Elseve Nutri - Filtr UV, Ochronna maseczka w kremie do włosów farbowanych

Elseve Nutri - Filtr UV, Ochronna maseczka w kremie do włosów farbowanych

Maseczka do włosów farbowanych. Dogłębnie odżywia włosy nie obciążając ich. Zapewnia im połysk i trwalszy kolor. Jej formuła zawierajaca wyjątkowy filtr UV, przedłuża intensywność koloru i rewitalizuje włókno włosa. Włosy stają się niesamowicie miękkie w dotyku i lśniące. Są bardziej wytrzymałe i znacznie łatwiejsze w czesaniu. Chroni włosy, przedłuża blask koloru.

Cena: 16 zł

Dobra

Bardzo dobra odżywka jak na na odżywkę nieprofesjonalną. Nawilża, podkreśla kolor, ładnie pachnie (dla mnie tak truskawkowo-malinowo). Kojarrzy się mi z wakacjami, słońcem i bezstroską
Zapewnia śliczy połysk. Stosowałam ją z szamponem, odżywką i maską czerwoną.
Polecam, bo bardzo dobra.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

fajniutka

maseczka jest fajna - spełnia swoje zadanie - nabłyszcza i podkresla kolor, sprawia że włosy sa miekkie w dotyku, ale uwaga - nie przyklapniete, powiedziałabym nawet że lekko puszyste
ma przyjemna konsystencje, łatwo się nakłada i spłukuje
opakowanie również jest ok
generalnie przyjemnie się jej uzywa i mysle że za taką cene mozna sobie spokojnie ją kupic

Używam tego produktu od:kilku tygodni z przerwami

rewelacja!

Włosy po użyciu tej maseczki są nie tylko miękkie, lśniące i zdrowe, ale i łatwo się rozczesują i układają. Konsystencja galaretki i nieokreślony zapach, ale jako maseczka super nawilża i odżywia, włosy wydają się zdrowsze już od 1 razu - także na pewno spełnia swoje zadanie. Dla mnie idealna! Wydajna, ale kiedy się skończy na pewno skuszę się na następne opakowanie. Cena przystępna. :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Dobra

Sprostała zadaniu i świetnie sprawuje sie na moich kręconych, farbowanych włosach. Dobra konsystencja, dobrze sie rozprowadza, dobre efekty.
Włosy faktycznie są odżywione, błyszczące, dobrze sie rozczesują, nie są przeciążone. A przede wszystkim nie są już wysuszone, są po prostu zdrowsze.
Jak dla mnie działa równie dobrze, co profesjonale, a wiele droższe maski.
Z tym, ze ja trzymam ja na włosach o wiele dłużej niż zaleca producent.
Zawsze chętnie do niej wracam.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

słabiutka

Muszę przyznać że ta maseczka nie robi z moimi włosami nic, oprócz pomocy przy rozczesywaniu. Producent zaleca trzymać ja ok 2,3 min na głowie, ale nawet przy dłuższym trzymainu nie odżywia ani nie wygładza. Włosy są sianowate tak jak wcześniej. Muszę przyznać o wiele bardziej służyła mi maseczka z Avonu różowa. Co prawda kolor nie bleknie, ale myślę że to dzięki szamponowi Dove do farbowanych włosów. Tej maseczki nie polecam, chociaż plusem jest wydajność.

Używam tego produktu od:2 miesiące

warta plecenia!

Maseczka jest na prawdę świetna. Często robię pasemka, po których włosy robią się sianowate, ale ta maseczka radzi sobie z ty problemem. Do tego włosy ślicznie błyszczą, są gładkie miękkie i nie ma problemu z rozczesywaniem!

Używam tego produktu od:od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Rewelacja z Supermarketu

Uzywalam wielu profesjonalnych kosmetykow do bardzo zniszczonych, suchych wlosow, np. oleo relax Kerastase, Vita Cement, Age Recharge Kerastase. Uwielbiam je, ale ze sa drogie postanowilam wyprobowac ta maseczke. Jestem w szoku!!! Nie wiem naprawde czym ona sie rozni od tych profesjonalnych jak tylko cena...
Cudownie nablyszcza, ulatwia rozczesywanie, jest wydajna, nie przetluszcza wlosow, myje wlosy co trzy dni, nie obciaza wlosow, jest wiecej niz polowe tansza... Co wiecej mozna chciec.
Polecam do sianowatych wlosow, zniszczonych zabiegami i prostownica. A czy dziala od mycia do mycia?Wiem napewno ze profesjonalne kosmetyki jakos specjalnie nie odzywily mi wlosow i dzialaly od mycia do mycia. Dlaczego mam placic prawie trzy razy wiecej, jak mam doskonaly produkt w markecie?

Używam tego produktu od:trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

mój KWC!!!

Mam kręcone włosy, zniszczone rozjaśnianiem, farbowaniem i prostowaniem. Używałam różniastych odżywek i maseczek. I takich z drogerii i profesjonalnych ze sklepu fryzjerskiego. Wydałam majątek na różne kosmetyki, które nie nawilżały i w ogóle nic nie robiły...:) Aż w końcu odkryłam tą maseczkę!!
Zalety:
-fajna konsystencja
-śliczny zapach
-przystępna cena
-doskonale nawilża
-włosy po niej bardzo dobrze się rozczesują
-są mięciutkie i błyszczące

Wady:
Nie znalazłam:)

fajniutka

Bardzo dobra maeczka, super nawilza wloski, odzywia je, wygladza, zapach i konsystencja znosne. Wygladaja naprawde zdrowiej, nabieraja blasku, sprezystosci. Nie wiem czy przedluza kolor wlosow, bo kupilam ja raczej do ich pielegnacji i poprostu nie zwracam uwagi na plowienie koloru. Jedna gwiazdke odejmuje za to, ze jest niewydajna, a przez to drogo wychodzi :/

ilość zużytych opakowań: 1

Odżywcza kuracja:D

raz natydzień nakładam ta maseczkę na włoski na 10minut, zakładam czepek i czekam na efekty.
zawsze mnie zadawalają. włosy odzyskują blask, są mięciutkie i gładkie,zupełnie jak po farbowaniu! wyglądają bardzo zdrowo, wyjątkowo lśnią!
Maseczka jest naprawdę fajna. U mnie jest wydajna,ponieważ stosuje ją tylko raz w tygodniu.
Ma fajną konsystencję budyniu..zapach też przyjemny,odpręzający.

Może być

Nie przedłuża trwałości koloru włosów farbowanych. Za to nieźle odżywia, ale trzeba stosować ją co najmniej co drugie mycie-niestety nie odżywia trwale. Włosy są po niej miękkie i ładnie się błyszczą. Łatwo się rozprowadza i spłukuje, ładnie pachnie.
Niestety nie jest zbyt wydajna.

ilość zużytych opakowań: 1

nie działa

Maskę tę poleciła mi fryzjerka, że niby przedłuża kolor włosów farbowanych. Zero efektu!! :( :( Myję włosy dosyć często, używam jej po każdym myciu i.. kolor zszedł jeszcze szybciej niz myslałam:(
Nie działa, ale za to ślicznie pachnie, wygładza włosy, super nawilża no i ta konsystencja... pysznego budyniu "landrynkowego":)
No, ale nie o zapach i o konsystencję tu chodziło.

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy

ilość zużytych opakowań: skończylam pierwsze i juz nie kupię następnego