Vernis Reflets

Vernis Reflets

Lakier do paznokci o niezrównanych właściwościach pielęgnacyjnych i wzmacniających.
Wzmacnia i odżywia dzięki zawartości oleju sezamowego i witaminy E.
Chroni dzięki zawartości mikki, której zachodzące na siebie płytki zapobiegają nasiąkaniu wodą, która zmiękcza lakier i powoduje jego odpryskiwanie.
Naturalne, jednolite pokrycie.

Cena: 70 zł / 12 ml

śliczna czerwień

Używam koloru o nazwie Clarins red. Ślicznie wygląda szczególnie na paznokciach u stóp do odkrytych pantofli. Duży plus za to, że nie gęstnieje, mam go już bardzo długo i nie używam zbyt często. Trwałość średnia. Miałam też kiedyś delikatny pastelowy róż, ten był mniej trwały, może był już stary.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

bardzo słaby lakier

Z uwagi na to, że dość rzadko kupuję lakiery do paznokci, zazwyczaj wybieram te z wyższej półki. Kolory wyłącznie jasny róż do frencha i czerwony.
Tutaj kupiłam jasny róż Clarinsa. Opakowanie estetyczne, miło mieć taki gadżet ze złotą nakrętką. Natomiast sam lakier dość przeciętny. Daje cienką półtransparentną powłokę, dość szybko odpryskuje. W porównaniu do YSL oraz najnowszego lakieru Diora, trwałość jest bardzo słaba. W/w lakiery ścierają się na końcach, ten odpryskuje, co stawia go na równi z wszelkimi lakierami średniopółkowymi za cenę o połowę niższą. Absolutnie żadnej rewelacji, efekt mizerny.
Poza tym jest również zasadniczy minus - w połowie opakowania pędzelek odkleił się od nakrętki, co powoduje,że trzeba go tam wciskać z powrotem, względnie malować chybotliwym pędzelkiem. Więcej na pewno nie kupię, bo cena zupełnie nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2 m-ce

Jestem mu wierna

To jeden z tych lakierów, na które jestem w stanie zawsze wydać pieniadze w razie potrzeby. Mam już 3cią buteleczkę i przy każdym kolorze jestem tak samo zadowolona.
Obecnie mam odcień nr 103 Reflet Rose Pink Shimmer, delikatny róż z beżem + perłowy połysk. Lakier szybko zasycha, nie gęstnieje absolutnie, ma wygodny pędzelek i ładne opakowanie. Kolory nie są intensywne, jednak dobrze kryje płytkę i wystarczy już jedna warstwa aby osiągnąć zamierzony efekt.
Dobrze i szybko się zmywa.
Co do trwałości to u mnie żaden nie jest trwały, maks. 3 dni i na nowo muszę malować.
Ten lakier polecam. Jednak nie dam maks. liczby * bo wciąż czekam na cud w postaci tygodnia na moich paznokciach.

Używam tego produktu od:kilku lat

Eris film 1

Dobry

Jest dobry. Rzeczywiscie nie odpryskuje ale troszke sie sciera na koncowkach paznokci. Mam ten lakier od ponad 2 lat bo nie maluje paznokci czesto, i wciaz jest dobry. Nie zgestnial.