Vichy, Masque Thermal Purifiant (maseczka oczyszczająca)

Vichy, Masque Thermal Purifiant (maseczka oczyszczająca)

Hypoalergiczna maseczka oczyszczająca, zalecana do każdego typu cery, testowana także na osobach o wrażliwej skórze.

Według producenta: maseczka zawiera bogatą w oligoelementy mieszankę glinki kaolinowej i wody termalnej z Vichy, dzięki której dokładnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją gładką. Produkt ma także za zadanie przyśpieszanie odnowy komórkowej.

Kosmetyk łatwo się spłukuje.

Przyzwoita ale droga

Maseczka rzeczywiście spełnia swoje zadanie,zwęziła pory,świetnie oczyściła,wyrównała koloryt.Jednak w moim przypadku bardzo szybko się zużyła i nieco ściągała skórę.Dodatkowo odstrasza mnie trochę cena.
Na dzień dzisiejszy uważam, że w niczym nie ustępuje jej maseczka oczyszczająca i normalizująca skórę Perfecty (glinka termalna+oligoelementy do cery mieszanej)a jest dużo tańsza.Używam tego produktu od:używałam kilka tygodni

wszechstronna

Bardzo ją lubię, chociaż nie do końca jest to typowa maseczka oczyszczająca. Ma więcej funkcji, np. nawilża, koi, rozjaśnia cerę. Wszystko razem daje bardzo dobry efekt przy mojej cerze normalnej. Oczyszcza skórę bardzo łagodnie, tego właśnie oczekuję, omijam maseczki oczyszczające mocno inwazyjnie. Oczekiwałam takich gdy byłam nastolatką, a cera przetłuszczała się klasycznie. Dlatego teraz doceniam wszechstronność Vichy. Czuję, że robi wiele dobrego dla mojej skóry - pięknie ją rozświetla, dobrze doczyszcza, nie wysusza nic a nic, za to uelastycznia i trochę nawilża. Co ważne - nie napina skóry, oczywiście to na plus. Działa też na zasadzie bodźca wzrokowo - dotykowego, bo interesująco pachnie i ten urzekający kolor...Czyli na czas nałożenia pozwala się odprężyć, a to korzystne jest dla całego ciała;) Tak jak w przypadku maski nawilżającej tej firmy, muszę pochwalić opakowanie z wygodnym zamknięciem. Spokojnie można się nią posługiwać jedną ręką, drugą anektując do nakładania. Po aplikacji nie trzeba szybko myć rąk, żeby zamknąć tubkę nie brudząc jej, zamknięcie i otwarcie jest jedną ręką:), a pobrudzone są tylko 2 palce drugiej:) Zdecydowanie wydajniejsza niż Vichy nawilżająca.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

oczyszczająca?

Chyba nie dodam nic nowego. Maseczka oczyszczająca głównie portfel, bo za tę cenę można dostać lepsze. Nie ściąga porów, nie oczyszcza, nie rozjaśnia cery. Jedyne czego nie robi, a co można zaliczyć in plus, to nie podrażnia.
Generalnie produkt przeznaczony dla posiadaczek idealnej cery, regularnie oczyszczanej u kosmetyczki, które chcą sobie zapewnić komfort psychiczny i poczucie, że robią dla swej skóry wszystko co niezbędne.

Używam tego produktu od:lipca

WŁOSY lokówka objętość

zawiodłam się

właśnie ostatni raz nałożyłam tą maseczkę, szkoda mi była jej nie skończyć (za te pieniądze!! :)). Rzeczywiście bardzo fajna konsystencja, miły zapach, daje się zmyć, ale efektów ja bynajmniej nie zauważyłam... Ponadto bardzo mi ściągała cerę, co psuło wrażenia zapachowe i kolorystyczne... Od niedawna mam problemy z cerą, ten produkt nie pomógł, mam nadzieję, że następny będzie lepszy.

Używam tego produktu od: krótkie

O co chodzi???

Dobra marka przyzwyczaja swoich klientów do dobrej jakości i spektakularnych efektów. A jakie one mogą być w przypadku produktu jakim jest maseczka oczyszczająca? Wg mnie chodzi tu o skuteczne oczyszczenie i nic więcej nie trzeba. W przypadku tej maseczki chyba producenci chcieli nieco przedobrzyc. Wyszedł im zagadkowy produkt, który niby oczyszcza niby nawilża niby koi. Czyli jedna wielka niewiadoma. Po co łączyć tyle funkcji i dawać nazwe, która nie do konca jest zgodna ze skutkiem. Kupiłam jedną i na tym skończe. Z pewnością gdyby to był mój pierwszy produkt vichy, wiecej bym już raczej nic nie kupiła tej marki.

przerost firmy nad skutki

Maseczka niestety nie spełnia zadowalająco swojej podstawowej funkcji tj. oczyszczania. Ma kilka pozytywów jak - przyjemna konzystencja, ładny kolor i zapach, dość dobre zmywanie, ale nawet przy nałożeniu sporej warstwy i przetrzymaniu ponad czas polecany przez producenta (stosowana zgodnie z instrukcją - 5 min??- w ogóle nie daje żadnych efektów) oczyszcza zaledwie minimalnie choć bardzo delikatnie - trzeba przyznać. Nieco koi twarz i delikatnie rozjaśnia. Niestety, od maseczki oczyszczającej oczekuję oczyszczania więc tej nie polecam. Zwłaszcza za tą cenę.

moja słabość

Mam do tej maseczki słabość, głównie ze względu na piękny zapach, konsystencję i kolor. Przez długi czas była to też jedyna maseczka na rynku, która nie ściągała skóry. Używam jej przez sentyment, bo w funkcji oczyszczającej zdecydowanie lepiej sprawdzają się glinki Argiletz. Mam nadzieję, że Vichy nie wymieni jej na gorszą, tak jak to spotkało mleczka do ciała czy żel do mycia twarzy.

jedna z ulubionych

Uzywam tej maseczki od kiedy tylko pojaiwła się na rynku - czyli tak od 1997 roku. aż sama dziwie się ,ze dopiero teraz ją oceniam ,bo to jeden z moich ulubionych "oczyszczaczy" do twarzy. Używał jej w różnych sytuacjach - śwetnie łagodziła mi cere maltretowaną śropdkami przeciwtrądzikowymi. Uważam , ze jest skutecznym produktem. Cera jest rozjaśniona, "niepsodzianki" przygaszone, pory zwężone. Uwielbiam jej pudorwy zapach i konsystencję - nie ściąga skóry tak bardzo jak większość oczyszczających maseczek. Jest niestety dość niewydajna. Uważam ,zę cena jest rozsądna w stosunku do jakości.

nie kupię jej więcej

Maseczka, która właściwie nie oczyszcza, w małej tubce,za tyle kasy, i na dodatek powodowała u mnie uczucie napiętej skóry brrrrr. Tej maseczce mówię NIE!

Bardzo przeciętna

To bardzo przeciętna maseczka, zważywszy jej cenę i objętość - myślę że można kupić lepsze. Jest bardzo łagodna to fakt, łatwo się ją nakłada i spłukuje. Ale jej właściwości oczyszczające są średnie, dobre dla osób z raczej z bezproblemową cerą. Niezbyt wydajna. Ogólnie bez zachwytów, więcej nie kupię, bo znam skuteczniejsze maseczki.

może być

Niezwykle delikatna, nie podrażnia, chyba nawet leciutko nawilża?Dość dobrze oczyszcza i jest wydajna, jednak myślę, że za tą kwotę powinna być lepsza.

może być

Produkt kupuję raczej z przyzwyczajenia niż ze względu na cudwne właściwości. Zgadzam się co do faktu przeciętnego działania - można spokojnie znaleźć maskę o lepszych właściwościach oczyszczających. Tę maseczkę mam jednak zawsze pod ręką ze względu na delikatność. Nawet gdy skóra jest podrażniona mogę spokojnie ją stosować. Poza tym jest "szybka w obsłudze" bo łatwo sie spłukuje. Zostawiam jednak zawsze na dłużej niż zaleca producent - dla mnie 5 minut to stanowczo za mało.