Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Rewelacyjna, dwustronna tarka do stóp firmy Peggy Sage. Wykonana z drewna, ergonomiczna i lekka. Dwa rodzaje grubości tarki pozwalają na pozbycie się zrogowaciałego naskórka a następnie wygładzenie powierzchni stóp. Możliwość stosowania zarówno na sucho jak i na mokro.
Tarka jest bardzo mocna i wytrzymała. Stosowana przez wielu profesjonalistów.
Wymiary: długość całkowita 29cm , długość tarki 15cm, szerokość 5,5cm.

Cena: ok. 30zł

Bardzo dobry produkt

Tarki używam zazwyczaj na mokro, po kąpieli kiedy skóra jest odmoczona i łatwo się ściera. Jestem bardzo zadowolona z jej działania, doskonale wygładza skórę na stopach ścierając z niej wszelkie zrogowacenia i martwy naskórek. Tarka ma bardzo wygodną drewnianą rączkę, nie ślizga się w dłoni i łatwo się jej używa. Posiada dwie powierzchnie ścierające więc można nią łatwo usunąć niepożądane zrogowacenia i od razu wygładzić skórę drugą stroną. Zaletą tej tarki jest trwałość, używam jej już od dłuższego czasu a nadal świetnie sobie radzi ze ścieraniem, nie zużywa się szybko. Łatwo się też ją czyści, wszystko ładnie schodzi pod bieżącą wodą. Powierzchnia ścierająca jest przyklejona do drewnianej rączki ale nawet po wielokrotnym używaniu jej w wannie nic się nie odkleja więc spokojnie mogę powiedzieć, że jest świetnie wykonana. Małym minusem jest cena, ale rekompensuje ją trwałość tarki

Świetna

Świetna tarka, którą kupiłam po poleceniu przez kosmetyczkę. Stosuję tylko na sucho.
- Bardzo dobrze ściera martwy naskórek i wszelkie zrogowacenia.
- Tarka jest bardzo trwała, w porównaniu z drogeryjnymi, plastikowymi produktami, które po 2 razach nadają się do wyrzucenia. Tutaj mamy drewniany, trwały trzonek, na którym z dwóch stron jest przyklejony dobrej jakości pumeks / papier ścierny (nie wiem jak to nazwać fachowo). Ściera bardzo mocno i wystarcza na długo. Swoją tarkę wymieniłam po roku, bardziej ze względów higienicznych niż przez zużycie.
- Wystarczy ją umyć pod bieżącą wodą i zostawić do wysuszenia.

Jakkolwiek tarka ma same plusy, to niestety minusem jest cena. Od jakiegoś czasu zauważyłam że w sieci lub w lepszych drogeriach stacjonarnym można znaleźć dokładnie tak samo wykonane tarki które są 2 razy tańsze a ich jakość jest podobna.

Śmiechu warte

Taka cena za kawałek drewna i tarkę? :)
Dobrze, że dostałam go w prezencie od koleżanki makijażystki...
To zwykła drewniana tarka. Nic więcej. Wystarczy umyć pod bieżącą wodą i nadaje się do ponownego użytku.
Jeśli ktoś lubi wydawać kasę w błoto... :)

Najlepsza!

Bardzo solidnie wykonana tarka.Podejrzewam,ze posluzy mi na dlugie lata.Dobrze usuwa zrogowacialy naskorek z piet.Jest latwa w utrzymaniu,wystarczy umyc pod biezaca woda.

Tarka do stóp

Idealnie pomaga w walce z suchą skórą na piętach.Wygładza niechciane miejsca i stopy pięknie wyglądają.Świetnie i solidnie wykonana.Na minus wysoka cena i mała dostępność.

Nie ma sobie równych

Tarka sprawdza się fantastycznie. Stosuję ją na mokro i sucho, w zależności od potrzeb. Na sucho, mam wrażenie, że działa lepiej i gdy mam mocniejsze zrogowacenia na stopach właśnie w ten sposób jej używam. Stopy są gładziutkie, wypielęgnowane. Tarka wykonana jest solidnie, nie można jej nic zarzucić. Drewniana rączka jest przyjemna, dobrze trzyma się ją w dłoni. Nie jest to jednorazówka, nic się z nią nie dzieje.

Świetna!

Najlepsza tarka do stóp jaką miałam.
Doskonale usuwa zrogowacenia. Używam jej na sucho, gdy mam ich więcej, lub na mokro, gdy stopy potrzebują tylko delikatnego złuszczenia.
Solidna, nic się nie odkleja.
Polecam serdecznie spróbować, bo nie ma porównania z "jednorazowymi" tarkami z drogeryjnych półek.

Swietny produkt

Nie mam większego problemu z suchością stup ale czasem przydaje im się porządny peeling taką tarką. Mniej więcej raz w tygodniu nadchodzi taki dzień kiedy trzeba użyć takiej tarki. Jak dla mnie jest wygodniejsza niż shol bo po prostu będąc pod prysznicem używam jej przed samym wyjściem kiedy skóra stóp jest już zmiękczona przez wodę i po chwili mam efekt gładkich stóp, a koszt takiej tarki jest bardzo atrakcyjny.
Jakość bardzo dobra. U mnie wisi ona zawsze pod prysznicem gdzie często jest wilgotno ale nic złego się z nią nie dzieje.

Najlepsza

Zdecydowanie najlepsza tarka na rynku. Trudno dostępna - ja kupiłam przez Allegro. Za moją namową już kilka osób jest w jej posiadaniu.
Niezwykle poręczna, wygodna,duża powierzchnia ścierania. Używam jej na sucho i mokro. Łatwo ją wyczyścić i osuszyć. Wydaje się być niezniszczalna. Polecam, ponieważ zostanie ze mną na zawsze!!!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Nieporozumienie .

Kupiłam tę tarkę po przeczytaniu rewelacyjnych opinii o niej, mimo że byłam zadowolona z dotychczasowej tarki Oriflame. Rozczarowałam się ogromnie. Ta tarka nie ściera naskórka a jedynie go gładzi. Na dodatek jest duża i nieporęczna. Wyrzucone w błoto 25 zł. Już zamówiłam kolejną tarkę Oriflame na zapas chociaż ta, którą mam jest jeszcze całkiem dobra, mimo, że używam jej już bardzo długo. Na dodatek jest znacznie tańsza i poręczniejsza, ale najważniejsze że skuteczna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

wspaniale usuwa zapalenie atopowe skóry pięt

Pomogła m iusunąc zapalenie atopowe skóry pięty i teraz mam zdrową , gładziutką skórkę na piętach. Za tym produktem przemawia cena i jakość. Wadą jest dostępność. Jest ona dostępna w niewielu sklepach i drogeriach.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

POLECAM!
Tarka drewniana, dwustronna do pedicure. Tarka służy do usuwania zrogowaciałego naskórka z pięt. Można jej używać na sucho lub na mokro. Wykonana jest z lekkiego, drewna z dwoma różnymi gradacjami tarki. Ergonomiczna rączka zapewnia wysoki komfort pracy. Nadaje się do mycia i dezynfekcji.

Używam tego produktu od: Dobry rok
Ilość zużytych opakowań: 1 DUŻĘ