Yves Rocher, Serum Végétal Force+ oczy&usta

Yves Rocher, Serum Végétal Force+ oczy&usta

Wygładza, tuszuje oraz pielęgnuje wrażliwe partie twarzy. Podkreśla kształt ust. Wzmacnia je i ujędrnia. Dla wymagającej skóry (można stosować też pod oczy).

taki sobie

Zawiodłam się na tym kremie:( Prócz ukojenia okolic oczu (w dodatku po "leżakowaniu" w lodówce) nie zauważyłam innych rezultatów. Cienie pod oczami nie zniknęły (ale tego producent nie obiecywał), drobne zmarszczki się nie wygładziły, a usta nie wydawały się pełniejsze. Słoiczek dosyć ładny, ale bardzo niepraktyczny - ciężko z niego wydobyć odpowiednią ilość kremu, zwłaszcza z długimi paznokciami. Jedyny plus to przyjemna konsystencja i łatwość z jaką się wchłania.
Reasumując cena nie adekwatna do jakości.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i więcej nie kupię

słabiutki

Mam delikatne zmarszczki mimiczne, z którymi niestety ten krem sobie nie poradził, bardzo słabo nawilża skórę pod oczami, można nawet powiedzieć, że wysusza.
O ustach Angeliny Jolie można tylko pomarzyć.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Wysusza

Wysuszył mi cerę, a co za tym idzie uwydatnił zmarszczki, z którymi poradził sobie dopiero Krem kojacy pod oczy avene - łagodniejszy, tańszy i skuteczniejszy przy małych zmarszczkach mimicznych. Mimo ceny zuzyłam tylko pół opakowania, szkoda mi było cery. Oddałam go mamie, może lepiej jej posłuzy, a ja zmienię recenzję;-)

WŁOSY lokówka

czteryipół

Używałam go w ubiegłym roku, gdy dostałam go gratis za punkty zebrane na karcie klienta (hehe). To bardzo dobry krem dla trochę większych dziewczynek... Nie pamiętam czy jakoś pachniał, ale konsystencję miał świetną- taką, jakiej życzyłabym sobie w każdym kremie pod oczy. Czy zmniejszył zmarszczki i sińce? Raczej niezbyt, ale, jak to ktoś wcześniej zauważył- tego żaden krem nie potrafi. Potrafił jednak znakomicie nawilżyć, pojędrnić i poprawić kondycję skóry pod oczami i wokół ust. To było widoczne. Koił podrażnienia skóry i dobrze się spisywał pod makijażem. Dlatego też oceniam go wysoko, 5 gwiazdek raczej nie dam, ale szczerze go polecam.

Skuteczny w kuracji

Używam tylko pod oczy. Bardzo skuteczny. zawsze miałam problemy ze znalezieniem właściwego kremu pielęgnacyjnego, ponieważ mam podkrążone oczka z sinymi podkówkami. Ten krem postanowiłam zastosować jako kurację, gdyż jego dzialanie jest bardzo intensywne. I naprawdę się sprawdził. Bardzo wydajny, dobra kremowo-żelowa kosystencja i szybka wchłanialność. Efekty widoczne już po paru dniach używania. Pod oczkami nie jest już tak źle, rozjaśnił cienie, złagodził i wyrównał opuchliznę. Ujędrnił skórę, mam jakby wyraźniejsze, świeższe spojrzenie. Bardzo mi się ten efekt podoba. Jest tak wydajny, że wystarczy malutka ociupinka i już działa. Na usta trochę mi go szkoda, bo mam inne specyfiki, ale do oczek idealny. Opakowanie też bardzo eleganckie-ładniejsze niż przy Riche Creme. Cena mi nie przeszkadza, w końcu to seria dla najbardzie wymagających ! Zapach ciut zbyt intensywny, ale do najgorszych nie należy.

usta Angeliny Jolie ;-)

no, prawie. W kazdym razie krem NIESAMOWICIE wygladza i ujedrnia wargi. I to w mgnieniu oka. Efekt co prawda nie jest dlugotrwaly, ale za to spektakularny. Dobrze radzi sobie ze spekaniami. Nie podraznia. Niestety nie dogaduje sie ze wszystkimi szminkami (w polaczeniu z nablyszczajaca zostawia biale smugi na wargach - za to * mniej).
Pod oczami go nie wyprobowalam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: probka 0,8 ml, jest niezwykle wydajna, uzywam jej od tygodnia i jeszcze sie nie skonczyla! Cena wysoka ale od czego sa oferty?

27.02.2005 mam sloiczek, uzywam od paru tygodni, tym razem pod oczy. Na ocenienie dlugofalowego dzialania uplynelo jeszcze chyba za malo czasu, w kazdym razie cienie pod moimi oczetami jak byly tak sa, tudziez zmarchy maja sie swietnie. Natomiast co mi sie bardzo w tym kremie podoba to ujedrnienie skory pod oczami i niwelacja wszelkich zaczerwien i opuchlizny. Po uzyciu tego kremu oko wyglada na wyspane, rowniez w czasie choroby kremik cudnie odswiezal mi spojrzenie - to nie pic, bo specjalnie sprawdzalam co sie stanie jak nie uzyje go na noc i dnia nastepnego wygladalam jak krolik. Polecam.

Świetny!

Pierwszy sloiczek zakupiłam w promocji jakoś z pół roku temu dla mamy ale systematycznie podkradałam. O ile mama nie stwierdziła różnicy to dla mnie ten kremik to absolutna rewelacja. Mam wrażliwą skórę szczególnie wokół oczu. Nie wiem czy to zasługa kremu ale pojaśniały mi cienie pod oczami, nie widać zmęczenia, skóra się wygładziła i jest znacznie jędrniejsza. Na ustach podziałał jak zastrzyk z kolagenu - doslownie (szkoda tylko że nie na stałe) :D Kładę ten kremik pod szminkę/pomadkę. Zapach ma nieco dziwny (taki kremowo-kosmetyczny) ale krem ma inne zalety(znacznie przewyższające to małe niedociągnięcie) i zapach można wybaczyć. Chyba będzie to mój ulubiony krem. :D

Serum ma lekką konsystecję, raczej to kremożel, wystarczy go odrobinka - jest bardzo wydajny. Mily w uzycoi, dobrze się rozprowadza, wchłania się bez żadnych tłustych warstw. Doskonale koi zmęczone oczy, zaczęłam go używac podczas choroby, miałam gorączkę, ukoił skórę wokół oczu. Na okolice ust nie nakładam, nie wiem jak działa. Przyczepiłabym się do ceny, bo nie jest to treściwy krem przeciwzmarszczkowy. Ale dostałam go gratis nie mam więc co narzekać, krem jest b. fajny i pewnie w promocji się na niego skuszę.

Dodane 13.03. 2005
Naprawdę to ja pisałam? ;) Trochę postał w szafce bo akurat używałam zegoś innego i została mi z niego sama woda :/ strach używać. Wywaliłam, a był ważny jeszcze ponad rok!
ilość zużytych opakowań: miałam 1