Vipera, Błyszczyk koloryzujący w tubce

Vipera, Błyszczyk koloryzujący w tubce

Z koenzymem Q10 i witaminą E. Spowalnia proces starzenia komórek, nadaje ustom intesywny blask i półprzezroczystą poświatę. Działa dotleniająco. Można stosować na szminkę lub na same usta. 6 kolorów.

całkiem całkiem

Miałam trzy testery tego błyszczyku. Kolory ładne, wyraziste, raczej na wieczór niż na dzień. Chyba, że ktoś lubi ostry makijaż. Plusem kosmetyku jest to, że kolor na ustach jest identyczny taki jak w opakowaniu. Jest dosyć trwały. Niestety, czasem robią po dwóch godzinach "kluski". Jak na swoją cenę, dobry. Nie kupię go jednak, bo teraz używam tylko błyszczyków bezbarwnych lub lekko barwiących.

mi niezbyt pasuje

nistety mój miał brzydki kolor złoty o nienaturalnym odcieniu koleżanka kupiła zdecydowanie lepszy odcień ale i tak myślę że błyszczyk ten wysusza usta.Zapach nawet może być ale opakowanie jest po prostu brzydkie ale za tą cenę spróbować można zwłaszcza że lubię inne produkty vipery...

mały wybór kolorów

Używałam takiego w kolorze jasnozłotawym-daje bardzo ładny efekt migoczących drobiek i jest wydajny(starczył mi na 3 miesiące).Szkoda że kolory są mało ciekawe,poza tym złotawym. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z grubością wartwy bo wtedy zrobią się "kluchy" od wewnętrzbej str.wargi.Wytrzyma przegryzanie drobnych przekąsek,ściera się po około 3 godzinach i trzeba robić poprawki.Tak jak Lejka mam kłototy ze znalezieniem go w drogerii,jeśli się pojawi-kupię (za ostatni dałam 8,70zł)

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

ciekawy

Szukam go od kilku lat, ale nie mogę znaleźć i to jest jego największa wada. Raz go widziałam gdzieś w małym miasteczku, ale nie kupiłam, bo miałam wtedy dużo niepowykańczanych pomadek. A niedawno Vipera przysłała mi cały błyszczyk, gdy zapytałam o próbki. Kolorek nie jest taki, jak ja bym wybrała, ciemno fioletowy. Ma bardzo higieniczne opakowanie, można nakładać go zakończonym dziurką aplikatorem lub nabierać na palec i dopiero rozprowadzać. Dobrze się rozprowadza, ładnie, słodko, choć trochę chemicznie pachnie. Trochę wysusza. Efekt ładny, delikatnie migocze i nadaje ustom delikatny kolor, który można stopniować w zależności od ilości. Mało trwały, ale bardzo wydajny, bo gęsty i wystarczy odrobina aby się umalować, a wręcz nie można nałożyć więcej, bo efekt będzie za mocny i nieładny.

Może być

mam nr 101, połyskujący róż, bardzo naturalny kolor.Błyszczyk jest dość gęsty, troszkę niewygodny w aplikacji (trzeba palcem dobrze nałożyć).Poza tym ładnie nabłyszcza i nawilża usta.Ja jednak jestem pod wrażeniem błyszczyka "Tęczowy blask" tejże firmy.