Shine Boost, Proffesional Performance (Nabłyszczająca odżywka w spray'u bez spłukiwania)

Linia Syoss Shine Boost została opracowana z myślą o włosach zmęczonych, łamliwych i bez połysku. Dzięki dodatkowi m. in. witaminy B3 i pantenolu, kosmetyki nie tylko pielęgnują włosy, ale także wygładzają je, nadając im wspaniały połysk i miękkość. W linii znajdują się szampon, balsam i nabłyszczająca odżywka w sprayu bez spłukiwania. Odżywka daje natychmiastowy połysk z fascynującymi refleksami i wygładza strukturę włosów. Nakładać na osuszone ręcznikiem włosy, nie spłukiwać.

nic szczególnego

+ bardzo ładny zapach
+ nie trzeba jej spłukiwać
+ wygładza

- może obciążać jeśli przypadkiem przesadzimy z ilością ;)
- nie nabłyszcza
- zapach bardzo krótko utrzymuje się na włosach

Odżywka nie jest hitem miesiąca i zakupem roku, raczej nazwałabym to "wypróbowałam, ale zachwycona nie jestem". Produkt zupełnie nie działa tak jak obiecuje producent.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386566].usefull || 0 }}% pomocna.

Nijaki

Cóż, jest wygodny w aplikacji. "Psika", więc możemy nałożyć dokładnie tyle produktu ile potrzebujemy i tam gdzie chcemy.
Włosy po nim są nieszczególne. Może lekko zmiękczone, ale z pewnością nie błyszczące. Trzeba odczekać, aż przyschnie, bo mi z początku skleja, muszę dać mu czas na wchłonięcie.
Ułatwia rozczesywanie, ale żeby coś poza tym to niestety nie. Główna obietnica producenta niespełniona.
Zapach mdły, kosmetyczny. Polecam zainwestować w inny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385866].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA

TAK TAK TAK!
Najlepsza odżywka jaką miałam, używam zamiennie z tą ze spłukiwaniem. Wygładza włosy, nie puszczą się, są lśniące, pachnące. Nie widzę minusów. Dodatkowo jest M E G A wydajna. starcza mi na ponad pół roku a kosztuje ok. 10 zł!
POLECAM!

plusy:
-cena
-dostępność
-zapach
-działanie

minusów- BRAK!

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881453].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kucyk Beyonce

Bez rewelacji

Dobry rozczesywacz, to jedyny plus jaki widzę w tej odżywce.

Czy włosy błyszczą? Owszem nadaje połysk ale w minimalnym stopniu a to miała byc przecież główną zaletą tego produktu.

Duży minus za poziom wysuszania moich włosów, za co bardzo dziękuje zawartemu w odżywce alkoholowi, obyśmy się więcej nie spotkali a przynajmniej w takiej ilości. Jest Pan wyczuwalny nawet podczas używania odżywki.
Osobiście nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787857].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyk nie zachwyca.

Syoss shine boost kupiłam jako odżywkę nabłyszczającą. Do tej pory zazwyczaj używałam tego typu specyfiku z Avonu lub GlissKura, ale postanowiłam wypróbować coś innego.
Jednakże kosmetyk nie urzekł mnie - mam kręcone, cieńkie, farbowane i dość zniszczone włosy, przesusza je na końcach, przy głowie potęguje efekt przetłuszczania, nie pomaga w rozczesywaniu.
Plusem jest dobry zapach, i to, że włosy po wysuszeniu są lśniące. Produkt posiada także wygodny atomizer i jest wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659091].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem całkiem

Po tej odżywce włosy są miłe w dotyku i ładnie pachną.
Używam go na pasma po prostowaniu włosów i efekt jest niezły. Jednak zauważyłam, że po tej nabłyszczającej odżywce włosy bardzo szybko się przetłuszczają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[637835].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Nie sprawdziła się u mnie kompletnie. Wygładzenie, miękkość? Nic takiego.
Zużyłam pół, gdyż w ogóle nie ułatwiała rozczesania włosów i więcej cierpliwości do niej nie miałam.
Połysk? Nie powalił mnie.
Miałam wrażenie, że nie robi nic prócz nadania ładnego zapachu.
Moje włosy jej nie polubiły.

Ilość zużytych opakowań: pół

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[632186].usefull || 0 }}% pomocna.

Od nienawiści do miłości jeden krok .

Hmm.. zacząć muszę od tego,że mam już tą odżywkę około roku.Zużyłam troche ponad połowę. Mam ją tak długo ponieważ moja przygoda z nią,zaczęła się raczej nie zbyt przyjemnie.Co spowodowało,że po jakimś czasie rzuciłam ją w kąt.
Zauważyłam mój wcześniejszy błąd.Otóż na początku psikałam jej bardzo dużo na włosy bo myślałam,że skoro jest to spray to nie wiele specyfiku trafia na włosy.
POnadto psikałam ją także na włosy u nasady.Oba te czynniki spowodowały,że moje włosy były obciążone i dwa razy szybciej się przetłuszczały.
Od tamtego czasu zapuszczam włosy i jakoś niedawno zaczęłam mieć problemy by rozczesać je po umyciu.
POstanowiłam pomóc sobie jakimś specyfikiem włosoodżywczym zalegającym w szafce.
Trafiłam na moją zapomnianą odżywkę Syoss.
Dałam jej drugą szansę,ale pouczona na błędach popryskałam ją tylko włosy na długości od ucha w dół.Świetnie uporała się z problemem rozczesania :)
A ku mojemu zaskoczeniu po wysuszeniu włosy były sypkie,pięknie wygładzone i lśniące jak nigdy :O
Zokochałam się w tym efekcie ! :love:
A dzięki temu że nauczyłam się ją odpowiednio dozować w odpowiednie miejsca z wroga stała się moim przyjacielem :D
Pięknie pachnie i ma wygodny atomizer :D
I jest wydajna naprawę bardzo,bardzo :)
Polecam naprawdę serdecznie.
Mam włosy przetłuszczające się i myje je co drugi dzień. Mimo to na chwilę obecną odżywka nie obciąża ich i nie przyspiesza przetłuszzcenia.
A efekt gładkich i lśniących włosów utrzymuje się od mycia do mycia,czyli nie tylko 1 dzień:)
Możliwe,że kupię ją ponownie,chociaż lubię eksperymentować ze specyfikami do włosów i próbować coraz to nowszch.

Używam tego produktu od: ok. roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[609317].usefull || 0 }}% pomocna.

badziew total

to nie dla mnie. odzywka moze i daje DELIKATNY polysk to wlosy strasznie mi sie po niej przetluszczaly, byly przyklapniete i ciezkie. jedyne plusy to :+fajny slodki zapach i fajna aplikacja produktu. nic poza tym. kupilam, uzylam kilka razy i odzywka kurzy sie na polce

Używam tego produktu od: ponad roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[608254].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, ale...

Na początku byłam nią zachwycona, zapach taki pudrowy, słodki ale na włosach był trochę słabszy przez co nie był nachalny i podobał mi się. Trzymał się dość długo o dziwo bo na moich włosach żadne zapachy nie chcą się trzymać. Nabłyszczenia wielkiego nie zauważyłam ale miałam gładsze i sypkie włosy. I niby wszystko ok używałam mniej więcej co 2/3 dni, nie codziennie i po prostu przestał działać. Nie wiem czemu. Zostało mi jeszcze pół opakowania a w tej chwili nie daje kompletnie nic, ani zapach się nie trzyma, ani wygładzenia nie ma... Spróbowałam wrócić do niego po kilku tygodniach, dalej nic. Nie mam pojęcia czy to przez moje włosy, czy może coś z tym produktem się stało. Nie wiem czy kupie ponownie, może kiedyś kiedyś bo na początku był świetny...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602633].usefull || 0 }}% pomocna.