Pomadka Gold & Diamonds

Pomadka Gold & Diamonds

Nowa seria kolorystyczna pomadek Applause połyskujących drobinkami w kolorze złotym i diamentowym. Z tej samej serii pojawiły się błyszczyki i lakiery do paznokci. Bardzo ciekawe nowe kolory i fajny efekt.

Cena: 10 zł

naprawdę dobra

Jak dla mnie IDEALNA - kolory są naprawdę świetne, a poza tym przez połysk nie są za mocne, każdy znajdzie coś dla siebie.

+ kolor
+ cena
+ trwałość
Używam tego produktu od: 1 mies.

Rewelacja za niską cenę!

Używałam, jak dotąd, tylko koloru Sadrena 79 A i jestem bardzo z niej zadowolona. Pomadka ma śliczny kolor i blask. Drobinki złota dodają uroku i optycznie powiększają usta. Super się nakłada, bo jest miękka. Nie daje uczucia wysuszenia ust, usta są nawilżone. Będę stale ją kupować, bo niedroga a efekt super! Ostatnio porównywałam ją z pomadką koleżanki z LOreala za ok 40 zł - koleżanka poprosiła, bym kupiła jej taka samą...Applausa!!!

Używam tego produktu od:4lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam już ile

Bardzo fajna

Kupiłam niedawno. Sama pomadka jest OK, ma ladny, nieagresywny kolor, lekko transparentny. Ma tez blyszczace drobinki, ktore wygladaja calkiem ladnie. Ale mam skojarzenia z Watershine Diamonds, a na takie skojarzenia - silną alergię :( Dlatego zabieram jedną gwiazdkę (a naprawdę zasługuje na cztery)Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego