Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy) (stara wersja)

Zawiera korzeń żeń-szenia, mieszankę chińskich ziół(chaihu, pachnotka), karnitynę, bluszcz, kofeinę, miłorząb japoński, olejek mirtowy.
Powoduje rozbicie grudek tłuszczu nierównomiernie rozłożonych pod skórą, poprawia krążenie, ususwa nadmiar wody, stymuluje usuwanie toksyn. Konsystencja żelu. Nawilża, ujędrnia, wygładza nierówności skóry. Producent obiecuje w ciągu 28 dni redukcję cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud do 2,5 cm.

Cena: 60 zł / 200 ml

Nic nadzwyczajnego

Powiedziałabym, że ten kosmetyk po prostu nie działa. Owszem, wykazuje działanie antycellulitowe, w jakiś tam niewielki sposób go zmniejsza (czy też ujędrnia miejsca nim dotknięte, przez co skórka pomarańczowa jest mniej widoczna). Nie wyszczupla ani troszeczkę, za to ogólnie chyba w jakiś sposób odżywia ciało, przynajmniej mnie się tak wydaje. Ani nie ujędrnia, ani nie nawilża, do tego wszystkiego bardzo brzydko pachnie, a i jego aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych. Wolno się wchłania i pozostawia na ciele tłusty film. Cena o wiele za wysoka.

Plusy
- łatwość użycia
Minusy
- nieefektywny
- cena
- mało wydajny
- niemiły zapach
- bez rezultatu
- nie poprawia wyglądu skóry

1 opakowanie wystarczało na około 2 miesiące

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041162].usefull || 0 }}% pomocna.

Wcale nie antycellulitowy

Kompletne dno !
Kompletnie zero jakichkolwiek efektów. Miałam go i bardzo się cieszę, że odszedł w zapomnienie.
Wcale nie był antycellulitowy i jeszcze ta rzadka konsystencja. O cenie jaką wydałam na niego nie wspomnę.

Nie zdziwiłabym się wcale, gdyby reszta tego typu antycellulitowych kosmetyków z Avonu była taka sama...

Używam tego produktu od: kilka lat temu kupione i zużyte
Ilość zużytych opakowań: 1 okropne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[660460].usefull || 0 }}% pomocna.

e tam

Dostałam raz w prezencie od avonu.Cieszyłam się gdyż to jeden z bestselerów ale niestety klapa.Ma dość przyjemny zapach,miłą konsystencję i szybko się wchłania ale to wszystko.Ma działanie ujędrniające a ma nić niby wyszczyplający i antycell. niestety nie niweluje pomarańczowej skórki a szkoda.

Używam tego produktu od:dawno temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[374005].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Średni

Dostałam go od cioci, konsultantki, mówiła że sama używa i jej odpowiada. Więc wcierałam po każdej kąpieli, codziennie w uda i pośladki, ale mój (niewielki, ale zawsze) cellulit nie znikał, więc porzuciłam ten kosmetyk. Za dużo czasu potrzeba żeby go porządnie wetrzeć, wolałabym coś lepszego.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[373997].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa ale bez przesady

Wprawdzie producent nieco przesadził z opisem efektów działania (sam zresztą zaznaczył, że stosowanie kremu należy połączyć z dietą i ćwiczeniami), ale to skuteczny produkt. PLUSY: konsystencja - krem łatwo się rozprowadza; wydajny; dobrze się wchłania (chociaż potrzebuje chwili); poręczne opakowanie; efekt użycia: długotrwały, skóra elastyczna, jędrna, napięta, ładny koloryt. MINUSY: nieco dziwny zapach; wysoka cena; lekko się klei. W sumie podobne działanie mają produkty anty-cellulitowe Eveline (i są kilkukrotnie tańsze). Polecam (w promocyjnej cenie), ale cudów nie należy się po tym produkcie spodziewać! Trzy* z plusem (jedna mniej za zawyżoną cenę).

Używam tego produktu od: miałam go ok. 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[139230].usefull || 0 }}% pomocna.

Robi to, co powinien

Uzywalam tego kosmetyku jakis rok temu i wiem, ze bylam z niego zadowolona. Dobrze napinal skore i zmniejszal cellulit na udach. Staly sie one gladsze i jedrniejsze :) Stracilam w nich chyba po centymetrze przez 2 miesiace. Brzuch tez byl gladki i wyraznie w dobrej formie. Jednak trzeba go stosowac rano i wieczorem i dokladnie wmasowac, do czego trzeba sie przyzwyczaic. Jego konsystencja latwo sie wchlania, bo jest lekko plynny. Ładnie tez pachnie, co jest duzym plusem, bo uprzyjemnia mozolne wsmarowywanie;) Ogolem godny polecenia kosmetyk:)

Używam tego produktu od:rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[112123].usefull || 0 }}% pomocna.

ujędrnianie dla wytrwałych

Krem nie pomaga zgubić 3,8 cm powiedzmy sobie szczerze ze to niezły chwyt marketingowy! Za to rzeczywiście ujędrnia, ale stosowany regularnie rano i wieczorem. Ja w sumie nie masuje 5 min bo brak mi cierpliwości ;) ale mimo to zauważam efekty. Redukcja cellulitu jest nieznaczna ale zauważalna po jakis 2 tyg systematycznego stosowania. Miły przyjemny zapach. Konsystencja może zbyt płynna, i troszkę wolno się wchłania. Ogólnie mogę polecić. Uprzedzam jednak cena niestety odstraszająca... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[110882].usefull || 0 }}% pomocna.

no no :)

Na początku jakoś mnie nie zachwycił, ale po zużyciu pierwszej tubki (dwa razy dziennie) zauważyłam bardzo wyraźny i pozytywny efekt.
Co więcej- wpędziłam się w maliny bo smarowałam nim tylko zewnętrzną stronę ud i pośladki i teraz widać u mnie wyraźną różnicę między smarowaną i niesmarowaną tym kremem skórą.
Cóż- kupiłam następne opakowanie i smaruję całe uda.
Dodam że nie podoba mi się jego zapach, ale ten nie trzyma się długo więc ze względu na skuteczność wybaczam.
Nie masuję się 5 minut, tylko chwilkę do wchłonięcia.
Efekt- ładnie napięta i jędrna skóra (nie pamiętam takiej u siebie), celulit zredukowany znacznie.
Mąż zauważył różnicę ;)
Ja osobiście- polecam, zwłaszcza że bywa w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, z przerwą
Ilość zużytych opakowań:dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[106731].usefull || 0 }}% pomocna.

porażka

opis stosowania z opakowania - masowac ciało przez 5 minut rano i wieczorem. Gdybybym tak dlugo sie masowała, to bym kramu wyszczuplajacego nie potrzebowała.
Konsystencja bardzo płynna - wylewa sie z tubki. Zapach - kwesta gustu, ogólnie mozna wytrzymać, chociaż troche zbyt intensywny.
Rezultatów wyszczuplania, tudzież zmniejszenia celullitu brak.
Nawilża, ale nawilżanie za tą cenę, to lekka przesada.
Do tego jest mało wyajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[103423].usefull || 0 }}% pomocna.

kiszka aż piszczy

Zużyłam bo kupilam, ale efektów żadnych... Takie same można uzyskać gaszcząc sie zwykłymi balsamami nawilżającymi czy pielęgnacyjnymi dużo tańszych marek. Konsystencja ciapowata, gorzej się wchłania od np. eveline, zdecydowanie gorszy od podobnych z yves rocher... Nawet pisać nie ma o czym . NIE polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[103077].usefull || 0 }}% pomocna.