Guerlain, Meteorites Stylo Ombre A Paupieres Eyeshadow Pen

Guerlain, Meteorites Stylo Ombre A Paupieres Eyeshadow Pen

Jest to cień do powiek w piórze albo jak kto woli w kredce. Zakręcany cień w kształcie średniej wielkości ołówka z gąbeczką do aplikacji. Cień jest bardzo poręczny i praktyczny, ponieważ nie ma możliwości żeby się wysypał, zmieści się nawet w małej kosmetyczce zajmując mało miejsca, sam się nie otworzy bo jest zakręcany.

Cena: 33 $

nienaciągane 5

Cień rzeczywiście daje ładny, delikatny efekt. Niby jest to róż, a nie jest (no dobra jest, ale bardzo nienachalny;)Kolor który mam to rose comete. Dość wygodny w aplikacji, to fakt. Kosmetyku jest żałośnie mało, mnie to nie przeszkadza bo często zmieniam, ale co fakt to fakt. Miałam dać 3* bo jednak po takiej cenie kosmetyku mozna by się spodziewać większych zachwytów (a po prostu efekt jest bardzo ładny i subtelny) ale rozwaliła mnie trwałość cienia: bez bazy, po całym dniu wygląda tak jak rano. Super.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 zaczynam
31.01.07.Polubiłam bardziej. Za trwałość (jedyne cienie, które stosuję bez bazy) oraz prześliczny, rozświetlające efekt.

tajemniczy cień;)

Dziwny to cień. Nabiera się go gąbczastą końcówką w kształcie grubego flamastra ze skuwki. I zawsze nabiera się za mało, żeby idealnie pomalować przynajmniej część powieki. Dziwna też konsystencja - wydawało mi się, że to mocniej utwardzony kremowy cień, ale przy aplikacji okazuje się dość suchy, jakby był zwykłym prasowanym. Nie sposób tego sprawdzić, bo został bardzo skutecznie i tajemniczo ukryty w końcówce pisaka. Trudno więc też ocenić fazę zużycia.Jedynie z opisu na opakowaniu można wywnioskować , ze skończy się szybko, jest go tylko 0,8 g. Zużyłam 2 kolory - róż i lawendę, chociaż nie jestem pewna czy do końca, powód jak wyżej. Oba nie podobały mi się na powiekach, szczególnie "parme lunaire", który miał rzeczywiście księżycowy, zimny i metaliczny połysk, do tego w kolorze prawie fiołków, fuj. Musiałam sporo kombinować, żeby osiągnąć efekt do zaakceptowania;) Słyszałam, że do zużytych pisaków można dokupić same końcówki z cieniami, jednak już się na meteoryty we flamastrze nie skuszę;)

Tak,Tak,TAAAAAK?

Magiczny kosmetyk!Nadaje nie tylko oczom,ale całej twarzy takiego zdrowego blasku,świeżości-jak po dłuuugich wakacjach we Włoszech;)
Ciągle słyszę pytania co robię, że wyglądam na taką wypoczętą-heh,nie zdradzę sekretu- ani moich ukochanych cieni(róż & beż:D )
Szkoda, że kolorków jest tak mało:(
Edit:Wracam,zeby odjac dwie gwiazdki- po dluzszym uzywaniu cos dziwnego dzieje sie z tym cieniem- robi sie jakis toporny,ciezko sie rozprowadza-do niczego...Sa lepsze cienie.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Kviiiiik!!! ;-D

No ja nie moge, no! ;-). Takie niby nic, nieduze to piorko w koncu, ale jaki kolor (rozowy opalizujacy, mniam) i co on mi z oczami zrobil :-). Mam oczy duze w kierunku bardzo duzych i rzesy niekrotkie - z tym cieniem skladam sie glownie z oczu, w dodatku, co jest cudem, wypoczetych ;-). Kosmetyk sliczny, polysk intensywny, opakowanie bizuteryjne - trwalosc ciezko mi ocenic, bo ja wszystko z baza Lumene, ale sadze, ze tez bym sie nie zawiodla - poki co 5 gwiazdek i ide mietosic wdziecznie TZ, bom od niego dostala :-))

jak to meteoryty

Seria Guerlaina Meteorites jest stworzona dla Pan, ktore uwielbiaja bawic sie dyskretnym blaskiem.
Cien jest trwaly, pozostaje na powiece przez caly dzien. Aplikator wbrew pozorom jest ergonomiczny. Poczatkowo podeszlam do niego z pewnym dystansem, ale okazalo sie, ze niepotrzebnie.

rewelacyjny!

Bardzo trwały - utrzymuje się na powiece prawie cały dzień.Jest bardzo wygodny w użyciu, choć troszkę mało wydajny.Pięknie wygląda na powiekach - można uzyskać delikatny efekt rozświetlenia lub całekim mocny, dość ekstrawagancki makijaż oczu.Pięknie pachnie, pięknie wygląda.Duża przyjemność. :)

fajny

Ostatnio nie rozstaje się z tym cieniem,noszę go w kosmetyczce,bo jest malutki i bez problemu można nim robić poprawki w ciągu dnia.Tak jak już napisałam jest to cień w piórze tak że nie ma możliwości żeby sie gdzieś wysypał albo że za dużo sie go na raz nabierze.Ja mam kolor Parme Lunaire,to taki opalizujący lawendowy,jasny fiolecik.Wszystkie cienie z tej serii Meteorites sa delikatne i opalizujace.Dzięki temu że są w piórze bez problemu można pomalować miejsca jakieś węższe i dokładniej można obrysować cieniem dolną powiekę.Utrzymuje się kilka godzin,nie sypie się,nie ściera.Jestem bardzo zadowolona z niego,żałuję tylko,że gama kolorów jest dość skromna i do mojego typu urody nic już chyba z tych kolorków nie dobiorę :( Ale ogólnie cienie godne polecenia :)