Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

M.A.C., Large Angled Contour Brush 168 (Skośny pędzel do makijażu twarzy)

M.A.C., Large Angled Contour Brush 168 (Skośny pędzel do makijażu twarzy)

Pojemność 1 szt

Skośnie ścięty pędzel przeznaczony jest do konturowania twarzy i aplikacji różu oraz bronzera. Wykonany z niezwykle miękkiego, naturalnego włosia. Osadzony na długiej i wygodnej rączce.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny choć drogi

To jeden z moich ulubionych pędzli. Nie wyobrażam sobie nakładania różu bez niego. Podsiadam go już kilka dobrych lat mimo to ciągle wygląda jak nowy, włosie nie wypada, nie odkształca się. Jedynie starł się trochę numer pędzla ale i tak go widać bo był jakby wtłoczony.

Przyjemnie rozprowadza się nim róż czy bronzer. W moim przypadku najczęsciej róż. Jest akurat takiej wielkości by precyzyjnie podkreślić kości policzkowe. Nie smuży, jest bardzo miły w dotyku... z jakiego to zwierza?? Wie ktoś ??bo takie to miłe jak mój kot ;D hahah

Wiem że trochę to on kosztuje, jednak jak macie trochę kasy i chcecie zainwestować w coś naprawdę dobrego co będzie służyło lata to to jest to!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454567].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy w swojej kategorii

Mam go od paru dobrych lat a właściwie przejęłam go od mamy, a mimo swojego "wieku" włosie sie nie odksztalcilo i jest w idealnym stanie na prawdę warto wydać więcej na pędzel a na pewno nie pożałujecie, pędzel nie robi plam nadaje sie świetnie do konturowania na sucho

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360751].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Pędzel idealnie nadaje się do konturowania twarzy na sucho.
Bardzo ładnie nakłada róż jak i bronzer :), a nawet pokusiłam się kilka razy, żeby nałożyć nim rozświetlacz i również sobie dobrze poradził.
Włosie jest bardzo miękkie i idealnie ścięte.
Pędzel ładnie nakłada produkty i nie robi plam.
Włosie dość szybko schnie i łatwo się domywa, nawet z produktów o bardzo intensywnym pigmencie.
Nie odkształca się i po długim czasie użytkowania nadal jest w świetnym stanie.
Zapewne wiele z osób będzie odstraszała jego cena.
Fakt, jak dla mnie to dużo jak za jeden pędzel, ale warto.
Jeśli tylko wasz budżet na to pozwala to nie zastawiajcie się, bo pędzel jest bardzo dobrej jakości, ale jeśli nie chcecie tyle inwestować to spokojnie znajdziecie zamienniki w tańszych i równie dobrych firmach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316001].usefull || 0 }}% pomocna.
Czym nakładać podkład?

Bardzo dobry pędzel

Nie będę się za bardzo rozpisywać, bo nie ma po co. ;) Pędzel spełnia swoje zadanie. Świetnie nadaje się do bronzera / różu / rozświetlacza. Jest mały, zgrabny i poręczny.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133041].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

To będzie krótka recenzja bo pędzel jest po prostu świetny.

Marzył mi się od długiego czasu, bo słyszałam o nim wiele dobrego. Kiedy w końcu zobaczyłam go w sklepie MAC to wydawał mi się o wiele za cienki, jakiś taki chudy i mały...
Na początku nie byłam z niego zadowolona. Ale wystarczyły dwie, trzy pierwsze aplikacje żeby moja opinia zmieniła się o 180 stopni!

Pędzel jest bardzo dobry do każdego różu i bronzera. Spisuje się rewelacyjnie, a aplikacja kosmetyku staje się z nim dziecinnie prosta. Porządna rzecz, warta swojej ceny, będzie służył latami i przetrwa wszystko (mój przetrwał nawet upolowanie przez mojego labradora... chyba spodobało mu się że włosie użyte w pędzlu przypomina miękkie futerko :D).

POLECAM!

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837272].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do wszystkich typów różu

Do zakupu zachęcił mnie fakt, że ilekroć testowano na mnie jakiś róż w sklepie MAC, makijażyści używali właśnie tego pędzla. Przed nim miałam 3 inne, ale teraz używam właściwie tylko tego jednego...

Przede wszystkim, jest świetny do wszystkich różów, tych miękich i tych twardych. Niektóre pędzle wykonane z miękkiego włosia nie nabierają niektórych moich różów (no Bourjois), a 168 świetnie daje sobie z nimi radę. Nadaje się do każdego typu różu.

Jest ładnie wyprofilowany, dopasowuje się do policzków, równomiernie rozprowadza kosmetyk, daje naturalny efekt, który można stopniować.

Jedyny minusik dla mnie to fakt, że lekko traci kształt- co widziałam nawet u makijażystów MAC- rozczapierza się, i boczne włoski mocno odstają od reszty. Za to łatwo się pierze i szybko schnie.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758438].usefull || 0 }}% pomocna.

150 zł !? Ale jednak warto !

Kurcze jaka byłam zawiedziona kiedy go pierwszy raz zobaczyłam ! Na pewno nie była to miłość od pierwszego wejrzenia :)

Mieszkam prawie że nad morzem i jak wiadomo w promieniu tych 300 kilometrów nie ma sklepu MAC. Szlochałam, marzyłam i wzdychałam na filmikach na YT że musi być mój,że on pewnie ten jedyny, że niezastąpiony..... Mój chłopak nie mógł tego znieść i kiedy okazało się, że z Warszawy :) jedzie do nas służbowo znajomy kazał mi podać szybko dwa numery pędzli które chcę mieć ( haha jeszcze nie wiedział ile kosztują) Cóż za radość, cóż za szczęście ! Wybrałam 168 i 217, wiadomo. Czekałam na nie do 2 w nocy...

Pędzlem 168 miziałam się przez tydzień. Bez szału, bez dobrych efektów, rozczarowanie na całej linii.
Potem go wyprałam raz i drugi. Pędzel nie do poznania ! Objętość dwa razy taka, nabrał fajnego kształtu, dopasowującego się do policzków, nadal jest miękkim miziakiem ale rozprowadza róż bardziej stanowczo. Nie potrafimy żyć bez siebie (przynajmniej ja bez niego :) ).

Głównie używam go do róży bardzo napigmentowanych, tak że dosłownie wystarczy dotknąć nim lekko kosmetyku i nakładać na policzek. Super radzi sobie z różem Golden Rose Terracotta, który nie dość,że jest tak mocny to ma jeszcze złote drobinki , tak samo dobrze nakłada róże Inglota, MAC-a czy drogeryjne, nie ważna czy słabo czy mocno napigmentowane, nie ważne twarde czy miękkie, sypkie czy prasowane, radzi sobie ze wszystkimi perfekcyjnie :)

Jest bezkonkurencyjny w swojej wadze :) Na fotce widać,że włosie ma dużo rzadsze od Kozłowskiego, dlatego nabiera mniejsze ilości kosmetyków. Możemy dzięki temu stopniować efekt jaki chcemy uzyskać. Lepiej nałożyć jednorazowo mniej niż więcej :)

Ponadto prałam go już wielokrotnie i tylko jeden raz widziałam aby wypadł z niego włos.Pierze się BARDZO łatwo i szybko schnie, nie traci kształtu. Wykonany jest mistrzowsko (może poza faktem,że wyciera się po czasie numer na rączce,ja od razu zamalowałam go lakierem bezbarwnym i jest super).

Posiadam spory zbiór pędzli do różu i wiem jedno, zadowolenie często zależy od rodzaju kosmetyku aplikowanego danym pędzlem. Co by nie było, MAC 168 radzi sobie ze wszystkim :)

Nie jestem zdania, że tylko markowe, drogie pędzle są dobre ! Mam pełno pędzli Maestro, Hakuro, kilka LancrOne, e.l.f., Sephory, EDM itp. i z wielu z nich jestem bardzo zadowolona !

Żeby było mało pochwał, MAC 168 jest wielozadaniowcem ! Nakładam nim brązer, konturuję twarz, rozświetlam kości policzkowe, aplikuję jasny puder dla rozświetlenia wybranych partii twarzy...

Można by powiedzieć, że jedynym jego minusem jest to, że nie nadaje się do produktów płynnych.
Ja jednak tak tego nie widzę, ma tyle zastosowań, że jest moim absolutnym KWC!

Dla porównania fotki no 3,4,5,6, przedstawiają: Everyday Minerals -Angled Flat Top Brush, Kozłowski R-CB635, MAC 168, Hakuro H21, Everyday Minerals Dome Brush, LancrOne Angled Top Kabuki F58.

Używam tego produktu : prawie rok i jest w idealnym stanie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[735852].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Uważam 150 złotych, które poszły na ten pędzel za dobrze wydane, bo - póki co- nie ma sobie równych

Do tej pory używałam pędzli TBS, z uwagi na mój KWCholizm :) nie mogłam sobie podarować spróbunku pędzli MACa.

168 uzywam do konturowania twarzy bronerem i do nakładania różu. Spisuje się świetnie. Nabiera dokładnie tyle ile trezba, nie wchodzi we włoski,jest bardziej gęsty niż pędzle TBS, nie robi plam, jest miękki, ma wygodną rączkę.

Minus: biały kolor włosia, co powoduje ,że wypadałoby go prać po każdym użyciu :/ czego oczywiście nie robię, bo aż taką estetką nie jestem ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610442].usefull || 0 }}% pomocna.

PERFECT!!!!!

Nie wierzylam dopoki nie uzylam!!Kupilam bo szukalam w koncu dobrego pedzla do konturowania i rozu.Na poczatku wydawal mi sie za maly i za malo gesty,ale gdy nalozylam nim roz..oniemialam z zachwytu coz on wyczynil!!!!Przepieknie zarysowal linie kosci policzkowych,zadnych smug,po prostu dopiero teraz wiem co to sa pieknie pomalowane policzki!Ach!:)Teraz wiem dlaczego kolezanki mowily mi ze jak go kupie-wszystkie inne pojda w kat bo ON nie ma sobie rownych-nie mylily sie!Jest to moj najlepszy pedzel ever!IDEAL!!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[607599].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w spisie,MUST HAVE,wiec go kupilam,jest doskonały i nic mu nie brakuje,używałam go do nakładania rózu i bronzera do czasu kiedy jego miejsce zajął NR138 tapered brush,I to on jest moim faworytem idealnie konturuje.

Dodam że posiadam go od 6 miesięcy,a pędzelki myje co 2 tygodnie i nic sie z nim nie dzieje.

Jeżeli miałabym go kupić drugi raz to tylko w tym secie travel size,zestawie podróznym,na Święta wyszedł taki ze szklanymi rączkami,niższa cena i sa tam dodatkowo 217se,167se,239se,219se.Bardzo by mi sie taki zestaw przydał,wygodny do torebki:),Mieszkam w uk ale w Polsce napewno tez go mozna dostać.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602612].usefull || 0 }}% pomocna.