Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Normaderm ProMat (Krem matujący SPF 15)

Vichy stworzyło pierwszy krem matujący z filtrem UVA/UVB, który działa wewnątrz porów. Zmniejsza błyszczenie skóry i nadmierne wydzielanie sebum. Działając wewnątrz porów, zapewnia długotrwały efekt matowej skóry i jej ochronę. SPF 15 chroni przed nadmiernym wydzielaniem sebum wywoływanym przez codzienną dawkę promieni UV. Mikrocząsteczki pochłaniają nadmiar sebum, a składniki aktywne, regulują jego produkcję wewnątrz porów, aby uzyskać połączenie silnego działania matującego, skuteczności ujednolicającej i naturalnego efektu końcowego. Postać glikozylowana witaminy C jest uwalniana w przedłużonym rytmie, aby regulować wydzielanie sebum w ciągu dnia.

/bw/

Zdecydowanie nie

Krem dostałam na szczęście jako gratis w postaci 10 próbek. Bardzo lubię markę Vichy ale tym razem zawiodłam się bardzo. Krem ma dziwny kolor i pachnie jak krople żołądkowe, przynajmniej takie miałam skojarzenie. Jest bardzo trudny do rozprowadzenia po skórze, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to jak bardzo ściąga . Po nałożeniu go miałam uczucie jakbym nałożyła na twarz za małą maskę. Okropny. Nie matuje a skóra po nim piecze.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043870].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kremik ten pomimo zapewnień producenta długotrwale nie matuje. Daje lekkie uczucie nawilżenia na twarzy jednak za taką cenę to wolę poszukać lepszych zamieniików tego produktu. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931716].usefull || 0 }}% pomocna.

szczerze nie polecam nikomu!

Skuszona szumem wokół tej marki pomyślałam sobie, że musi pomóc na niedoskonałości i świecenie cery. Efekt? po około miesiącu używania zauważyłam, że moja twarz zostaje pokryta coraz to większą ilością zaskórników i grudek na policzkach w rezultacie cała moja twarz to był jeden wielki kanion. Dermatolog uświadomił mi, że nie jestem ani pierwszą ani ostatnią ofiarą tego kremu i nie obyło się bez kuracji antybiotykowej. jedyny plus - faktycznie matuje! ale skóra szybko się do niego przyzwyczaja i z dnia na dzień efekt matowej skóry trwa coraz krócej. Dodam jeszcze, że do dziś mimo kuracji antybiotykowej moja skóra nie wróciła do stanu przed używaniem kremu. W trakcie używania go zauważyłam również, że skóra na brodzie i nosie często się łuszczy co negatywnie wpływało na wygląd.
Jeśli chcecie coś dobrego zrobić dla Siebie to unikajcie tego kremu i to szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: na szczęscie już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813994].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

dobry do cery mieszanej

Mam słabość do marki Vichy. Ten krem nie zawodzi, zwłaszcza stosowany w strefie T (używam z reguły tylko na czole oraz nosie, gdzie skóra szczególnie się błyszczy). Idealny na dni bez makijażu (plus za filtr) - fajnie matuje, jest lekki, bardzo przystępnie pachnie.

Do tego poręczne opakowanie - dobre do torebki. Minusem może być cena, choć produkt jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[782333].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna porażka

Krem jest beznadziejny, miał poprawić wygląd skóry - po użyciu praktycznie całego opakowania nie ma żadnych zadowalających efektów, na dodatek krem jest koszmarnie mało wydajny - można wyciskać i wyciskać, na każdy cm skóry twarzy trzeba nałożyć krem osobno bo ciężko się rozsmarowuje, zapach niczym z aptecznej zielarni, kolor też średni. Generalnie nie polecam, wyrzucone pieniądze. Skóra nadal jest albo zbyt wysuszona albo zbyt natłuszczona, do tego pełno wyprysków, nierówności.

Używam tego produktu od: Roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737281].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem zadowolona! bo moja skóra jest zadowolona!

Po wielu latach poszukiwań dobrego kremu dla mojej skóry natrafiłam wreszcie na Vichy normaderm - okazał się odkryciem dla mnie i naprawdę mi odpowiada! Złagodził wszystkie moje skórne problemy - to największy atut! Skóra na mojej twarzy jest pod kontrolą "eksperta". Regularnie stosuję go od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a w czasie zimy naprzemiennie z tłustym kremem.
Jeśli chodzi o zmatowienie - jest zadowalające jak dla mnie.

Używam tego produktu od: półtora roku (promat od 7 miesięcy)
Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań (cztery po 30 ml, jedno 50 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719337].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie matuje

Nie matuje
nie nawilza
okropnie sie walkuje , nie nadaje sie pod podklad
nie uczula
konstytencja ok
nie zapycha
cera sie blyszczy a mam cere mieszana w kierunku tlustej
Nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo probek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716662].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby jak na NORMADERM

Krem który już na wstępie ma tłustą konsystencję nie może być matujący. Ten bardzo długo się wchłania i pozostawia tłustawą, lepiącą warstwę. Z uwagi na powyższe - pod podkład się nie nadaje. Duży plus za to, że jak kazdy produkt normaderm - zapobiega powstawaniu pryszczy i szybko likwiduje te które są. Męczyłam się więc z tym kremem na noc, żeby go wykończyć. Wolę jednak inne kremy z tej serii. Plus również za poręczne opakowanie.
Minusy:
nie matuje i źle się wchłania
mała pojemność
wysoka cena
Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe i kilkanaście próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[693749].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry

Jest to bardzo dobry krem matujący.

PLUSY:
- Bardzo ładnie pachnie,
- Bardzo dobre, praktyczne opakowanie
- Nie podrażnia,
- Skóra nie błyszczy się
- Dobrze nawilża
- Dobrze matuje
- Ma filtr

MINUSY
- Pojemność
- Parabeny

Używam tego produktu od: 1 Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[693737].usefull || 0 }}% pomocna.

vichy normaderm

Na szczęscie dostałam krem w prezencie, ponieważ po przeczytaniu recenzji nigdy bym się na niego nie skusiła!

Dla mnie krem jest idealny o ile dobrze się z nim rozprawie.
Myślę, że kwestią jest trafne dobranie i podkładu i żelu odpowiedniego do tego kremu Vichy, który na początku mnie irytował, bo pozostawiał film na skórze i niekomfortowe uczucie gdy dotykałam twarzy, a przy nałożeniu podkładu skórę miałam wysuszoną. Do czasu aż zmieniłam żel do mycia twarzy(która bardzo skórę mi natłuszcza) i krem na noc.

Dobrze się rozprowadza.
Wydajny.
Zapach chemiczny aczkolwiek mi to nie przeszkadza w ogóle (bo ważne by matował)...

Właśnie...MATOWAŁ. Chyba mam takiego farta, ale krem Vichy matuje idealnie...i to na kilka godzin. Co prawda na twarzy czuję \'film\' i nieprzyjemna jest skóra w dotyku, jednak po ok. 10minutach, skóra robi sie całkiem nawilżona i jest gotowa na nałożenie podkładu (nie matującego). Efekt matu utrzymuje się kilka godzin! Skóra mi się nie świeci i nie jest tłusta.
Więc polecam krem jak najbardziej.

Dla mnie idealne połączenie na dzisiaj, to żel Avene Cleanance plus właśnie ten krem z Vichy na dzień, z kolei na noc Avene Cleanance K.
Kosmetyki Avene są fajne, ale jednak świecę się po nich okropnie! Vichy to świetnie zatrzumuje w dzień(bo w nocy nie mam takiej potrzeby), a i nie sprawia, że skóra to sucha skorupa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[692194].usefull || 0 }}% pomocna.