Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Peggy Sage, Tarka do stóp drewniana

Cena już od 27,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewelacyjna, dwustronna tarka do stóp firmy Peggy Sage. Wykonana z drewna, ergonomiczna i lekka. Dwa rodzaje grubości tarki pozwalają na pozbycie się zrogowaciałego naskórka a następnie wygładzenie powierzchni stóp. Możliwość stosowania zarówno na sucho jak i na mokro.
Tarka jest bardzo mocna i wytrzymała. Stosowana przez wielu profesjonalistów.
Wymiary: długość całkowita 29cm , długość tarki 15cm, szerokość 5,5cm.

Cena: ok. 30zł

Tarka do stóp

Idealnie pomaga w walce z suchą skórą na piętach.Wygładza niechciane miejsca i stopy pięknie wyglądają.Świetnie i solidnie wykonana.Na minus wysoka cena i mała dostępność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536081].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma sobie równych

Tarka sprawdza się fantastycznie. Stosuję ją na mokro i sucho, w zależności od potrzeb. Na sucho, mam wrażenie, że działa lepiej i gdy mam mocniejsze zrogowacenia na stopach właśnie w ten sposób jej używam. Stopy są gładziutkie, wypielęgnowane. Tarka wykonana jest solidnie, nie można jej nic zarzucić. Drewniana rączka jest przyjemna, dobrze trzyma się ją w dłoni. Nie jest to jednorazówka, nic się z nią nie dzieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533126].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Najlepsza tarka do stóp jaką miałam.
Doskonale usuwa zrogowacenia. Używam jej na sucho, gdy mam ich więcej, lub na mokro, gdy stopy potrzebują tylko delikatnego złuszczenia.
Solidna, nic się nie odkleja.
Polecam serdecznie spróbować, bo nie ma porównania z "jednorazowymi" tarkami z drogeryjnych półek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527526].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Swietny produkt

Nie mam większego problemu z suchością stup ale czasem przydaje im się porządny peeling taką tarką. Mniej więcej raz w tygodniu nadchodzi taki dzień kiedy trzeba użyć takiej tarki. Jak dla mnie jest wygodniejsza niż shol bo po prostu będąc pod prysznicem używam jej przed samym wyjściem kiedy skóra stóp jest już zmiękczona przez wodę i po chwili mam efekt gładkich stóp, a koszt takiej tarki jest bardzo atrakcyjny.
Jakość bardzo dobra. U mnie wisi ona zawsze pod prysznicem gdzie często jest wilgotno ale nic złego się z nią nie dzieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499566].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Zdecydowanie najlepsza tarka na rynku. Trudno dostępna - ja kupiłam przez Allegro. Za moją namową już kilka osób jest w jej posiadaniu.
Niezwykle poręczna, wygodna,duża powierzchnia ścierania. Używam jej na sucho i mokro. Łatwo ją wyczyścić i osuszyć. Wydaje się być niezniszczalna. Polecam, ponieważ zostanie ze mną na zawsze!!!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129171].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieporozumienie .

Kupiłam tę tarkę po przeczytaniu rewelacyjnych opinii o niej, mimo że byłam zadowolona z dotychczasowej tarki Oriflame. Rozczarowałam się ogromnie. Ta tarka nie ściera naskórka a jedynie go gładzi. Na dodatek jest duża i nieporęczna. Wyrzucone w błoto 25 zł. Już zamówiłam kolejną tarkę Oriflame na zapas chociaż ta, którą mam jest jeszcze całkiem dobra, mimo, że używam jej już bardzo długo. Na dodatek jest znacznie tańsza i poręczniejsza, ale najważniejsze że skuteczna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001938].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniale usuwa zapalenie atopowe skóry pięt

Pomogła m iusunąc zapalenie atopowe skóry pięty i teraz mam zdrową , gładziutką skórkę na piętach. Za tym produktem przemawia cena i jakość. Wadą jest dostępność. Jest ona dostępna w niewielu sklepach i drogeriach.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979442].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM!
Tarka drewniana, dwustronna do pedicure. Tarka służy do usuwania zrogowaciałego naskórka z pięt. Można jej używać na sucho lub na mokro. Wykonana jest z lekkiego, drewna z dwoma różnymi gradacjami tarki. Ergonomiczna rączka zapewnia wysoki komfort pracy. Nadaje się do mycia i dezynfekcji.

Używam tego produktu od: Dobry rok
Ilość zużytych opakowań: 1 DUŻĘ

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967490].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy jej nie opuszczę!

Ileż ja się namęczyłam w życiu żeby mieć gładkie pięty. Z natury mam bardzo suchą skórę i w momencie gdy nadchodził sezon jesienno-zimowy moja skóra (a tymbardziej pięt) pękała i wyglądała okropnie. Wydałam kupę kasy na kremy i różne "cudowne" tarki - nawet elektryczne - efekt był bardzo słaby, na krótko i bez szału.
Tą tarkę dostałam od mamy, kupiła ją w salonie kosmetycznym. Swoje pięty doprowadziłam do stanu IDEALNEGO w niecałe 4 minuty!
Jestem ABSOLUTNIE ZACHWYCONA.
-Dobrze i pewnie trzyma się w dłoni
- W przypadku użycia na mokro nie wyślizguje się z ręki
- Bardzo skutecznie a zarazem delikatnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem (Nawet tym pomarańczowym!!)

Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959623].usefull || 0 }}% pomocna.

Ta tarka to mistrzostwo

Jest to idealny produkt, dzięki któremu zadbamy o swoje stopy! Jest duża, poręczna, ma dwa rodzaje papieru ściernego. Po prostu ideał.
Cena może nie jest niska, bo około 30 zł w Douglasie ale za to tarka starcza na dłuuuugo i zapomina się ile kosztowała.
Zdecydowanie lepsza niż pumeks czy inne tarki.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957217].usefull || 0 }}% pomocna.