Polecamy: 3 DNI DO BIELI

I Love My Planet, Shampooing Brillance (Szampon ekologiczny dla wszystkich rodzajów włosów)

Spraw, aby przyjemne chwile codziennej pielęgnacji stały się jednocześnie działaniem na rzecz środowiska naturalnego. Odkryj szampon do włosów z certyfikatem Ecolabel - Europejskim znakiem jakości produktu ekologicznego. Szampon jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, a dodatkowo przyjazny dla środowiska. Konsystencja jest transparentna, płynna. Szampon ma orzeźwiający i zawiera witaminę E oraz wyciąg z cytryny, które sprawiają, że włosy stają się miękkie i błyszczące.

w butelce
>250ml

Dobry szampon z prostym składem

Szampon w dużej przezroczystej butli, która pozwala kontrolować zużycie produktu. Bardzo wydajny, dobrze się pieni. Używam go, kiedy potrzebuję mocniejszego oczyszczenia włosów (w składzie SLeS). Skład krótki i prosty, bez zbędnych składników i dodatków. Trochę substancji nawilżających, witamina E. Włosy są po nim błyszczące, wygładzone i dość miękkie, nawet bez nakładania odżywki. Ma bardzo przyjemny, świeży, cytrusowy zapach, idealny na lato. Cena niska za taką ilość i jakość. Produkt ma europejski certyfikat jakości i jest produktem przyjaznym dla środowiska, dlatego na pewno zainteresuje wszystkich ekologów! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551611].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok!

Bardzo udany szampon. Ma ładne opakowanie, delikatny zapach, idealną konsystencję. Wystarczy niewielka ilość, aby umyć moje włosy. Nie powoduje łupieżu ani swędzenia skóry głowy. Oczyszcza i nie plącze włosów, nie zauważyłam błyszczenia się włosów, ale mam blond, więc trudno to osiągnąć.. Jest wydajny i łatwo dostępny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491236].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem całkiem

Dobrze oczyszcza, jest wydajny, nie plącze włosów, nie uczula, nie podrażnia i jest wydajny a o to chyba właściwie chodzi wzamponach do włosów, no i nie obciąża a to przy moich długich acz kolwiek bardzo cienkich włosach jeden z głównych priorytetów. Polecam posiadaczką cienkich, długich i problematycznych włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476196].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Zwykły szampon, podobny do wielu drogeryjnych

- w moim odczuciu w standardowej cenie jest drogi. Dużo taniej możemy dostać różne szampony w drogeriach. Skusiłam się jednak na niego bo miałam tam jakieś kody do Yves Rocher, więc w przeliczeniu wychodziło spoko
- produkt ekologiczny, więc to się chwali
- skład nie jest jakiś szałowy, ale nie oszukujemy się, na drogeryjnych półkach znajdziemy właśnie jemu podobne a nawet gorsze
- ma fajną konsystencję i bardzo dobrze się pieni, doczyszcza włosy tak, jak trzeba
- ma boski zapach cytryny, taki orzeźwiający, dla mnie pachnie czystością i czuję wówczas takie fajne uczucie na skórze głowy...jakby lekkiego chłodzenia. Bardzo fajnie
- jeżeli chodzi o jego działanie to nie powiedziałabym, żeby coś dawał poza umyciem włosów. Działa więc tak, jak wiele szamponów - myje i nie podrażnia skóry głowy.
Określiłabym go więc zwykłym standardowym szamponem. Jego cena jest średnia, trochę nie widzi mi się czekanie na jakieś promocje, zniżki w Yves Rocher, do samego sklepu tez mi nie po drodze, nie mam go tak blisko jak Rossmanna czy Hebe, więc nie sądzę, żebym do niego wróciła. Spróbowałam i na tym nasza przygoda się skończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401901].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętniak z niższej półki

Jakoś wiele od szamponu nie wymagam, powinien dobrze oczyszczać skórę głowy, ładnie pachnieć i nie przesuszać włosów. Ten nie robi praktycznie nic. Lekko pachnie cytrynami, ale zapach ten jest dla mnie wyczuwalny jedynie w butelce. Włosy niby pozostawia czyste, ale przy porannym myciu wieczorem już były dosyć nieświeże (gdy przy innych szamponach myłam głowę średnio co 3 dni). W dodatku z czasem zaczął przesuszać końcówki. Nie zauważyłam by nabłyszczał włosy.
No opakowanie - fatalne zamknięcia butelek stosowane przez YR.
Za tę cenę (ok.11 zł) mogę mieć sporo lepsze szampony. W dodatku mam wrażenie, że YR postępuje mało etycznie, wciskając nam pod pozorem akcji ekologicznej produkt średniej jakości za stosunkowo spore pieniądze. Za 11 zł można więcej niż jedno drzewo zasadzić .
Szampon ląduje jako zapasowy, gdy inne się pokończą. Albo wcześniej go zużyję do mycia pędzli.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401736].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny szampon :)

Zalety:
- ma bardzo ładny, delikatny zapach
- ma rzadką formułę, która dobrze się pieni i fajnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- nadaje połysk włosom
- sprawia że włosy są uniesione, bardziej puszyste
- po jego użyciu włosy przez dłuższy czas pozostają świeże
- szczytna idea- kupując pomagamy
- ekologiczne opakowanie
- wydajny szampon
Wady:
- sprawia że włosy są przesuszone na końcach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348846].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon, jak szampon.

Pierwsze kilka użyć dało bardzo dobry efekt: lekkie włosy, dobrze rozczesujące się, zdecydowanie bardziej gładkie niż zwykle.
Ale w trakcie dalszego, codziennego stosowania nie dawał już takich efektów. Na pewno nie można odmówić mu wydajności.
Jest fajny, ma ładny zapach i dobrze się rozprowadza. Jednym słowem fajny szampon.
Po zużyciu jednego opakowania, jakiś czas później wróciłam do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343836].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupiłam, żeby zasadzić drzewo.

Taki szampon na trójkę.

Plusy:
- ładny, cytrynowy zapach
- myć myje
- nabłyszcza włosy
- jest wydajny
- każdy zakup tego szamponu to jedno zasadzone drzewo więcej

Minusy:
- przy dłuższym stosowaniu delikatnie podrażnił mi skórę głowy
- włosy szybko po nim są nieświeże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331666].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Po szampon sięgnęłam z uwagi na promocję oraz dlatego, że szukałam czegoś bez silikonów "pod odżywkę".
Konsystencja jest gęsta w sam raz, szampon łatwo się rozpienia i daje dużo piany. Pachnie bardzo świeżo, ale nuty zapachowe ma troszkę zbyt chemiczne. Na szczęście zapach nie utrzymuje się na włosach.
Podczas spłukiwania włosy robią się mocno szorstkie w dotyku i splątane. To znak, że bez odżywki ani rusz. Po to go w sumie kupiłam by nie obciążał włosów w połączeniu z odżywką. Ale tak czy siak ta szorstkość sprawia, że używanie tego szamponu nie jest zbyt przyjemne...
Trudno ocenić efekt na włosach, gdyż za każdym razem używałam po nim odżywek. Trzeba mu jednak przyznać, że włosów przy skórze głowy nie obciąża i nie sprawia, by włosy przetłuszczały się szybciej - to na plus.
Szampon jest bardzo wydajny (używałam go tak długo, że aż już mi się znudził), w promocji bardzo opłacalny. Opakowanie jakoś szczególnie nie powala designem, ale jest eko i to pewnie jest jakiś plus.
Ogólnie szampon jest dość przeciętny i raczej już go nie kupię, zwłaszcza że na rynku jest jeszcze tyle obiecujących możliwości do sprawdzenia :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264751].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam swój ideał :)

Długo testowałam różne szampony szukając tego idealnego dla mnie. Wreszcie znalazłam. Ten szampon spełnia wszystkie złożone obietnice, włosy są po nim lśniące i zdrowe. Daje ogromne uczucie czystości i świeżości. Dobrze się pieni, jest wydajny i cudownie pachnie. Moje włosy są gęste i niefarbowane. Szampon doskonale je dyscyplinuje i podkreśla naturalny kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223456].usefull || 0 }}% pomocna.