Gucci, Envy EDT

Gucci, Envy EDT

Gucci Envy to zmysłowy, świeży i elegancki zapach. Został stworzony dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która śledzi najnowsze trendy i ma swój styl. Gucci Envy to wyjątkowe perfumy, których flakon przypomina wieżowiec.

Zachwycające nuty głowy zapachu Gucci Envy zawiarają kwitnący hiacynt, upojne magnolie i wykwintną winorośl. W kwiatowym sercu rozpościera się jaśmin, fiołek i konwalia. Charyzmatyczna podstawa składa się z ciepłego aromatu drewna, zmysłowego piżma i wdzięcznego irysa. Perfumy damskie Gucci są idealne do noszenia na co dzień i na romantyczną randkę.

Stań się objektem westchnień! Bądź pewna siebie, czarująca i pełna wdzięku z zapachem Gucci Envy!

Skład

Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Piękne, zbyt intensywne kwiaty

Początkowo byłam zakochana w tym intensywnie kwiatowym zapachu z pewną dozą zielonych nut. Wielbiciele konwalii i jaśminu na pewno to zrozumieją.

Z czasem jednak zapach okazał się zabójczy w swej solidnej trwałości i zwyczajnie zaczął dusić. Przywodzić na myśl duszną kwiaciarnię zamiast majowej ferii kwiatowych nut.

Na pewno pomogłoby przełamanie jakąś cytrusową, świeżą nutą.
Cóż, ze względu na dostępność to i tak pieśń przeszłości, więc może lepiej, że okazał się męczący. Nie będę tęsknić.

Moja miłość

Uwielbiam te perfumy :
za niepokojącą smugę jaką za sobą zostawiają,
za trwałość,
za to, że natychmiast poprawiają mój nastrój
za zimną elegancję flakonu
niestety zdobycie ich obecnie graniczy z cudem :(

Wykorzystała: kilka próbek

Unikatowe

Zazdrość Gucciego mogła być idealna. ale została zbyt mocno ocieplona słodką wonią owoców. Poza tym jest super: oryginalnie, klasycznie, elegancko, a jednocześnie rześko, bardzo owocowo, trochę mniej kwiatowo. Zapach dobry na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia, ale i na lato, bo przywołuje wspomnienia ciepłego wiatru spod palemki.

To co mi się nie podoba to figa (za słodka) i gruszka (za przaśna), poza tym czuję magnolię, winorośl, konwalię, jaśmin, fiołka, irysa, trochę piżma i minimalne nuty drzewne.

Kompozycja dosyć nietypowa, ale radosna, optymistyczna.

TOP 10 męskich perfum

Jeden z moich ulubionych zapachów

Po raz pierwszy kupiłam te perfumy w ciemno i intuicja mnie nie zawiodła, to był strzał w 10 :) Świeży, lekki i jednocześnie seksowny zapach. Na skórze utrzymuje się bardzo długo. Dominuje zapach konwalii i jaśminu. Bardzo kobieco się w nim czuję :)

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

woda toaletowa, a trzyma jak edp

Poczytałam opinie i zapoznałam się z tym zapachem, i rozumień czemu niektórzy mówią, że jest z tych zielonych, a inni, że kwiatowy. Mam próbkę zrobioną z oryginalnego flakonu, więc to jest 10 ml konwalia łąkowa. Na pograniczu pięknie balansuje świeżej kategorii i kwiatów łąki. Potem dochodzi do głosu owa zielonkowość, bez cytrusów, więc fajna do zaakceptowania. Hiacynt z cedrem i bergamotka i znów polana z kwiatami i trawnikiem, całą resztą wymieszanych składników. Ananas nie wysuwa się na prowadzenie ani jaśmin też nie. Może byłoby ciekawiej, gdyby jednak coś zdominowało oprócz konwalii. Dla mnie to nie jest ani na dzień, ani na wieczór, ani do łóżka na seks zapach. Nie moja szklanka herbaty, he he. Ostatnio modne jest takie stwierdzenie. Nie wiem co tu dla niektórych osób może mieć erotyczna nutę, a takie opinie słyszałam. Znany perfum okej. Tyle czasu już utrzymuje się na rynku, za to plus, ma swych zwolenników. Plus za to, że woda toaletowa, a trzyma jak edp.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

erotyczny

Typ zapachu \'bliskoskorny\'. Ma w sobie coś co na rozgrzanej skórze daje wrażenie bardzo zmysłowe. Czuć w nim wyraźne kwiaty ,chyba konwalie, może jaśmin. . Niepowtarzalny i baardzo trwały. Czasem tylko bardziej mi pasuje na ciepłe pory roku bo kojarzy mi się raczej z chlodzacym zapachem, nie rozgrzewajacym

Używam tego produktu od: Z przrwmami od 2mies
Ilość zużytych opakowań: solidna odlewka

Cudowny i trwaly !

Uzywalam tego zapachu ponad 15 lat temu, bylam w nim zakochana. Teraz po latach chce znowu do niego wrocic. Nabylam najpierw miniaturke zeby sprawdzic jak sie z nim czuje dzis i ... tak, to jest to ! Kupuje !
Zapach jest swiezy ale nie meczacy, dla przykladu Moschino I love you po kilkunastu minutach wywoluje u mnie migrene.
Co do trwalosci mysle ze jest to zalezy od skory. Na mojej utrzymuje sie bardzo dlugo, wczoraj sie skropilam i jeszcze pachne.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

Piękne

Piękny zapach, który zdecydowanie nie należy do &quot;świeżaków&quot; zajeżdżających ogórkiem czy skoszoną trawą. Wyczuwam w nim głównie kwiaty, gdzie na pierwszym podium stoi konwalia oraz nuty leśne m.in. paproć. Zapach należy do niezwykle wibrujących, co chwila dolatują do mnie inne nuty przez co nigdy się nie nudzi. Perfum używałam w okresie wiosenno/letnim i wydaje mi się, że do tych sezonów najbardziej pasuje. Zapach świeży i zarazem bardzo chłodny...przypominający okeres kończącej się zimy gdzie wszystko na nowo budzi się do życia. Zwolenniczkom ciepłych, bardzo słodkich perfum raczej nie przypadną do gustu. Dla mnie nie na codzień a na specjalne okazje ponieważ są wyjątkowe. Klasyka zamknięta w szklanym flakoniku. Niekiedy gdy ja już ich nie wyczuwałam inni pytali czym tak pięknie pachnę? także z trawłością jest dobrze. Coraz rzadziej dostępne, a jak już gdzieś znajdę to i cena wyższa niż 5 lata temu, gdy je miałam.

Używam tego produktu od: 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: flakonik

Szkoda, ze tak krótko :(

Baaaaaaardzo lubię ten zapach!

Absolutnie jest to zapach w moim stylu. Sprawia, że czuję się czysto, świeżo i seksowanie.

Aż trudno opisać jak bardzo pasuje do mnie i jak bardzo go lubię. Chciałabym jedynie aby dłużej się utrzymywał ponieważ jego trwałośc wymaga niemal ciągłego dopsikiwania.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Kwiatowa eksplozja

Piękny, bardzo kobiecy zapach. Wspaniałe połaczenie kwiatów z owocami, efekt jest słodko-kwaśno-pieprzny. Zapach elegancki, a jednoczesnie frywolny, niezobowiązujący, dziewczęcy. Trwały, dobry na wiosnę, optymistyczny. Wyróznia go to, że nie jest to zapach z przymrużeniem oka ani infantylny, jak sporo owocowo-kwiatowych letniaków. Te perfumy mają klasę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa plus próbki i testy

Cudny

PLUSY:
-CENA- nie jest zbyt wysoka jak na taką jakość, zapłaciłam 160zł
-bardzo WYDAJNE- wystarczały mi na 6 miesięcy
-świetny kwiatowy ZAPACH pasujący na codzień jak i na szczególne okazje
-bardzo TRWAŁE- po psiknięciu się rano czuć je przez cały dzień ( przynajmiej w moim przypadku)
-ładne, poręczne OPAKOWANIE

MINUSY:
brak

Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Brakujące ogniwo.

Envy to zapach wyjątkowy z tego względu, że stanowi pomost między zapachami zielonymi a zmysłowymi. Łączy cechy obu tych grup w swojej lekkiej, wiosenno-letniej, ale głębokiej, intrygującej, skrzącej się, wibrującej na skórze nucie. Do tej pory nie spotkałam tego rodzaju perfum. Zieloności były albo typowo świeżakowate, jak gadżety odświeżające na upał, albo zupełnie uniseksowe, sportowe, albo owszem-głębokie, bardzo eleganckie, szyprowe, jednak beznamiętne, albo dziko-ziołowe, ale też nieerotyczne. Envy to fenomen, owszem, trochę na początku może pobrzmiewać zgniło, owszem, może i potem drażnić odrobinkę-ale to drażnienie wynika z połączenia nut roślinnych z wibrująco-typowo perfumeryjnymi.

Zapach na ciepłe dni, na każdą porę i okazję wiosną i latem. Sprawdzi się w pracy, na eleganckim wyjściu, na randce (choć to zależy od gustu mężczyzny, wiadomo), wszędzie. Połączenie nut kwiatowych (ale ani delikatnych dziewczęcych kwiatuszków, ani mocnych bukietów z kwiaciarni) z odrobiną owoców i &quot;zapachem perfum&quot; - wibrującą sztuczną, zadziorną nutą.

Pachnie świeżo, a przy tym bardzo elegancko, a jednocześnie swobodnie i seksownie. Czasami widzę go jako sok z winogron i jabłek spływający po nagim ciele pięknej kobiety, a czasami jako po prostu synonim &quot;zadbania&quot; - pachnienia czystością i elegancją. Z kolei mojemu narzeczonemu się nie podoba - na pewno odrzuca go nuta głowy, a dalszego rozwoju zapachu w zasadzie nie komentował, więc, jak widać, bez większych emocji na niego zadziałał.

Flakon fajny, nazwa i kolor zniechęcające.

Szkoda, że Envy jest wycofywany.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka