Bi-es, Nazelie EDP

Bi-es, Nazelie EDP

Delikatny i zmysłowy zapach. Jest to zapach dla kobiet pełnych energii i wyrafinowanej elegancji, tajemniczych, pociągających. Bardzo delikatny i zmysłowy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, ostra czerwona papryczka, anyż
nuta serca: jaśmin, magnolia, orchidea, figa
nuta bazy: wanilia, sandałowiec, cedr

Cena: 20zł / 100ml
/m/

wody perfumowane
orientalne, drzewne

KOCHAM TEN ZAPACH:)

Perfumki wyszperala moja mama w jakiejs osiedlowej drogerii 3-4 lata temu.Od tego momentu towarzysza mi non stop.Jest to cudowny, cieply zapach,delikatny ale nie sa to "kfiatko-owocki"jakich na peczki na sklepowych polkach.Nie wyrozniam poszczegolnych nut ale calosc jest odrobine slodka,miecutka i cudownie otulajaca,bardzo przyjemna.Wg. mnie zapach na kazda pore roku i kazda pore dnia.trwalosc bardzo dobra ok.6-7 godz.na mojej skorze.
\\n Mam wiele roznych zapachow rowniez tych ze sredniej i wysokiej polki ale ten jest moim nr 1.
\\n W zadnych perfumach nie czuje sie tak kobieco jak w tych i za zadne nie otrzymalam tylu komplementow co za te(nawet od nieznajomych mezczyzn:))Tyle radosci za ok.25zl!
\\n Osmiele sie nawet stwierdzic,ze pachna lepiej niz oryginal-Naomi Campbel klasyczna(zlota)
\\n Martwi mnie jednak fakt,ze sa coraz trudniej dostepne(czyzbym wykupila zapasy w moim miescie;)) Polecam wszystkim ten zapach.

Bardzo ładne

Mam je od pewnego czasu i często po nie sięgam . Podoba mi się zapach jest słodki a zarazem subtelny . Kojarzy mi się z letnimi dniami . Zachęcająca jest cena , aż zdziwiona byłam że są takie tanie . Polecam osobom lubiącym nuty wanilii itp . :-) :-)

Używam tego produktu od: około roku

słodycz ;)

lubię Nazelie za ten słodkość.. nienachalna, ale jednak intensywna :) kojarzy mi się z miodem, lubię wąchać ją w chłodne wieczory. trwałość-jak na Bi-es przystało nieszczególna, ale jakoś to zniosę za tę cenę.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ładny

Zapach spodobał mi się po spryskaniu paska, ekspedientka powiedziała, że to podróbka Naomi, nie wiem, czy to prawda ;) Używam na specjalne okazje, długo się utrzymuje, jest słodki, ale nie bardzo duszący, no i ta nazwa... ;)Używam tego produktu od:pół roku

Przyjemny

Na Nazalie trafiłam przypadkiem, będąc w supermarkecie spryskałam sobie nadgarstek tym zapachem, gdyż mój mały synek mnie do tego gorąco zachęcał ;)
Kiedy wróciłam do domu poczułam, że ten zapach jest bardzo ładny: słodki, kwiatowy, ale nie duszący i w dodatku nawet trwały.
Postanowiłam więc że zaopatrzę się w flakonik tych perfum, bo cena nie jest powalająca, a zapach naprawdę jak dla mnie bardzo przyjemny.
Muszę przyznać że stosuję go dość często- a szczególnie w dni kiedy jest pochmurno- żeby dodać sobie trochę tej kwiatowej energii ;)
Flakonik tych perfum też nie jest najgorszy- taki prosty i subtelny.

Uważam że Nazalie to dość fajny zapach za grosze na takie "zwyczajne dni" ;)