Clarins, Le Vernis Multi Eclat

Clarins, Le Vernis Multi Eclat

Zgłaszająca osoba: Suzanne1720

Lakier do paznokci o niezrównanych właściwościach pielęgnacyjnych i wzmacniających.

Wzmacnia i odżywia dzięki zawartości oleju sezamowego i witaminy E.

Chroni dzięki zawartości mikki, której zachodzące na siebie płytki zapobiegają nasiąkaniu wodą, która zmiękcza lakier i powoduje jego odpryskiwanie.

Naturalne, jednolite pokrycie.

dobra jakość, dobry kolor

Bardzo dobry lakier do paznokci. Kolor który mam (nabyłam za 30% mniej w promocji w bootsie) kwalifikuje go co prawda na wakacje - dość wściekły ale ładny - czerwień wpadająca w oranż ze złowym połyskiem, bajecznie wygląda przy opalonej skórze którą mam z natury;-)-solariów programowo unikam -i szczególnie ładnie prezentuje się n paznokciach stóp, tak też go zazwyczaj używam. To jest naprawdę przy tym kolorze niesamowite, że rozprowadza sie tak równo. Tego typu kolory zazwyczaj tworzą smugi. Jedno pociągnięcie pędzelka et voila. Pędzelek jest bardzo wygodny - jakoś tak, że ani nie udaje mi się upaciać skórek, ani nie mam problemu z pokryciem płytki paznokcia. Używam go od ok. roku (bo, jak pisałam, kolor wakacyjny) i w tym czasie ani nie zgęstniał, ani nie zmienił właściwości. Jednym słowem bardzo dobry lakier. Wydajny, przez to zapewne że wystarczy jedna warstwa. Nie jest jakiś porażająco drogi, ja w tej promocji zapłaciłam za niego chyba 12 eur, czyli regularna cena to jakieś 15? Warto. Myślę że skuszę się jeszcze na jakiś kolor, może beż...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pół

idealny

To najlepszy lakier jaki miałam. Rozprowadza się świetnie, równą, cieniutką warstwą, bez smug (a używam ciemnego odcienia, bodajże Celestial Violet). Schnie bardzo szybko, a przechowywany w lodówce jest trwały - moja pierwsza buteleczka została bez problemu wykorzystana do ostatniej kropli. Obecnie niedługo skończę drugą i jestem pewna że będzie trzecia. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt że lekko się ściera na końcach (zwłaszcza jeśli nałoży się jedną warstwę) ale pokrycie utwardzaczem eliminuje ten problem. No i niestety dość nieprzyjemnie pachnie. Jednak najbardziej kocham go za kolor - piekny, głęboki, lśniący. Polecam.

swietny

Bardzo dobry lakier. Pięknie się rozprowadza n aplytce paznokciowej. Poręczny, wąziutki pędzelek ułatwia malowanie. Niestety jednorazowe pomalowanie nie wystarczy gdyz robia sie smugi,wiec potrzeban jescze jedna dodatkowa warstwa:( Nie schnie ekspresowo, ale i tak dosyć szybko. Trzyma się świetnie,porównywalnie z moim faworytem,dodatkowo impregnowanym utwardzaczem. Lekko ściera się na koniuszkach paznokci. Polecam,gdyby jeszcze byly ociupinkę tańsze... tylko dlatego 4*.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

depilacja brwi

***

Owszem niezly, mam przesliczny kolor brzoskwinki z rozowymi refleksami, ktorego niwidzialam w ofercie zadnej innej firmy. Lakier dosc szybko sie sciera, jest malo trwaly. Jednak ma genialny pedzelek, ktory jest chyba najwieksza zaleta tego lakieru.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
Recenzja: ...

lubię :)

Nie mam do niego żadnych duzych zastrzeżen a to już duzo. Ślicznie sie rozprowadza :) szybciutko wysycha, trwałośc niepowalająca ale trzyma sie ok.3-5 dni
zależy na co pazurki narazam, mam piekny różow-bezowy perłowy kolorek który bardzo lubie bo jest naturalny. Mam go juz dosyc długo i nie zuważyłam wysychania go w buteleczce. A!I ma duza pojemnośc ten lakier.

całkiem fajny !!!

Trzyma się długo, bardzo ładne kolorki, łatwo się zmywa ... w zasadzie bardzo dobry lakier jedyna wada to jest to, że ma jak dla mnie zbyt płynną konsystencję i długo schnie :/ A tak to polecam !!!!

bardzo średni

Mam trzy odcienie i każdy zachowuje się trochę inaczej :ouch: Niby są opalizujące, ale chyba tylko w buteleczce. Na paznokciu PRAWIE WCALE tego nie widać. Robi smugi, szczególnie przy jednej warstwie, przy dwóch dość długo schnie (jest chwilę taki niby suchy, ale na tyle miękki, że łatwo coś na nim przypadkowo odcisnąć ;) ) Szybko się ściera i odpryskuje - u mnie już tego samego dnia, traci równie szybko blask i wygląda niestety niezbyt pięknie. Cena a jakość sobie w tym wypadku nie odpowiadają - lepsze są już lakiery L`oreala. Aczkolwiek kolory piękne...

bardzo dobry

Na moich paznokciach lakier pozostaje w dobrym stanie przez 5 dni (mimo zmywania i innych prac domowych). Nie odpryskuje, nie sciera sie na koncowkach. Kiedy juz sie skonczy, na pewno kupie nastepna buteleczke.

Być może.

Nie lubię lakierów do paznokci, nie pasują mi do trybu życia. Ten niestety również. Zalety - wspaniały kolor (Violine Celeste). Burgund zmieniający się wraz z kolejnymi warstwami w fiolet, jakośc i blask nie do pomylenia z tańszymi lakierami. Wady - wolno wysycha, bardzo wolno, ponadto po dwóch dniach już wygląda na "używany", dalej - przy tak ciemnym kolorze jest to bardzo widoczne - ściera się, odpryskuje dość szybko (dwa, trzy dni).
Bardzo wygodny w aplikacji i bardzo pojemny, na nieszczęście nieprzydatny dla kobiet, które dłoni używają.
Absolutnie konieczny jest lakier nabłyszczający - utrwalający na wierzch, wtedy trzyma się nawet do 5/6 dni.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie.

(a tak w sprawie administracyjnej - ja go zgłosiłam, bez końcówek 1720).