AA Face cera naczynkowa, Maseczka - Energia regeneracji

AA Face cera naczynkowa, Maseczka - Energia regeneracji

Z wyciągiem z czerwonych alg morskich, z mandarynki oraz witaminami P, K1, C. Wspomaga działanie reszty serii.

Przyzwoita

Daję ***, bo to solidny kosmetyk, ale bez fajerwerków. Konsystencja lekko kremowa, bardzo delikatny, w zasadzie niewyczuwalny zapach. Jest bardzo łagodna, po nałożeniu na twarz wręcz czuję jak koi i łagodzi wszelkie podrażnienia. Nie wchłania się całkowicie, zostawia lepiący się film, dlatego resztki trzeba zmyć wodą. Po zyciu buzia jest wygładzona, odzywiona, lekko rozjaśniona, naczynka są może minimalnie bledsze.
Ogólnie jestem zadowolona.

dobra

Przy regularnym stosowaniu lekko obkurcza naczynka, ale naprawdę minimalnie.Lubię ją jednak z innego powodu - dobrze nawilża, częściowo się wchłania, co lubię, bo WIDZĘ, że odżywia skórę i że moja skóra jej "chce". :)Jest wydajna, ma ładny, delikatny zapach.

czy ja wiem

Stosowałam ją razem z resztą serii. Ślicznie wygląda, ma piękne błękitno fioletowe opakowanie, które mnie skusiło do spróbowania całej serii. W składzie zawiera różne cudeńka, które także zachęcają do stosowania, choćby czerwone algi. Gęsta, dobrze się rozprowadza. W ogóle się nie wchłania, więc nie mogłam resztek usuwać tonikiem jak każe producent, a musiałam całą spłukiwać. Ma specyficzny, ale delikatny i ładny zapach. Miała łagodzić, tymczasem sama szczypie. Lekko nawilża i napina skórę, ale nic poza tym. W ogóle nia działa na naczynka.