Florina Kraków, Mleko do kąpieli

Florina Kraków, Mleko do kąpieli

Dla poprawienia nastroju i uzyskania efektu kosmetycznego. Dzięki wysokiej zawartości mleka koziego i krowiego zawiera bogactwo łatwo przyswajalnych tłuszczów, białka i mikroelementów. Działa nawilżająco, zmiękczająco i kojąco na skórę. Szczególnie wskazane dla osób o skórze przesuszonej.

Cena: 23 zł w butelce na zdjęciu, 15 zł w plastikowym pojemniczku

super uczta zmysłów

Kupiłam kiedyś w okazyjnej cenie w szklanej butelce. Proszek ma piękny zapach, który po kąpieli unosi się jeszcze długo w całym domu. Zabarwia wodę na biało. Kąpiel w tym mleku to przyjemność dla zmysłów. Ukochało go sobie także moje dziecko i codziennie sypało do wanny - mam syna :) Więc uwielbienie dla tego produktu to nie tylko kaprys płci pięknej.
Jedyny minus to suszone płatki róży, które są zmieszane z proszkiem. Przyklejają się do wanny i do ciała i nie wyglądają zbyt pięknie w wodzie.
Właśnie ostatnio odkryłam wersję w tanim słoiczku. Na pewno kupie jak trochę pozużywam zapasów kapielowych.

Używam tego produktu od:kiedyś

Uczta dla zmysłów

Bardzo przyjemny kosmetyk, umilający rytuał kąpieli.
Pierwsze skojarzenie po odkorkowaniu karafki, przynosi na myśl prawdziwe mleko w proszku- nie są to bowiem syntetyczne granulki, wizualnie do złudzenia przypomina naturalny produkt.
Posiada przyjemny zapach- wytraźny mleczny aromat, wzbogacony nutami olejków aromaterapeutycznym. Delikatny, bardzo ładny.
Mleko rozpuszcza się w wodzie błyskawicznie, wyraźnie ją zmiękcza, nadaje bardzo subtelny, delikatny zapach. Nie wytwarza piany, na powierzchni wody tworzy się jedynie cienka, mleczna warstewka.
Nie uczula , nie powoduje podrażnień, łagodnie pielęgnuje skórę, czyniąc ją miękką.
Przynosi ukojenie i poczucie odprężenia oraz zrelaksowania.
Być może to kwestia serii, ale w moim opakowaniu, wspominanych przez Poprzedniczki suszonych płatków było niewiele, z łatwością usunęłam je przed wsypaniem preparatu do wanny.
Z czystym sumieniem przyznaję produktowi cztery gwiazdki
i polecam, jako rozkoszną odmianę kąpieli.

miłe

To mleko jest bardzo rozkosznym pomyslem na leniwe chwile w wannie - uwielbiam lezec w tej metnej wodzie i patrzec jak platki roz osiadaja mi na brzuchu. Zmyslowe, pachnace, slodkie - kupie jeszcze niejedno :)

pierwsza depilacja bikini

super

uwazam ten produkt za super i zaluje ze juz nie mam do niego dostepu. Jako mloda 20-to latka kupilam, wykapalam sie i bylam zachwycona. Do kapieli dodalam mniej zalecanej ilosci przez producenta, bo troche to mleko kosztuje i by sie nie oplacalo gdybym miala dac tyle ile zaleca producent. Mialam miekka skorke i nawet mojej mamie sie podobalo, tylko cenowo bylo drogie. Teraz jak moge sobie na niego pozwolic nie mam do niego dostepu a szkoda bo przyjemnie bylo by sobie polezec w tej pachnacej i odzywczej wodzie. Poza tym t5aka butekla pieknie zdobi lazienke

Kobieta luksusowa ;)

Kolejny z moich hiciorów do kąpieli - rzadkich, acz celebrowanych przyjemności. Widzę, że ten produkt wzbudza skrajne opinie, ja jestem jego fanką, bardzo podoba mi się mleczne zabarwienie wody (mam wrażenie, że cała się zanurzyłam w mleku!:)), śmietankowy zapach i ogólna relaksacja której dzięki niemu doznaję.:) Skóra po użyciu faktycznie jest ładnie nawilżona, zmiękczona i wygładzona, ale na wszelki wypadek smaruję się jakimś balsamem.
Jedyny minus to te niefortunne suszki, jakoś wzdragam się przed kąpielą w takich śmieciach, poza tym mogą się dostać w niewymowne miejsce.;)
Można je oczywiście odłowić a "Mleko" i tak pozostaje bezkonkurencyjne w darowaniu odrobiny luksusu! :D

Oryginalny wazon

Dostałam kilka lat temu to mleko w prezencie i bardzo się ucieszyłam, bo uwielbiam kąpiele. Użyłam raz i nie mogłam się zdobyć na więcej. Zapach niezbyt mi się podobał, płatki róż wyglądały atrakcyjnie tylko w butelce, w wannie już nie. Najgorsze, że źle się czułam w tej zabielonej wodzie, tak jakby była brudna. Nie pamiętam już, czy skóra była nawilżona po kąpieli. I tak butelka stała sobie w łazience dłuższy czas, denerwując mnie okropnie, bo zamiast spodziewanej przyjemności przyniosła odrazę. Aż kiedyś wysypałam mleko do kubła na śmieci, a do butelki wstawiłam kwiaty. Wazon mam do dzisiaj i jestem szczęśliwa - wazony lubię tak samo jak kąpiele :D

ilość zużytych opakowań: Opakowanie mam do dziś i ciągle go używam, zawartość wyrzuciłam :)

Mleczko

Bardzo fajny produkt, pierwszy raz widziałam coś takiego. Mam wersję w plastikowym pojemniku, bo jest tańszy. Pachnie fajnie, woda robi się troche mętna, ale nie zwracam na to uwagi. SKóra jest dobrze nawilżona, przyjemnie pachnie, fakt, te róże ciekawe w kąpieli nie wyglądają, ale co tam. Produkt jest raczej mało wydajny, zużyłam połowę plastikowego opakowania

ciekawy i dobry produkt

Z ubolewaniem i skruchą przyznam się szczerze,że najbardziej lubię ten produkt na półce w łazience.Kiedy już wsypię jestem zobowiazana poleżeć dłużej a przewrotnie nie chce mi się wtedy wylegiwać.Ma piękny zapach, wspaniale zmiękcza wodę i wydelikaca skórę.Prawdę mówiąc te pływające farfocle(płatki zasuszonych róż)trochę mnie denerwują już w wodzie, no ale jak pięknie wyglądają w butelce:) Po takiej kąpieli skóra subtelnie pachnie i obejdzie się bez balsamu.Jest mięciutka i nawilżona.Oh, gdybym ja miała cierpliwość do leżenia w wannie stosowałabym częściej.

czysty relaks

Po ciężkim dniu cudownie jest się zrelaksować kąpielą w wodzie z mlekiem. Proszek dobrze zabiela wodę i ma piękny zapach (chociaż gdy intensywny to troche mnie mdli) W pojemniku są też płatki róży które dodają kąpieli uroku i powodują że czuję się jak królowa... hehe.., ale jest ich zdecydowanie za mało. Dlatego ja dorzucam do wody swoje własne zasuszone płatki. Mimo to, nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych produktu, ale od czego są balsamy do ciała... Ilość zużytych opakowań: 1

doskonałe!

Uwielbiam ten proszek!A płatki róż są po prostu genialnym pomysłem!Śliczny zapach, mocne nawilżanie, "zabielanie" wody - to wszystko sprawia, że kąpiel staje się dużą przyjemnością.Na pewno pozostanę wierną na długo, długo...Ilość zużytych opakowań: 2

polecam

Uzywam mleka w pojemniku plstikowym ,wsypuje troche wiecej niz pokazuje podzialka.Pieknie pachnie (zapach utrzymuje sie w lazience dlugo po kapieli) nie wysusza skory.Suszone platki roz jak rozmokna sa troche...dziwne ale mi nie przeszkadzaja.

kapiel królowej

Brak mi słów. Po prostu cudowny kosmetyk. Ślicznie pachnie różami. Wydajny, wystarczy odrobina. Nadaje wodzie mleczno biały kolor, dzięki czemu czuję się jak królowa kąpiąca w mleku i piękny, trwały zapach. I te płatki róż pływające w wannie... Po prostu pełen luksus za niewielką cenę, jeżeli wybierzemy wersję w plastikowym pudełeczku, bo ta w butelce, choć jest piękna, to dość droga. Nie wysusza, ale też nie nawilża. Za to zapewnia niesamowite doznania.