Riviera, Emulsja brązująca do twarzy i ciała

Riviera, Emulsja brązująca do twarzy i ciała

Preparat ten łączy zalety samoopalacza i kosmetyku o działaniu pielęgnacyjnym. Pozwala uzyskać wspaniałą opaleniznę bez słońca. Pielęgnuje i doskonale nawilża skórę czyniąc ją gładką i elastyczną. Dzięki zawartości filtrów UVA/UVB chroni skórę przed słońcem. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i doskonale wchłania. Polecana do twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry. Pozwala uzyskać i utrzymać przez wiele dni wspaniałą opaleniznę bez słońca, odporną na wodę; utrwala opaleniznę uzyskaną na słońcu, dzięki zawartości filtrów UV chroni skórę przed słońcem; pielęgnuje i doskonale nawilża oraz regeneruje skórę, czyniąc ją gładką i delikatną; dzięki lekkiej konsystencji łatwo rozprowadza się i doskonale wchłania; polecana do twarzy i ciała, do każdego rodzaju skóry.

Cena: 20 zł / 100 ml

najlepszy jaki miałam

To zdecydowanie najlepszy samoopalcz jkai kiedykolwiek miałam, niestety jest już nie dostęny ja wciąż szukam jego następcy....:(

Dla mnie był rewelacyjny jeśli chodzi o kolor mam bardzo bladą skórę z piegami, dawał świetny naturalny odcień i maskował przebarwienia.
Poza tym był bardzo wydajny, wystarczała mała ilość aby uzyskać świetny efekt, wystarczał mi na 7-8 miesięcy przy częstotliwości smarownai co 2 dzień.

Płaczę za wszystkimi kosmetykami z serii riviera bo dla mnie każdy był kwc i do tego ta cena...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

To nie to..

Podam zalety i wady:

na + zaliczam to,że:

emulsja daje ładny kolor
jest nie droga

na - zaliczam:

kolor ładny owszem,tylko niewiem czemu-na nogach mam braz,na twarzy brąz a dekold i szyja o wiele jaśniejsze-chociaż smarowałan wszędzie równiutko i dokładnie. tak więc na moim ciele emulsja nie zadziałała na szyję i dekold!

jeśli jużż mowię o dokładności rozsmarowywania-zmęczyłam sie przy tym;-) Emulsją nazwano tu białą maź,którą bardzo ciężko rozsmarować.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:3 razy użyłam.

brzydki zapach

niezły

Bardzo dobry samoopalacz, o czym świadczy fakt, iż zużyłam kilka opakowań, a taka wierność jednemu kosmetykowi zdarza mi się rzadko. Nieco tłusty i lekko wysusza, jak większość samoopalaczy. Ale daje bardzo naturalny odcień opalenizny i nie tworzy plam i smug. Zapach znośny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja brwi

Może być

Jak za ta cenę, jest niezły (zapłaciłam 10 zł.). Rozprowadza sie dobrze, nie robi smug, schodzi równomiernie. Opalenizna widoczna już po pierwszym użyciu, wystarczyło, że stosowałam go 2 - 3 razy w tygodniu. Kolor dość naturalny, w świetle dziennym sprawia wrażenie nieco zbyt pomarańczowego. Baaardzo długo się wchłania i wydziela niemiły, typowy dla samoopalacza zapach. Mam nadzieję, że znajdę coś lepszego.

Dla mnie rewelacja

Używałam tego samoopalacza przed studniówką-4 lata temu.Smarowałam się tak:4 warstwy(za jednym razem) codziennie wieczorkiem przez miesiąc.Było to troszkę męczące,ale.....EFEKT BYŁ PIORUNUJĄCY!!!! Opalenizna była bardzo mocna,zwłaszcza brzuszek.Twarzi reszta ciałka również.Kolorek bardzo mi odpowiadał,taki przyjemny brązik,chociaż z lekko żółtawym odcieniem,ale nie było to drażniące.Wszyscy myśleli,że chodziłam na solarium,a najśmieszniejsze było to,że byłam bardziej opalona od koleżanek,które faktycznie korzystały z solarium.!!!!Jeśli chodzi o konsystencję,to jest ona "lejąca"-jak to emulsja-i dzięki temu samoopalacz niezmiernie łatwo się rozprowadza.Zapaszek faktycznie troszkę duszący,ale przyzwyczaiłam się i polubiłam go,liczył się przecież efekt.Cena faktycznie była duuuuuużoooooo niższa:ok.8zł.Później jeszcze b.często kupowałam to cudo i tak samo dobrze "działało".Teraz kupiłam sobie,tak dla odmiany,Garniera-samoopalacz do nóg,w żelu,ze świecącymi drobinkami.Zobaczymy co z tego wyniknie.......

dobry

Dobry samoopalacz, nie tworzy smug(chyba ze nieumiejętnie nałożony) ,nadaje bardzo ładny kolor i naturalny, ma bardzo intensywny zapach ,do ktorego sie przyzwyczaiłam, na początku nie mogłam wytrzymac,ale teraz nawet mi sie zaczął podobac.cena przystępna

niska cena (była )

nadaje bardzo ładny kolor, niestety smugi tez...pommimo dokładnego peelingu i rozmarowywania smugi są :( a tego nie lubię :fou: może przez konsystencję, która jest dość gęsta, aha zapach...koszmarny miło wspominam choć raczej już do niego nie wrócę, są lepsze...

warto sprawdzic

oj pamietam, kupowalam z jakies 2-3 lata temu. byla, bardzo zadowolona-bardzo niska cena (niestety widze ze juz nie), doskonaly kolor opalenizny. skora rzeczywiscie byla opalona, brazowa. latwo sie nakladal, nie robil smug. minus-zapach. ten po paru godzinach od nalozenia i unoszacy sie nad toba przez kolejny dzien. tak to jednak z tymi samooplaczami bywa. zapach mi przeszkadzal, ale ktos inny mogl go okreslic jako nie drazniacy. i tak ta won miala sie nijak do tego co roztaczal eris (z tym sie pozegnalam od razu wlasnie z powodu zapachu i marchewkowatego kolorku)

dobry

Rzeczywiście pozostawia efekt naturalnej opalenizny. Niestety na mnie pozostawia również smugi-nawet przy bardzo dokładnym rozsmarowniu.-Może na to ma wpływ to, iż jestem kompletnie blada i biała... (?) Bardziej cenię sobie samoopalacze w sprayu-wtedy rzeczywiście nie mam smug.Zapach, cóż nieprzyjemny ale jak po każdym samoopalaczu.Cena zachęcająca do zakupu.Dość długo w porównaniu do innych samoopalaczy utrzymuje się na skórze.

Mój Ulubiony!

Dodałam i od razu oceniam. Genialny samoopalacz! Nie pozostawia smug, konsystencja emulsji pozwala na dokladne wsmarowanie preparatu. Wchłania się bardzo szybko, uzyskana opalenizna ma NIESAMOWICIE NATURALNY kolor, sprawiaja że twarz wygląda na muśniętą słońcem, wypoczętą i promieniejącą! Ciało posmarowane tą emulsją uzyskuje wspaniały koloryt! Jedynym minusem dla stosujących w/w emulsję może być pojawiający się zapach. Ja akurat uwielbiam samoopalaczowe zapaszki - ale wiem, że dla niektórych zapach jest nie do przejścia.Tubka zawiera 100ml.