Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

5 Camouflage Cream Palette (Paleta 5 korektorów)

5 Camouflage Cream Palette (Paleta 5 korektorów)

Wysoko skoncentrowane pigmenty zapewniają maksymalne krycie a selektywnie dobrane składniki gwarantują niezwykle długą trwałość przez caly dzień. Specjalna formuła odporna na nadmiar sebum pozwala utrzymać produkt w niezmiennym stanie przez wiele godzin. Kolory są tak dobrane, by można było ukryć wszelkie mankamenty cery, takie jak: cienie pod oczami, zaczerwienienia czy nawet blizny. Paleta dostępna w 5 wariantach kolorystycznych.

Cena: 36USD / 2g
/s/

Świetna jakość

Mam paletkę z zielenią, pomarańczem i fioletem + jasny + ciut ciemniejszy od jasnego. Taką ekstremalną, do efektów specjalnych jakie czasem zdarzają mi się na twarzy :)
Korektory MUFE mają gęstą, kremową konsystencję. Są ciężkie, stosuje je jako kamuflaż. Trzymają się bardzo długo na buzi, współgrają dzielnie z innymi kosmetykami. Czasem zdarza mi się użyć pod oczy - ale to tylko po mocnej imprezie, by nie obciążać skóry.
Nakładam je zarówno placami, jak i profesjonalnym pędzlami - w tych dwóch przypadkach sprawują się jednakowo dobrze.
Lubię w nich gamę kolorystyczną - wszystko mam w jednym :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[403653].usefull || 0 }}% pomocna.