Oriflame, Aromacare, Energising Body Scent (Woda toaletowa dodająca energii)

Oriflame, Aromacare, Energising Body Scent (Woda toaletowa dodająca energii)

Już w starożytności używano zapachów do leczenia różnych W XX wieku francuski lekarz dokładnie zbadał wpływ olejków zapachowych na organizm człowieka. Nadał sztuce leczenia zapachami nazwę aromaterapii. W dzisiejszych czasach, gdy stres dotyka coraz więcej osób, doceniono naturalny i bezpieczny wpływ zapachów na umysł i samopoczucie. Aromakologia łączy starą wiedzę z nowoczesną technologią, tworząc zapachy, które oddziałują na system nerwowy, hormonalny i odpornościowy. Pomagają zachować zdrowie i równowagę psychiczną oraz bronić się przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Woda toaletowa dodająca energii to dużo więcej niż orzeźwiający zapach. Zawiera olejek pomarańczowy, który przywraca harmonię, w zależności od stanu ducha uspokaja lub pobudza do działania. Jego ciepły, łagodny charakter sprawia, że zapobiega skrajnościom, łagodzi napięcie, rozwiewa ponure myśli, dodaje energii, uaktywnia uśpioną kreatywność. Olejek cedrowy pomaga zachować równowagę emocjonalną nawet w trudnych chwilach, nie poddać się lękowi i wyrównać niedobory energii. W kompozycji znajdują się także nuty grejpfruta, ananasa, brzoskwini i śliwki, akordy zielone: limonka, zielone jabłko, herbata i mięta, przyprawy: tymianek i czarny pieprz oraz konwalia. Bazę zapachu stanowią nuty drzewne i piżmowe. Oprócz olejków zapachowych oddziałujących na układ nerwowy i poprawiających samopoczucie woda toaletowa zawiera składniki pielęgnujące skórę. Miłorząb japoński zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, odżywia ją i ujędrnia. Gliceryna i glikol propylenowy gwarantują utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia. Prowitamina B5 odżywia i chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.

Cena: 55 zł / 50 ml

nie dla mnie

Zostałam kiedyś obdarowana tą wodą.

Plusy:
zapach odświeżający
długo się utrzymuje
mocny

Minus:
Zapach- wcale mi się nie podobał, dlatego ta woda skończyła u mnie swój żywot jako odświeżacz powietrza.

Mimo to, daję jej 3 gwiazdki, zapach to kwestia gustu.

Używam tego produktu od: skończyłam ponad rok temu

Rewelacja!!
Uwielbiam ten zapach, jest bardzo świeży.W przeciwieństwie do innych perfum nie podrażnia nosa, a poza tym cena nie jest zbyt wygórowana:)

Używam tych perfum od zeszłego lata i nadal jestem w nich zakochana.Kończę właśnie 2 buteleczkę

nie zachwyca

Bardzo przeciętny zapach w niewyróżniającym się opakowaniu. Niestety nie podobają mi się nuty kwaśne w perfumach, a takie tutaj wyczuwam. Zapach jedynie znośny w naprawdę upalne dni. Poza tym trwałość zapachu pozostawia wiele do życzenia. Najgorsze jest w nim to, że niby ma działać jakoś pozytywnie na skórę, co przejawia się tym, że skóra nim popsikana zaczyna się lepić i błyszczeć :(

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Oriflame tutorial 2 konwertowany

wspaniały :)

Zakochałam się w tych perfumach, z resztą nie tylko w tych-we wszystkich z serii aromacare. Sa swietne!!
Zapach jest piekny i dosc dlugo trzyma sie na ciele. Cena mogłaby być troszeczkę niższa, ale i tak miesci sie w normie, a jeszcze jak sa promocje to bomba :D

Używam tego produktu od:ponad roku

PIĘKNA ENERGETYZUJĄCA WOŃ

Przepiękny zapach, dzięki któremu autentycznie czuje przypływ energii. Wprowadza mnie w znakomity humorek :):):) Opakowanie proste i eleganckie, ma przepiękny zielony kolor. Woda jest dość trwała, jak na toaletową, utrzymuje się do około 5 godzin. Bardzo ją lubię :):):) Jest sto razy lepsza od tej w żółtym flakoniku. Używam jej na przemian z Divine i obie są super.

Zaczęłam pierwszy flakonik :)

ulubiona

Uwielbiam ten świeżuteńki zapach.I naprawdę po jej użyciu czuję może nie tak przypływ energii jak pozytywnego myślenia :) :) :) Po prostu nastraja mnie typową realistkę do optymistycznego myślenia.Co do trwałości to trudno mi stwierdzić,gdyż uzywam kilka razy w ciągu dnia :) Mało wydajna,ale to już tylko i wyłącznie moja zasługa.

ciekawy

Ciekawy zapach, choć trudno mi go opisać. Dziewczyny pisały, że dodaje energii, więc kupiłam, żeby wypróbować. I rzeczywiście działa, nie wiem czy wynika to z właściwości tej wody, czy z autosugestii :-) ale liczy się efekt.
Zapach ten bardzo przypadł do gustu mojemu mężowi, który sam się nim czasem pryska.
Zgrabna butleczka, ładnie wygląda na półce w łazience.

Dodaje energi

Lubię tą wodę ma przyjemny świeży zapach i mi naprawdę dodaje energi.Lubię jej używać w okresie lata.Dość długo utrzymuje swój zapach.

Może być

Ładny zapach. Pachnie jakby zielenią. Ulatnia się po 3-4 godzinach.