Lavita, Pomadka odżywcza

Lavita, Pomadka odżywcza

Pomadka w zielonym opakowaniu. Zawiera witaminę E oraz sok z aloesu. Działa biostymulująco. Zawiera faktor ochronny 15.

Cena: 7 zł

tania a dobra

Pomadke dostalam i szczerze powiedziawszy spodziewalam sie, ze bedzie to jakies badziewie, ale jednak nie. Nawilza, chroni usta, nie dopuszcza do pierzchniecia. Jest biala, a w srodku ma zielony sztyft. Leciutko nablyszcza. Zapach i smak nie sa powalajace, ale nie odrzucaja. Tania i robi to co powinna.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1, na zmiane z innymi

Średnia

Jak dla mnie bardzo dobra, kupiłam ją przypadkiem, bo wyjeżdżałam i szybko musiałam coś mieć. Jest bardzo dobra, te z Nivei nie umywają się do niej. Usta są troche jaśniejsze niż normalnie, troche je barwi - z czasem, gdy pomadki ubywa, wyłania się ten biały sztyft i barwi usta na biało ze smugami, bleeee. Wygląda to naprawdę nieestetycznie :(

podobna

Podobna do reszty z tej serii. Tak samo składa się z dwóch warstw sztyftów i trzeba w niej wydrapywać środkowy sztyft palcem bo inaczej się wciska i wyskakuje pdo koniec i mocno barwi, a tak barwi równomiernie, delikatnie, jasno, białawo. Miękka i śliska, dobrze się rozprowadza. Ładnie, delikatnie pachnie, bałam się, że będzie aloesem, ale nie, podobnie jak inne. Dobrze nawilża i chroni. Nietrwała i mało wydajna. Jednak ta różana z tej serii podobała mi się bardziej.