Dr Irena Eris, Eris, Forte Inter, Lifting matujący

Dr Irena Eris, Eris, Forte Inter, Lifting matujący

Poprawia napięcie skóry i matowy efekt. Preparat polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej po 25 r.ż. w celu szybkiej poprawy napięcia i zapewnienia długotrwałego efektu matującego. Przy cerze tłustej i mjieszanej można go stosować samodzielnie a przy cerze suchej jako preparat uzupełniający po zastosowaniu i całkowitym wchłonięciu dowolnego kremu. Bardzo dobry pod makijaż.

Zawiera między innymi: wyciąg z łopianu, substancje mineralne, cukry, taniny i sterole regulujące wydzielanie łoju.
Substancje liftingujące tworzą cienki film napinający powierzchnię skóry, dzieki czemu płytkie zmarszczki ulegają wygładzeniu. Transparentny film rozświetla skórę, czyniąc ją delikatną i jedwabistą. Efekt widoczny od razu.

Cena: 45 zł

oby odszedł w zapomnienie

Nie poprawię mu notowań, ale nie ma to i tak znaczenia, bo producent wydał wyrok - "Lifting..." jest już R.I.P.
Nie napinał, nie matował, nie rozświetlał, nie ograniczał wydzielania sebum, nie wchłaniał się w tłustą skórę :(
Pół gwiazdki za ładniutką buteleczkę i niech spoczywa w pokoju.

ilość zużytych opakowań: 1 i starczy

bubel

Zachecona pozytywnymi komentarzami na kw kupilam, i coz- albo producent zmienil recepture albo (raczej to) dla mnie sie nie nadaje. Liftingu na codzien nie potrzebuje, ale mat owszem. Wiec postanowilam go uzywac na wieksze okazje. Okazal sie do niczego. Stosujac go regularnie-jeszcze gorzej!.Buzia koszmarnie sie swiecila i lepila. Ani makijaz nie byl trwalszy, ani buzia mniej sie nie swiecila (wrecz duzo bardziej). Ladna 'oszroniona" buteleczka i pompka-aplikator, to jedyne plusy wiec ma jedna minimalna gwiazdke. tani nie jest a taki straszny bubel!!!!

wyjątkowy bubel!

Co to jest na miłość boską?! Klej do twarzy? Żel w przezroczystej szklanej butelce z pompką wiele obiecuje, a jest czymś absulutnie niewydarzonym. Ma matować i mieć efekt delikatnie liftingujący, co śmieszniejsze ma być pod krem. Robi coś dokładnie przeciwnego - mimo że jest to żel, absolutnie się nie wchłania i potwornie się lepi. Nie matuje, a pokrywa lepką warstwą, która się świeci! Żadnego efektu liftingującego nie posiada. O nałożeniu na to kremu można zapomnieć, nie można nic na tym "liftingu" rozsmarować. Użyłam go raz, po nałożeniu musiałam nie tylko umyć twarz, ale wręcz zeskrobać warstwę "liftingu matującego" ze skóry - nie chciała się zmyć zwykłym żelem do twarzy!To najgorszy i najdroższy bubel kosmetyczny z jakim się zetknęłam.

Co to jest???

Nie widzę żadnych efektów. Kompletne zero. Ani matu ani liftingu, równie dobrze mogłabym się posmarować gliceryną.Próbowałam kilka razy, na krem i bez niego, wyspana i nie - i zwsze to samo, czyli nic...:(

Spodziewałam się więcej..

hmmm...im dłuzej go uzywam, tymbardziej wyrabia mi się pogląd na niego ;) A tak całkiem serio:plusy:>lifting - jest i jak najbardziej efekt jego zadowala moją 28 letnią buzię :) liftinguje , jak trzeba, skutecznie ale nie na siłe- tak łagodnie, buzia wygląda po nim ładnie :)wygładzona, ze zmniejszonymi porami i wyprasowanymi zmarszczkami mimicznymi, nabiera blasku,>wydajny - niewiele go potrzeba na całą buzię,>sposób aplikacji- komfort( zel ) i higiena - pompka,>nawilżenie : jak na mojej buzi- wystarczające. Efekt chłodu tez mi jak najbardziej odpowiada :)>rozświetlenie - zastosowany pod podkład Este Lauder'a "Double Wear" sprawia, ze podkład wygląda naprawdę korzystnie ( pomijam fakt, ze EL sam w sobie jest bossski :)> w/w podkład rozprowadza mi się na nim świetnie :)minusy:Dwie, wazne dla mnie gwiazdki odejmuję, za :- zbyt krótki mat- niecałe 3 godz! owszem mat może nie jest płaski, ale ja po tych niecałych 3 godz, wyraznie się swiecę i nei jest to niestety efekt, o którym marzyłam ;)- troszeczkę za długo się wchłania, jak na tak lekką konsystencję :(Nie chcę dyskredytować tego zelu i nie chcę dawac mu 2 *, choc mnie kusi ;) oczekiwałam liftingu matującego, tymczasem- dla mnie to lifting, bez " matujący " ;) Ale wciąz daję mu szanse.. :) Moze mnie jeszcze na mojej buzi zaskoczy ? Jak zaskoczy- uzupełnię ocenę :)Polecam raczej cerom mieszanym, niz bardzo tłustym - przed i po "30 stce" ;) w ramach - hmm..lekkiego retuszu ;)

Super !

Fantastyczny kosmetyk! Bardzo higieniczne i eleganckie opakowanie, produkt bardzo wydajny- wystarczy dosłownie kropelka, żeby posmarować całą twarz.A efekt naprawdę w moim przypadku spektakularny.Buzia jest wygładzona, dobrze napięta, jedwabista, drobne zmarszczki są "wyprasowane", pory zwężone.Jeżeli chodzi o matowanie-owszem twarz jest matowa, ale nie jest to taki "płaski" mat, tylko przy tym jest delikatnie rozświetlona,świeża,pełna życia i z ładnym kolorytem.Polecam każdemu !Kupiłam go w promocji za 30 zł.

dla mnie super!

Używam go od około tygodnia, kupiłam zachęcona opinią koleżanki, która tak jak ja ma niestety cerę tłustą ,,pięknie" błyszczącą. Używałam do tej pory dziesiątki różnych kremów matujących, ale jak do tej pory jestem najbardziej zadowolona z tego cudeńka. Ładnie wygładza buzię, ma postać delikatnego żelu, chigieniczne opakowanie z dozownikiem, ściąga delikatnie pory, dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, buźka ma ładniejszy kolorek. Faktycznie może powinien dłużej matowić skórę (mat na około 4 godzinki) ale i tak jestem z niego zadowolona. Chyba jest dosyć wydajny, bo faktycznie wystaraczają 3 kropelki na całą buźkę, Ja go stosuję mieszając z podkładem Ideal Balance L'Oreala a potem troszkę lekkiego pudru sypkiego, rozświetlającego i efekt jest super! Na pewno mimo swojej niezbyt niskiej ceny kupię następne opakowanie. Kupowałam dwa razy droższe, które okazywały się bublami, które likwidowały zamiast połysku na buzi kasę z mojego niezbyt grubego portfela

mimo wszystko przyjemny

Ładne, eleganckie opakowanie. Higieniczny sposób aplikacji (szklana buteleczka z pompką). Wydaje się dość wydajny: mnie wystarczyły zaledwie dwie kropelki żeby dokładnie pokryć całą buzię. Chwilę się wchłania, ale efekt liftingujący prawie natychmiastowy: twarz jest ładnie "naciągnięta i "wyprasowana". Niestety, matowi zaledwie na 3-4 godziny (nadal szukam ideału). Dostałam go prezencie przy zakupie kremu pod oczy i na powieki Forte 25+. Sama na zakup raczej bym się nie zdecydowała - cena odrobinę za wysoka.