L'Oreal Paris, Glam Shine Blush

L'Oreal Paris, Glam Shine Blush

Błyszczyki Glam Shine Blush zawierają mnóstwo złotych drobinek.

Usta mienią się i olśniewają blaskiem, a twarz staje się bardziej promienna niż zwykle.

Seria Glam Shine Blush została stworzona dla kobiet, które chcą poczuć przyjemne uczucie nawilżenia ust oraz chcą zachwycać pięknymi ustami.

Cena: ok. 38zł / 6ml

/m/

Co jakiś czas do niego powracam

Każda z nas ma w swojej kosmetyczce produkty, które goszczą u niej na stałe lub co jakiś czas "zdradzamy"je dla potencjalnych nowości :)

Moim ulubieńcem od wielu, wielu lat jest Glam Shine 04 Moon Cristal. Wielkokrotnie gdy kończyłam opakowanie innego błyszczyku kupowałam własnie ten.

Ma ładne minimalistyczne opakowanie, zgrabny mały pędzelek, ma piekne mieniące i migoczące dobinki, które powodują u nas "och"i "ach", nie ma uczucia lepkości i pięknie wygląda na ustach.

Jednym małym minusem może byc tutaj zapach ale można przymknąc oko dla tak pieknego efektu jaki daje nam ten malutki cudny błyszczyk :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 z przerwami

Przeciętniak.

Miałam odcień, który na zdjęciu jest najbardziej po lewej.
Kolor na ustach był ładny, żywy.
Połysk przyzwoity.
Trwałość bardzo marna.
Kosmetyk bardzo wysuszał usta.
No i w cenie regularnej jest moim zdaniem za drogi, zwłaszcza porównując cenę z jakością.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Uwielbiam!

Otrzymałam go od koleżanki i pokochałam! Jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 150 coral blush.
Błyszczyk pięknie podkreśla usta, nawilża je, cudownie się błyszczy, ale nie jest przy tym nachalny. Wspaniała konsystencja, nie lepi się, nie warzy, kolor schodzi równomiernie. Utrzymuje się dość długo na ustach. Nawet po dużym posiłku pozostawia delikatny glam na ustach. Mój KWC.

Używam tego produktu od: 2 lata

Jeden z lepszych

Taki właśnie powinien być błyszczyk!
Jest to naprawdę bardzo porządny kosmetyk. Lepiej dołożyć parę złotych i kupić właśnie ten produkt, niż zapychac kosmetyczkę kilkoma tańszymi i lichszymi błyszczykami, których i tak nie żużyje się nawet w 1/4.
Produkt ma sporo plusów:
Ładna paleta kolorow, nie sa ona nazbyt sztuczne i tandetne.
Błyszczyk jest bardzo trwały i gęsty, nie spływa z warg i utrzymuje sie na nich przez długi czas.
Przyjemnie pachnie (nie żadna tam wata cukrowa, landrynki czy sfermentowane owoce).
Powiększa i uwydatnia usta w sposob jaki inne błyszczyki tego nie potrafią.
Nie lepi się ani nie przykleja do włosów.
Opakowanie jest poręczne i estetycznie wygląda.
Jest wydajny.
Ma dobry aplikator, bez problemu za jednym razem mozna wydobyc pożądaną ilość kosmetyku.
Bez wątpienia warto go nabyć!

Używam tego produktu od: 2 lata

świetny!!

coś wspaniałego! posiadam coś w odcieniu ciemnej czerwieni. jest boski! genialna konsystencja, piękny kolor i do tego cudowny połysk! trzyma się bardzo długo i pięknie pachnie. nie klei się i nie brudzi wszystkiego na lewo i prawo. aplikator rewelacja! nie trzeba dziobać sto razy w buteleczce, żeby pomalować porządnie usta! nabiera go na tyle dużo, że za pierwszym razem można je idealnie pokryć :)
cena dość wysoka, ale jest na tyle wydajny, że nie jest mi szkoda ani złotówki!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte i 3 w trakcie

ukochany, uwielbiony

Jak nie lubię błyszczyków tak ten jest zdecydowanie moim nr 1, przede wszystkim nie wysusza a wręcz nawilża, nie lepi ust, pięknie je podkreśla, po nałożeniu go na usta mam wrażenie, ze są pełniejsze, poza tym piękne kolory, moim ulubiencem jest nr 157 rosewood blush, zapach i samk też mi odpowiadają. Jedynym małym minusem jest cena, ale naprawdę warto, jeżeli ktoś nie lubi szminek.

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania dwóch kolorów

Świetne podkreślenie ust

Plusy:
♥zapach,
♥nadaje kolor(akurat ja mam ten kolor dosc transparentny bo lekko różowa tafla),
♥daje bardzo ładną lśniącą(nie błyszczącą) taflę u mnie jaśniutkiego, koloru,
♥gama kolorów jest bogata,
♥świetny aplikator,
♥fajna, dość gęsta konsystencja
Polecam.

bardzo go lubię

jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia różowo- fuksjowego. Ma bardzo delikatne drobinki które wspaniale współgrają z tym kolorem bo nie robią z niego tandetnie błyszczącego tylko fajnie błyszczą i delikatnie powiększają usta. odejmuję gwiazdkę ze wg na trwałość i brak pielęgnajcji ust.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Kosmetyk Wszech Czasów

Rewelacja ! Jestem nim zachwycona !
Nie klei się, jest jak balsam, nawilża, pięknie się prezentuje, błyszczy, powiększa usta, trwały, ma bardzo fajny aplikator. Po prostu super ! :) Gorąco polecam !

WYSUSZACZ UST .... JESTEM NA NIE ...

TO NA POCZĄTEK PLUSY:
+bardzo leciutki błyszczyk
+błyszczyk wygładza usta
+NIE KLEI SIĘ !!!!!
+FAJNY KOLOREK
+ na ustach wygląda bardzo naturalnie ( miałam
kolorem 151 baby blush- jasny pastelowy róż)
+daje efekt BARDZO lekkiej tafli wody- ślicznie się prezentuje
+ po jego użyciu usta wydają się optycznie pełniejsze

A TERAZ MINUSY:
- mógłby być troszkę trwalszy ( szybko schodzi z ust)
-W OGÓLE NIE NAWILŻA- A DO TEGO JESZCZE WYSUSZA OKROPNIE USTA

fajny

Uzywam koloru 157 Rosewood blush. Blyszczyk zawiera drobinki przez co pieknie rozswietla, jakby lekko powieksza usta, zwraca uwage. Jest trwaly i dosc wydajny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

nawilża, podkreśla, przyciąga uwagę!

błyszczyk L\'oreal ma wiele zalet i poleciłabym go każdemu, kto chce, by jego usta były w centrum uwagi. plusy:
+rewelacyjny efekt nabłyszczenia i mieniącego się koloru
+nie wysusza
+bardzo wygodna aplikacja
+mały rozmiar
+ja zawsze błyszczyki \"zjadam\" więc wazne dla mnie jest, by smak nie był chemiczny. Tego prawie w ogóle nie czuję
+ładny zapach
+cena! mnie udało się go kupić w dużej zagranicznej sieci za 29 zł

jedyny minus to może tylko fakt że zbyt duża ilość produktu nabiera się na aplikator

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe