L'Oreal, True Match, Concealer (Korektor dopasowujący się do skóry)

Cena już od 18,91 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 5,2 ml

Korektor z popularnej serii True Match. Dopasowuje się do koloru oraz struktury skóry. Dzięki zawartości Opti - Match świetnie wyrównuje kolor skóry, ukrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Nie wysusza. Beztłuszczowa formuła.
Produkowany jest w 9 odcieniach - po 3 odcienie dla każdego rodzaju skóry (ciepły, neutralny i chłodny).

I tak i nie

Korektor stworzony raczej dla ludzi mniej wymagających:)
Plusy:
*krycie
*odcienie
*nie podkreśla suchej skóry
*zapach
*opakowanie

Minusy:
*zbiera się w zgłębieniach
*średnia trwałość
*cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537816].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Jest to mój ulubiony korektor! Mój kolor- 1 ivory
PLUSY:
+ świetnie rozjaśnia okolice pod oczami
+ nadaje się do konturowania
+ dobrze kryje (dodam tutaj, że nie mam raczej mocnych cieni pod oczami, ale za to zaczerwienienia, z którymi korektor ten świetnie sobie radzi)
+ nie wchodzi w zmarszczki (o ile nie nałożymy sobie go w zbyt dużej ilości)
+ długo się utrzymuje
+ nie warzy się
+ wygodna aplikacja
+ ładnie wtapia się w skórę, nie odcina się
+ nie ciemnieje
+ nie wysusza
Minusy:
- cena - polecam promocje w rossmannie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536911].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go, ale nie jest idealny.

Korektor ma całkiem niezłe krycie, oraz jest bardzo wydajny. Natomiast nie jest idealny. W dniach kiedy widnieją mocniejsze cienie pod oczami, niestety korektor nie do końca sobie z nimi radzi tak jak bym tego chciała. Ale ogólnie jest w porządku i bardzo go lubię i mimo wszystko polecam. Jest trwały, nie schodzi w trakcie dnia. Posiada bardzo ładną game kolorów według mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535546].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Oko

Średni, ale nie jest źle

Korektor używam od kilku miesięcy, jednak spodziewałam się czegoś lepszego. Wydaje mi się, że szybko "znika" z twarzy i nie kryje jakoś rewelacyjnie. Mam najjaśniejszy odcień, który jest bardzo ładny, bo nie ma różowych tonów, współgra z podkładami bardzo fajnie. Nie ma efektu wow.

Zalety
+ładny odcień bez różowych tonów
+fajnie współgra z podkładami
+nie waży się, przynajmniej u mnie
+wygodne opakowanie i aplikator

Wady:
-nie kryje jakoś rewelacyjnie
-krótko się utrzymuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533281].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem zadowolona

Po marce L'Oreal spodziewałam się czegoś więcej. Mam wrażenie, że "waży się" pod oczami (a nie nakładam go zbyt wiele) i nie jest trwały. Kolor dobrałam bez problemu, ale jakość nie idzie tu w parze z ceną, bo przecież nie jest to najtańszy produkt. Myślę, że na rynku jest wiele tańszych i praktyczniejszych korektorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526021].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Skusiłam się na zakup tego korektora , poniewaz spodobał mi się kolor Ivory.
Była okazja -49 % w Rossmanie więc zaryzykowałam.
Kolor bardzo dobrze dopasowany do mojej skóry. Ładnie rozświetlał. Nie mam sińców. Moimi mankamentami są zmarszczki, żyłka pod prawym okiem i czasem opuchnięcie.
Z żyłką poradził sobie średnio, ale zmarszczki to wyglądały strasznie !!!
Próbowałam opuszkami, pędzelkiem, gąbeczką, puder pod, puder na i niestety korektor za każdym razem wyglądał strasznie.
Wydajność słaba , cena wysoka -nawet w promocji.

Odstąpiłam go córce i u niej sprawdził się rewelacyjnie, ponieważ nie ma zmarszczek jedynie minimalne mankamenty :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517791].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Mam bardzo podkrążone oczy, piękne fioletowe podkówki. Podobno taka moja uroda, ale staram się z tym walczyć. Dodatkowo zdarza mi się dostać trzecie oko w gratisie, pomiędzy brwiami, co też staram się ukryć chociaż minimalnie. Odkąd zaczęłam używać tego korektora sinych podkówek praktycznie nie widać, pomiędzy brwiami przestały wyskakiwać nowe niespodzianki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ całość ładnie stapia się ze skórą, nie wysusza, a pod pudrem nie świeci, nie zapycha (w przeciwieństwie do korektora w kredce z Wibo, o czym dowiedziałam się po odstawieniu go). Bardzo fajny produkt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513531].usefull || 0 }}% pomocna.

Precz z cieniami :)

Idealny korektor na moje cienie pod oczami na których niejeden tańszy produkt się wyłożył.
Plusy
-super zakrywa cienie;
-bardzo wydajny;
-rozświetla - o ile wybierze się odpowiedni kolor;
-nie wysusza skóry;
-świetne opakowanie i aplikacja, bardzo wygodne.

Minusy
-wchodzi w zmarszczki, których prawie nie mam ;(
-regularna cena (warto polować na promocje np w rossmanie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501216].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry ale tylko tyle

Używam w odcieniu vanilla. Radzi sobie z cieniami pod oczami, z innymi niedoskonałościami gorzej. Nakładam tylko w dolinie łez bo dalej wchodzi w zmarszczki - niestety. Jeśli ktoś nie zmarszczek, to mogę polecić. Jest bardzo wydajny- bardzo niewielka ilość pozwala na zamaskowanie cieni. Trzeba wręcz uważać z tą ilością bo zbyt dużo produktu wygląda bardzo nienaturalnie. Trwałość przeciętna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492471].usefull || 0 }}% pomocna.

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety korektor sie u mnie nie sprawdził. Nie daje rady z cieniami pod oczami. Wchodzi w załamania i to juz po chwili. Wyglada nieestetycznie. Ludzie kiedy widzieli mnie w tym korektorze pytali czy jestem chora, Przezylam z nim najgorszy horror kosmetykowy. Moje cienie przebijaly okropnie przez ten korektor. Koszmar. O wiele lepiej w tej kwestii sprawdził sie korektor z Catrice którego serdecznie polecam i który jest o połowe tańszy. Bije na głowe tego bubla ohydnego firmy Loreal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487846].usefull || 0 }}% pomocna.