Luminelle Glitter Mascara (tusz z brokatem)

Luminelle Glitter Mascara (tusz z brokatem)

Mascara połyskująca mieniącym się złotym brokatem. Można nakładać kosmetyk bezpośrednio na czyste rzęsy lub, dla wzmocnienia efektu, na rzęsy już wytuszowane.

Cena: ok. 20 zł (3,5 ml)

SUPER BŁYSK W OKU ;)

Tę mascarę dostałam od siostry, ale już planuję wybrać się do sklepiku YR po kolejne opakowanie.;) Tusz jest super! Daje delikatny efekt, wydłuża i przyciemnia rzęsy, a także nadaje oku intrygujące błyski dzięki zawartemu w nim brokatowi.:) Po zastosowaniu zalotki, tusz przez długie godziny utrzymuje podkręcenie...;) Kosmetyk ten jest świetny na zimę, gdyż daje na co dzień delikatny naturaly efekt, a nie trzeba martwić się o rozmazanie, gdyż jest on bezbarwny...a wieczorami można go użyć na imprezę, jako "załącznik" do tuszu bazowego...;)Plusem jest także istnienie dwóch wersji (brokat złoty lub srebrny).

Przydatny

Jako łasa na błyskotki "sroczka", nie mogłam pozostać obojętna na ten gadżecik - kupiłam sobie od razu dwa, srebrny i złoty.
Są niezastąpione w rozświetleniu, "obudzeniu" oka, którego powieka z różnych względów nie nadaje się do pomalowania świecidełkami (opuchlizna, zmarszczki, naturalne głębokie osadzenie) - słowem dobry i na imprezę i na dzień po ;) . Samego brokatu nie widać - jest bardzo drobny, jedynie rozbłyski w słońcu lub ostrym sztucznym świetle.
Na pewno nie da rady pokryć rzęs / brwi grubą warstwą, efekt jest zbyt subtelny np. na scenę czy wybieg.
Zaskakująco dobrze wygląda za dnia, ale tylko na rzęsach - brwi to już raczej na wieczór.

Rzeczywiście, z czasem trochę podsycha i brokat zbryla się na dnie. Ale od czego jest płyn do demakijażu?.. ;) Kilka kropel do środka i można nadal używać z powodzeniem!

Bardzo wydajny, mam wrażenie że nigdy się nie skończy. :)

Migocząca

Świetna maskara wykańczająca, nadająca efekt ostateczny na wytuszowanych rzęskach. Pozostawia migoczące drobinki na rzęsach, ew brwiach.
Odejmuję jedną * za to ze w połowie używania brokaciki osiadają na dnie i niejak je wydłubać. więc jej żywotność kończy się w połowie i tak maciupeńkiego opakowania.
Ilość zużytych opakowań: dwa srebre i złote

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Plus/ Minus

Używam jej od czasu do czasu wieczorem na wytuszowane już rzęsy. Efekt jest ciekawy, bez jarmarcznych skojarzeń, ale trzeba trochę posiedzieć przed lusterkiem. Brokat trzyma się nieźle, nie znika nagle, nie sypie się na twarz.Wadą jest to, że nie tak łatwo pozbyć się go zupełnie przy demakijażu. Poza tym, zawsze kiedy mam go na rzęsach, bardzo męczą mi się oczy :(Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

mam srebrną

Mam wersję ze srebrnym brokatem - nie wiem, czy jest jeszcze dostępna. Brokat jest dość "gruby", co nie do końca mi odpowiada, ale efekt jest całkiem, całkiem. Teraz jej nie używam, bo nie mam okazji, ale kiedyś potrafiłam jej używać i w dzień ;) Maskarę wypróbowałam na czyste rzęsy (bez tuszu).

Milutka

Calkiem przyjemna mascara ze zlotym brokatem. Zadne cudo, ale zdecydowanie lepsza od brokatowego Avonu. Daje raczej delikatny efekt wiec nie musi byc tylko na wielkie wyjscia. Na pomalowanych innym tuszem rzesach utrzymuje sie dlugo.