Illusionist Maximum Curling Mascara (Tusz podkręcający)

Illusionist Maximum Curling Mascara (Tusz podkręcający)

Zgłaszająca osoba: IzaStolarka

Mascara Illusionist zamiast tradycyjnego, ciężkiego wosku zawiera specjalny żel z pęcherzykami powietrza oraz składnik główny, którym jest podkręcający rzęsy polimer.

Ten opierający się prawom grawitacji materiał został opracowany w wyniku badań NASA zmierzających do uzyskania niezwykle lekkiego materiału do izolacji rakiet.

Składający się w 99% z powietrza, lekki jak piórko silikażel jest najlżejszym materiałem na ziemi.

Niezwykle lekki tusz wymagał nowego rodzaju szczoteczki.

Do chwili obecnej, prawie wszystkie dostępne na rynku (90%) szczoteczki do nakładania tuszu zrobione są z włosia twardych włókien. Nie są one w stanie wydłużyć, ani odpowiednio podnieść rzęs. Estee Lauder we współpracy z koncernem DuPont (m. in. producenta włókna Lycra), opracował lepszą szczoteczkę. Znajdują się w niej specjalnie opracowane włókna elastomerów, które pewnie trzymają, podnoszą, podkręcają i układają rzęsy, co optycznie znacznie powiększa oczy. Włókna te są dwa razy szersze i dwa razy bardziej miękkie niż tradycyjne włókna nylonowe.

W rezultacie tusz:

- znacząco podnosi i podkręca każdą rzęsę z osobna

- sprawia, że rzęsy stają się elastyczne, oraz

- zabezpiecza przed rozmazywaniem się.

Dostępna w czterech kolorach: black, brown, mauve/purple, blue.

Cena: 104 zł / 7 ml

Niczym nie różni się od tuszu za 20 zł.

Próbkę tego tuszu (4 ml) dostałam jakiś czas temu od koleżanki. Pomyślałam sobie, że na pewno będzie super bo taki drogi, renomowana firma, górna półka etc. Tymczasem tusz jest jak setki innych tych za 20 zł. Z moimi rzęsami, którym niewiele do szczęścia potrzeba nie robił nic. Jedynie lekko przyczerniał, a w nazwie ma "maximum curling" he, he. Dwie gwiazdki daję za:
-trwałość mam go 1,5 roku i nie wysechł
-nie skleja rzęs

Podsumowując, cieszę się że dostałam go za darmo. Gdybym wydała nie niego tę ponad stówę chyba bym osiwiała z żalu do końca :D

Używam tego produktu od: mam od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: próbka 4 ml

strasznie uczula :(

efekt jest ładny, naturalny i mi sie podoba. bardzo pasuje do codziennego delikatnego makijażu przy moich długich i gęstych rzęsach. natomiast nie mogę go używać, bo po kilku godzinach moje oczy są całe czerwone i strasznie pieką :( tusz się łatwo rozmazuje i dostaje do oczu, co jest wyjątkowo nieprzyjemne. jestem zawiedziona, bo myślałam, że tusze z tej pułki nie powinny uczulać( co innego, że większość tuszy mnie uczula ) natomiast chyba pozostanę przy maxfactorze, bo jego tusze mnie nigdy nie uczulają. no i dają lepszy efekt.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie...

mieszane uczucia

niestety nie jest rewelacyjny. za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. na długo wystarcza, ale z kolei szybko wysycha. daje efekt ładnych, naturalnych, podkręconych rzęs :) szczoteczka nie jest zbyt wygodna w użyciu.

Używam tego produktu od:już się skończył

Makijaż Maybelline

Fajny

Dostałam go w prezencie na mikołaja, mam kolor granatowy (śliczny kolor, nie tandetny niebieski ale coś pomiędzy granatem a grafitem, ciężko określić, z pewnością jest fajną alternatywą od czerni). Tusz świetnie rozdziela rzęsy (na tym zawsze mi najbardziej zależy), idealnie je pokrywa od nasady aż po same końce. Nie skleja rzęs, nie osypuje i nie rozmazuje się przez cały dzień. Zmycie go to pestka. Jestem z niego bardzo zadowolona, do codziennego makijażu jak znalazł. Jednak gdybym miała sama go kupić to chyba bym się nie skusiła za taką cenę można mieć coś lepszego. Nie zauważyłam spektakularnego podkręcenia, coś troszkę podkręca ale bez przesady. Wiem, że kosmetyk z pewnością nie spasuje wszystkim. Moja mama i przyjaciółka po wypróbowaniu były niezadowolone z efektu. Ja mam długie rzęsy i myślę, że jest to konieczne do tego typu tuszu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

minusy ;/

mam wodoodporny - w zimie rozplywa sie i zostaja smugi ;/

efekt naturalny, ale bez rewelacji

nie podkreca tak jak sie spodziewalam
usztywnia rzesy
jakos ciezko mi sie nim maluje
tworza sie grudki
jedne rzesy sa zlepione, a inne ladnie pomalowane
osypuje sie

jestem rozczarowana. dobrze, ze byl to prezent. zgadzam sie, ze za tanszy tusz mozna uzyskac zdecydowanie lepszy efekt

Używam tego produktu od:ponad pol roku

Rozczarowanie

plusy:
+ piękny głęboki kolor - intense black

minusy:
- słabo podkręca rzęsy
- nierówno rozkłada się na rzęsach - jedne są delikatnie muśnięte, inne aż ciężkie od tuszu
- robią się grudki
- osypuje się i po kilku godzinach na dolnej powiece tworzy się siwy cień, a ja wyglądam jak narzeczona wapmira

Rozczarowałam się bardzo, gdyby nie piękny kolor dałabym jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 10 dni

Raczej nie dla mnie

Opakowanie eleganckie, ale tusz nic ciekawego, myslalam ze bedzie o wiele lepszy, efekt mizerny albo nie potrafie operowac tym tuszem. Moim zdaniem wiecej mozna oczekiwac od Maybeilne:-)

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

polecam

tak jak obiecuje - wydluza i pieknie podkreca.
nigdy mi sie nie osypal/skleil/pokruszyl.
uzywalam go kilka razy w tygodniu przez niecaly rok - nie umiem powiedziec, na ile by wystarczyl przy codziennym stosowaniu, ale zaskoczyl mnie tym, ze nie wysechl, a po prostu sie skonczyl.
zazwyczaj nie wracam do tuszy, ale zachowam o nim mile wspomnienia.

Używam tego produktu od: prawie rok

Za delikatny

Tusz daje po prostu naturalny efekt. I nie mam zamiaru pisać, że za taki efekt można zapłacić o wiele mniej, bo mimo wszystko różni się od innych ";delikatnych tuszy".
Najbardziej w trakcie użytkowania tuszu podobał mi się efekt leciutkich rzęs. I, po dłuższym zastanowieniu, sama nie wiem czy nie zasługuje on na te 4 gwiazdki. Fakt, nie jest spektakularny (poza tym, że świetnie wywija rzęsy), ale w zasadzie takich obietnic producent nie składał. Łatwo się zmywał (co dla takiego leniwca jak ja jest istotne), ale i szybko wysechł :/.
Mimo wszystko, chyba liczyłam na coś więcej...

Używam tego produktu od: używałam go ok. rok temu

fajny,naturalny efekt

Mam wersje wodoodporna..
Wydluza niezle..
Ogolnie co tu duzo pisac,maskara jest dobra,szczegolnie polecam na dzien bo daje ladny naturalny efekt i rzesy sa podniesione,razem z zalotka caly dzien rzezy sa piekne.

EDT:Kupilam kolejny illusionist tym razem z truskawy,jest inny niz zwykle,kupilam tez tusz chanela wczesniej tez jakis dziwny.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Mój drugi ulubiony

Od dłuższego czasu używałam niemal wyłącznie Clinique High Impact, teraz pewnie będę go kupować na zmianę z Illusionist. Kiedyś już go miałam, ale nie doceniłam. Daje efekt bardziej naturalny niż High Impact i to właśnie spodobało mi się w nim tym razem. Rzęs nie trzeba rozczesywać, tusz nie osypuje się i nie wysycha w opakowaniu. Świetny!

Ilość zużytych opakowań: a ze dwa i teraz trzecie w trakcie

najlepszy

Nigdy nie miałam tak pięknych rzęs :)

Ja najpierw nakładam warstwę Estte L. Projectionist i na to Illusionist.
Rzęsy są długie, pogrubione, podwiniete i tak pięknie rozczesane jak z reklamy :)

Wg mnie najlepszy tusz jaki miałam.

Używam tego produktu od: