Plantacea, Normalizujący tonik bezalkoholowy do cery mieszanej i tłustej

Plantacea, Normalizujący tonik bezalkoholowy do cery mieszanej i tłustej

Do cery mieszanej i tłustej, która wymaga regulacji procesu wytwarzania sebum oraz intensywnego nawilżania. Potrzeby te zaspokaja specjalny kompleks witamin A+C+E z owoców pestek rokitnika.
Tonik wzbogacono w koncentrat z jeżówki i owoców maliny, który działa antyseptycznie, reguluje produkcję sebum i zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry.

Cena: 13 zł

również nieudany

Lekko odswieża (to jedyna zaleta) i podobnie jak żel z tej serii podrażnia i wysusza - wprawdzie mniej, jednak dla mnie to bardzo nieudane produkty. Nie normalizuje.

Zawiodlam się i nie powtórzę zakupu.

Zupełnie niec, a to nie jest dobrze

Słodko pachnie, bywa przyjemny w użyciu, nie wysusza. Robi chyba wszystko to, co tonik ma za zadanie robić, tylko bez przesady - raczej nie nawilża, ale zostawia pewną warstwę na buzi - nie wiem dokładnie, co ona ma za zadanie robić. Podczas jego stosowania nic mi nie wyskakiwało, choć nie ma mocnego działania wysuszającego. Jest delikatny. O wiele lepiej działa na złuszczonej tłustej skórze, niż grubej.
Generalnie, nie nadaje się do skóry tłustej ;)
Uogólniając - tani i nie-zły, nie wspominam go źle: tylko, generalnie, z takim wyborem na rynku, nie ma powodu, dla którego byłoby warto się przy nim meczyć (ma drażniący, słodki zapach).

taki sobie

przyjemnie odswieża, i niestety nic poza tym. Skora jest troszeczkę bardziej podatna na wysuszenie (dopomina sie kremu), działania normalizującego nie zauważyłam, poza tym zerowe działanie oczyszczające.Taka tam - woda zapachowa do twarzy. Wg mnie - nie warto.Ilość zużytych opakowań: zmęczone jedno

makijaż kreska

przyjemna rzecz

Zgadzam sie z ponizszymi ocenami. Tonik przyjemny w uzyciu, delikatny, ladny kolor i zapach. Nie dziala specjalnie matujaco, ale przyjemnie odswieza latem. Troche nieporeczne wysokie opakowanie.

przyjemny

przyjemnie pachnie,dobrze odświeża,ale jakoś nie zauważyłam efektu matującego, pomimo stosowania kremu z tej samej serii.Opakowanie estetyczne,ale do postawienia na półce w łazience,ale na podróż kupię coś poręczniejszego.

taki sobie

troszkę lepszy od żelu do mycia twarzy z tej samej serii. Co do normalizowania wydzielania sebum, to nic takiego nie zauważyłam. Raczej do normalnej cery bez problemów.

odświeża na długo

Dla mnie ok. Używam razem z kremem z tej serii więc pewnie dlatego odczuwam tak dobry efekt. przede wszystkim świetnie odświeża, skóra na długi czas pozostaje matowa. Nawilża też, skóra po aplikacji ma żywszy koloryt, wygląda świeżutko. Nie wysusza i nie ściąga skóra tak jak inne toniki przeznaczone do cery mieszanej.Jest troszkę mało wydajny, trzeba dużo go wklepywać aby poczuć ten fajny efekt odświeżania.